- 257 тис. км
- Харків
- Дизель, 1.9 л.
- Ручна / Механіка
Авто в робочому стані. Сів і поїхав. Цікавить обмін на повнопривідний авто, позашляховик або авто по більший, мікроавтобус. Авто 7 місць. Коробка 6 ступка.
Авто в робочому стані. Сів і поїхав. Цікавить обмін на повнопривідний авто, позашляховик або авто по більший, мікроавтобус. Авто 7 місць. Коробка 6 ступка.
Машина в хорошому стані не має слідів корозії, не бита, гаражне зберігання завжди вчасно обслуговувалася також є додаткові запчастини.
Renault Kangoo 1998 1.9 Дизель,Пасажир Повністю справна,на повному ходу,технічно працює,а так все гуд. Приємний салон,є музика гарна,електро стекло підйомники,центр-замок,титанові диски і хароша зимова гума,тисячу чи дві назад була заміна розходників,перестали працювати поворотнік,причину не шукав іщє і люк на задку приклеїний скотчем ,бо вже перу раз злетів при 120км/год і трошки затрьохсотився,а так машинка хароша,це моя бойова подруга ,не разу не підвела,більше уже чим пів року відганяла по Донбасу ,700км в одну сторону без проблем і остановок доїжає,на Українській реєстрації,переоформляється,без Торгу
Продам Renault Scenic 2 2008р 1.9dci(130к.с),коробка 6ст.Легендарний 1.9 двигун який є мега надійним ,потужний і економічний.Пройдено велике ТО :замінено гальмівні диски і колодки перед+зад,масло+фільтри,ГРМ замінено на пробізі 230.000км,замінені передні амортизатори,радіатор кондиціонера новий. Машина в стані сів поїхав.Два комплекти коліс і два комплекти килимків). За більш детальною інформацією звертайтеся за цим номером
Авто у гарному стані Двигун 1,9 TD Расход 5 л по місту Клімат, CD, центральний замок МКПП 6 ступ
Продам авто на Українській регістрації.Гарний стан і технічно повністю обслужений.Авто в особистому користуванні шостий рік.На даний момент авто знаходиться а Австрії.
Авто кожний день на ходу Пасажир Моторчик працює рівно без зауважень По ходовій все добре По кузову все як на фото Дно авто ціле Детальніше телефонуйте розповім
Продам авто повністю на ходу Пороги переварені По кузову мінімальні сліди експлуатації По мотору без зауважень турбіна дує все працює рівно По ходовій нормальний З документами повний порядок
Renault Laguna 2 рестайл в нормальному стані, хороша комплектація. По машині багато чого зроблено: нові передні стійки, задні гальмівні диски, гальмівні колодки по колу, замінене мастило в КПП, ремінь ГРМ замінено 9 тис. По кузову зауважень немає, окрім притертості на третьому фото видно. Додаткові питання по телефону
********** Сергій
Продаю власне авто яким володію 2-ва роки, перший власник в Україні. Автомобіль пригнаний з Франції. Авто в гарному стані Грм міняний 20000км тому. Масла (фільтра) 200км назад замінив. Стійки нові , нові передні сайлентблоки, пильники, опорні подушки, підшипник, зетки, все міняв в комплекті нове (є рідні стійки також робочі). Сажевий фільтр присутній, машина збережена в оригіналі , доглянута. Акумулятор брав 1рік тому (Bosch Silver ). Нічого не стукає Мотор тягне гарно, коробка- переключення відмінне. Авто в гарній комплектації довго таке шукав собі тому доглядав за нею, продаю тому що обставини змушують. Салон не прокурений так як в сім'ї немає курців). Відмінне сімейне економне авто, не дороге в обслуговуванні . Детальніше по телефону.
!!!! ШАНОВНІ АВТОЛЮБИТЕЛІ.. . ДЦІ ДВИГУНИ ЛЕГКО ЇДУТЬ ПІВМІЛЬЙОНА КМ.. 1.9 ДВИГУН ВІД ТРАФІКА!!! сів поїхав ... технічьно ідеальна... 1.9 самий надійний простий і потужний двигун без сажовика сама максимальна комплектація.. 3D sound... складная дзеркал. передні і задні парктроніки. датчики тиску коліс.все працюэ.. салон незачуханий не пірваний в ідеальному стані.. 7мість.. в багажнику 2 сідушки.. є косметичьні цяточьки.. не суттеві.. дзвоніть запитуйте все розповім.. машина своя.. все як для себе доглядалася.. КОГО ЛЯКАЄ ЧЕСНИЙ ПРОБІГ МОЖУ СКРУТИТИ ДЛЯ ВАС ОСОБИСТО СКІЛЬКИ ЗАБАЖАЄТЕ 👍😁
Автомобіль у хорошому стані, доглянутий та повністю на ходу. Салон чистий і охайний, не прокурений. На фото видно недоліки. Чудовий варіант для тих, хто шукає комфортний та надійний автомобіль за адекватну ціну. Телефонуйте а краще пишіть, не завжди буваю на зв’язку(на службі)
Перший власник, пригнана з Європи в 19 році для себе. Обслуговував вчасно, ходова добре. Міняв форсунки. Є декілька царапин .
Продаеться гарне авто. багата комплектація. нюанси видно на фото. свіжа страховка. детальніше за тел. можливий обмін на бус з моєю доплатою
Продам Рено Меган Сценік 2005 року 1,9 дизель.Авто в нормальному робочому стані.Присутній люк та панорама.Має фаркоп.В комплекті зимова гума на легко сплавних дисках.Рижиків та гнилі немає.Присутній обгрунтований торг біля авто в розумних межах.
Продам власне комфортне сімейне авто в хорошому стані. Вкладень не потребує зовсім. Завів і поїхав. Обслуговувалось вчасно. Ходова повністю обслужена. Двигун масла не бере. Кузов оцинкований. В авто не курили. Клімат-контроль працює відмінно. Є панорамний дах. Можливий невеликий торг біля машини.
Авто в хорошому стані в повній комплектації ..повністю обслужена ... ...авто знаходиться в Чехії...
