- 183 тис. км
- Чернівці
- Дизель, 1.46 л.
- Робот
Продається сімейне авто, технічно все справно, зовнішній вигляд на фото, пробіг рідний.
Продається сімейне авто, технічно все справно, зовнішній вигляд на фото, пробіг рідний.
Автомобіль в гарному стані. Додаткова інформація по телефону…
Авто в хорошому стані. Не потребує вкладень. Один власник в Україні. Усі розхідники замінювались вчасно, авто обслужене. Все працює, кондиціонер заправлений. Хороше тонування задніх вікон. Не бита. Реальному покупцю торг біля машини.
До продажі свіжопригнане,розмитнене,сертефіковане авто.По тех частині та по кузові в відмінному стані .Має датчики світла та дощу,задні парктроник,без ключовий доступ,електро складання зеркал.Фішка цього авто,це розхід палива.(шосе в межах 3.5л/100км,в місті близько 5/100км)Їде дуже бодро .Авто на легендарному к9к.Авто буде радувати нового власника .
Авто в збереженому стані, мотор працює гарно все обслужено ремні масла фільтра помпа і так далі. Ходова вся перебрана по сторонніх звуків не має. Розхід по місту 5 літрів що дає змогу економити ваші кошти. Кузов без нюансів не фарбований не мальований. Кондиціонер працює , гарна гума по колу. Салон в збереженому стані.
Автомобіль купувався в салоні Renault Біла Церква. Завжди вчасне обслуговування. Капіталовкладень не потребує. Не фарбований,готовий до перевірки любим приладом. Економний і не дорогий в обслуговуванні. По автомобілю все працює. Кондиціонер працює. Хороша гума. Технічно та візуально в чудовому стані. За додатковою інформацією телефонуйте.
У хорошому стані, обслужений повністю. всі інші питання по телефону!
Продам авто Рено Лоджи 2013року, 2014 виїхала з салону, третій власник, дизель ,резина нова,місто Хмельницький,7 мість,економне сімейне авто,можливий обмін на таке саме авто але новіших років
Уважно прочитайте оголошення. Автомобіль у хорошому стані. Дуже економічний. Румунська збірка! Купувався в салоні Рено в Києві. Максимальна комплектація на той час. Є кондиціонер, парктронік, сигналізація, передні склопідйомники, 2 подушки безпеки, гідропідсилювач керма, abs, диски R15. Віддам комплект нової літньої резини continental, а також нові оригінальні запчастини бренду Рено (не Bosch і не інші OEM запчастини): - свічки, - ремінь ГРМ, - ремінь навісного, - натягувач ГРМ, - натягувач ременя навісного, - водяний насос, - прокладку кришки клапанів, - паливний фільтр, - масляний фільтр, - повітряний фільтр, - салонний фільтр. - комплект нових килимків. Один власник, їздив акуратно, більшість часу по Одеській трасі. За машиною слідкували, обслуговування вчасно, кожні 10000 км. Стан дуже хороший. На даний момент авто знаходиться в Європі, не в Україні, можна його забрати тут, ціна 3300 євро. Якщо забрати в Києві, ціна буде на 1000 вищою. Розгляну обмін на авто тільки на європейських номерах, не старше 2015 року, можлива доплата.
Автомобіль економний, надійний. Пасажир. Оцинкований кузов. Проводили своєчасне обслуговування. Можна використовувати як для особистих потреб, так і для роботи. Продаж лише з переоформленням. До продажі спеціально не готували, авто їздить кожного дня. Обмін не пропонувати.
технічно нічого робити не треба ходова вся зроблена двигуна замінено стан нового щеплення грм замінено кондиціонер вкладено 26 тис все нове технічно все нове є нюанси по кузову телефонуйте відповім покажу , сажа видалена відшита збільшено кліренс перед 2 см зад 3 см , зад нові амортизатори сайлентблоки балки тормозні диски з підшипниками колодки загалом вкладено 160 тис грн
Продам автомобіль в дуже гарному стані, все авто в рідній фарбі, стоїть нова резина, по двигуну, коробці, ходовій зауважень взагалі немає, електрика вся працює, дуже економне та надійне авто, стан сів та поїхав
Авто в гарному стані, обслуговувалось вчасно, 2тис назад замінювалось мастило та фільтри. Є зовнішні, незначні дефекти по кузову, в іншому повністю технічно справна. Останній рік їздила жінка з роботи і додому, тому авто не бачило більше 2тис обертів та двигун працює як новий, коробка також перемикає плавно. Власник, реальному покупцю торг біля капоту. ДОПОМОГИ В ПРОДАЖІ НЕ ПОТРЕБУЮ Писати в телеграм аба вайбер, якщо не відповідаю на дзвінки
Продається Дастер ! Авто в нормальному робочому стані. Є нюанси по кузову . Транспорт зареєстрований на підприємство. Куплений з салону !
КПП 6 ступінчаста Шини зимні - 1сезон Шини літні - 1сезон Акумулятор -1рік
Продам надійне авто.Рено сценік з дизельним мотором 1.5.Пробіг рідний! присутня сервісна книжка.Авто в гарному стані,є не великий нюанс на арці-та дверці.На фото видно.Нічого не стукає не грюкає.Мотор сухенький.
