- 287 тис. км
- Шептицький
- Дизель, 1.9 л.
- Ручна / Механіка
Авто в хорошому стані. Економний та не вибагливий двигун 1.9 турбодизель. Мягка та комфортна підвіска. Просторий гарний комбінований шкіряний салон. Телефонуйте.
Авто в хорошому стані. Економний та не вибагливий двигун 1.9 турбодизель. Мягка та комфортна підвіска. Просторий гарний комбінований шкіряний салон. Телефонуйте.
По машині все зроблено, замінений мотор на 190т. Ходова супер, ставилися тільки нові запчастини, дорога тоніровка вкруг, якісне світло, диски 17 нова ризина, зима на дис15 в авто постійно вкладаються гроші, варте уваги.
Продаю власний автомобіль, яким володію вже 11 років. Автомобіль свій, доглянутий, грошей на обслуговування ніколи не шкодували. Продаж абсолютно прозорий, без жодних "підводних каменів". Головне по технічній частині: • Регламент ТО: Олива та фільтри мінялися суворо кожні 8 тисяч кілометрів. • Запчастини: Усі розхідники — виключно оригінал, ніякого дешевого замінника чи Китаю. • Паливна система: Форсунки нещодавно перевірялися на професійному стенді — працюють ідеально, показники в нормі. • Запалювання: Встановлено повністю нові свічки накалу (запуск у будь-який мороз без проблем). • Трансмісія: Замінено комплект зчеплення (теж оригінал). Маховик був у чудовому стані, тому його не чіпали (не було потреби). Стан кузова та салону: Машина не з салону, тому присутні природні сліди експлуатації (дрібні сколи/царапини). Проте, купував її 11 років тому практично в такому ж стані — за час мого володіння нічого критичного не відбувалося, в ДТП авто не було. Готовий до перевірок на будь-якому адекватному СТО. Новий господар буде задоволений надійністю машини. Телефонуйте, відповім на всі питання!
Сімейне авто,їздить на роботу 20км,що день,вчасна заміна масла ельф5w40,мотор масла не бере,ходова в дуже доброму стані,дещо в листопаді мінялось по ходовій,пробіг 340тис,кондиціонер,електрослопідйомники,серворуль,є вмятина на правому крилі,притиснули біля ринку задні двері,титани,резина 215 65 16,грузи не возила,і людей теж не возив,по документах пасажир 9 місць,є три ряди сідушок,присутній торг на косметику.До уваги,замінив на нові всі чотири свічі накалу,поставив новий ремінь генератора і роліки,і були витягнуті всі чотири форсунки,поставлені на графітну змазку,так що з форсунками проблем не буде,промив датчик ЕГР,поставив оригінальний Сіменс,датчик масового розходу повітря,передня резина є нова Корморани 215 65 16,ще не ставилась
2003 210 000 km 1,9Diesel цена 4200 хорошо торгуемся Сеник 2 в хорошем состоянии свежепригнан, без коррозии, заменен ГРМ (+есть новый запасной), недавно сделано все по головке, новые кольца, масло около 4 т. км., новые колодки, заменен датчик давления топлива (он дорогой), пропайка панели спидометра (это их болячка), защита поддона, полностью обслужен, есть доступ к сто все сделано добросовестно. Двигатель 1.9 F9Q работает четко, приемистый, зимой заводиться с полтыка, выхлоп нормальный. Готова к езде без затрат. Пробег небольшой, салон и руль не затерт, сиденье не провалено, фары прозрачные,мелкие сколы по краске видно на фото- машину не драили, продается как есть. Катализатор и егр в порядке, не вырезался. Турбина есть минимальный люфт, топливный в порядке. Некритичный стук справа спереди подшипник в стойке (даем новый). Летняя резина, зимней нету. Проверка на любом сто. Подогрев сидений, панорамная крыша не течет, расход топлива в порядке - по трассе около 5 л. Звонить строго по этому номеру:
Продам своє власне сімейне авто,в експлуатації кожного дня,була невелика транспортна пригода замітно на фото,двигун працює рівно масло не бере,семимісне авто,чудово підходить для багатодітної сімʼї,розхід по місту 7.0/7.7 траса 5.5,потрібно докласти руки торг біля капоту,додаткові фото можу скинути на вайбер,телеграм
Продам автомобіль в хорошому стані 1.9 дизель мотор коробка без жодних нарікань, сцепленя комплект замінено 30 т. також замінений кондиціонер. Автомобіль вкладень не потребує
Технічно справний автомобіль , критичних зауважень не має. Від вікового використання присутні сліди такі як сколи, подряпини та вмятини. По техніці проблем немає , завів - поїхав. Мотор 1.9 коробка 6-ст. Без кондиціонера , по документах 9 місць, по факту 8 місць. Знаходиться автомобіль у місті Івано-Франківськ. Торг присутній !
Продам сценніка в гарному стані в рідній фарбі без корозії двигун коробка ходова все в нормі двигун працює як належить датчик світла дощу клімат все працює більш детально по телефону
Автомобіль знаходиться в доброму та доглянутому стані. Технічна частина без будь-яких нарікань: двигун працює ідеально рівно. Ходова частина не стукає. Кузов цілий, рівний. Машина повністю готова до подальшої експлуатації, не потребує термінових вкладень і стане надійним варіантом для тих, хто шукає чесний, живий автомобіль для себе.
Продам автомобіль, який не потребує вкладень. Машина обслужена, їде добре, мотор працює без зауважень. ? Кузов без рижиків та корозії ? Нове лобове скло ? Авто після хімчистки — салон чистий ? Хороша зимова резина ? Економний та надійний двигун 1.9 дизель ? Все працює, помилок немає ? Можливий торг
Автомобіль в хорошому стані, повністю на ходу. Був зроблений капремонт двигуна Повністю обслужена ходова Ремонт генератора Заміна ременю з роликами Хороший сімейний автомобіль Дзвоніть будемо домовлятися
Продам надійне робоче авто. Найнадійніший і найневибагливіший двигун 1.9, простий без турбіни. Ідеальне авто дья роботи в якому впевнений на всі 100%, якщо вчасно обслуговувати. Машина обслужена, з допустимими косметичними ньюансами як на свій вік. По машині було зроблено дуже багато речей : - кап.ремонт двигуна на 280тис - пороги минулого року - щеплення 3тис.км тому - заміна рпмнів роликів, масел фільтрів по регламенту До авто додається літній комплект резини Авто продається з переоформленням
Продам власне авто Рено Гранд Сценнік 2011 рік, дизель об'ємом двигуна 1,9, в гарному стані, нова літня гума, зима шинпована на дисках в гарному стані, авто обслужене замінені всі розхідники будь яких вкладень непотребує. Комфортне та зручне в керуванні. Торг присутній. За детально інформацією звертатись **********
Автомобіль придбаний в 2018 році. В 2019 році було встановлено двигун 1.9 dci з легкового автомобіля Рено Сценік 2014 року (з розбірки в м. Кременчуг) з невеликим пробігом. Реальний пробіг по двигуну менше 200 тис. км. Автомобіль використовувався при необхідності для короткочасних поїздок як резервний. Поточні ремонти і обслуговування проводились своєчасно. Фактично в автомобілі 5 місць, є другий ряд сидінь. Знаходиться на вул. Луговій, (Оболонь, біля ТЦ Караван). Автомобіль в робочому стані. Двигун працює рівно й тихо. Новий акумулятор з гарантією 2 роки. Торг.
До Вашої уваги Сценік 3. Авто користуюся 3 роки , жодних проблем не літом не зимою.приганялося з Нідерландів . мотор 1.9 ( такі ставилися на буси трафік і віваро) масло не бере,не димить не каптить.Сажевий фільтр на місці.Вкладиші нові.поршня кольца нові оригінальні .нове щеплення( демпфер диск вижимний ) робочий циліндрик.Нові задні супорти . Авто має клімат.безключовий доступ 2 ключі( карта)камеру заднього виду парктроніки перед і зад.дотяжка всіх вікон.датчик світла .дощу.електро дзеркала з підігрівом.6 подушок безпеки. панорамний дах з люком. шторки на задніх дверях.шторка багажника.домкрат ключ запаска на місці. їхати одне задоволення.дзвоніть домовимось. Площадкам і перекупам не турбувати( будьласка) Всім вдалих покупок.
Хороший сімейний автомобіль. Багато чого зроблено. вайбер. Деталі по тел. Обмін на тягач з моєю доплатою.
