- 267 тис. км
- Чернівці
- Дизель, 1.46 л.
- Ручна / Механіка
Авто знаходиться в Італії район ломбардії,всі питання на ватсап
Авто знаходиться в Італії район ломбардії,всі питання на ватсап
Продаємо власний автомобіль в гарному стані. Всі подробиці по телефону. **********
Renault M?gane II, 1.6 (112 к.с.), механіка, бензин/газ (пропан-бутан). Надійний і економічний сімейний седан у гарному технічному стані. Автомобіль повністю обслужений, вкладено чимало в ходову та двигун — сідай та їдь. Що зроблено по техніці: — Повністю перебрана підвіска: замінено важелі, стійки стабілізатора, передні та задні амортизатори; — Замінено подушку двигуна та сальники; — Оновлено центрувальні кільця; — Замінено зчеплення в комплекті (диск + корзина); — Двигун повністю обслужений, працює рівно та впевнено. Встановлено ГБО (пропан-бутан) — суттєва економія на пальному при щоденній експлуатації. Доопрацьована LED-оптика — сучасне та яскраве світло. Чесно про нюанси: — Не працює кондиціонер (потребує діагностики/заправки); — Є невеликі сліди експлуатації на кузові: незначні потертості на передньому та задньому бамперах; — Тріснута задня ліва фара; — Невелика подряпина на водійських дверях. Усе це дрібниці, які жодним чином не впливають на надійність та комфорт поїздки. Машина повністю готова до експлуатації. Розглядаю розумний торг при огляді. Будь-які цікаві пропозиції також готовий обговорити. Решта деталей та технічні питання — за телефоном.
продам авто в гарному стані перший власник все працює.
Продам власне авто Renault Megane gt line ,придбане було 2021рік За автівкою доглядав,маю список,на якому пробігу що замінювалось,до авто іде домкрат повноцінне запасне колесо
Продам чудове економне авто як для міста так і для траси, середній розхід 5 л дизеля на 100км. По авто жодних проблем, грм замінено на 205тис, всі рідини поміняні, ходова в нормі, акомулятор добрий, резина зима майже нова. Продаж через те що для нас стала замала. Допомоги в продажі не потребую, дякую за розуміння!
Один власник в Україні. Купувався як сімейний автомобіль . Містке, невибагливе комфортне і зручне авто. Ззаду є столики якими зручно користуватися як дорослим так і дітям. Є система швидкого кріплення дитячого крісла ISOFIX. В авто є безключовий доступ, датчики дощу і світла, круїз контроль, клімат контроль, складання і підігрів зеркал,дотяжка стекол. Два ключі. Також зверху є правильні релінги. Двигун 2л.потужний і надійний. Розхід по трасі 7-7,5 по місту 10 На нього можна встановити газ. Оливу заміняв через кожні 6-7тисяч По ходовій замінено стійки KYB, тормозні колодки і всі розхідники. Авто з Харкова. Після обстрілу були пошкодженні пластикові деталі задньої частини авто. Деякі замінив. Також по кузову є не глибокі царапини і сліди експлуатації. Все можливо прибрати поліруванням. Додаткова інформація по телефону. Реальному покупцю гарний торг.
Рідний пробіг, гарний стан, приємний розхід.
Автомобіль з Німеччини, що добре зберігся, розмитнений, не фарбований, рідний пробіг, хороша гума, запаска, все працює, мала витрата палива від 4л/100км, коробка 6 передач, хороше освітлення (лінзові фари, підсвічують повороти). Сервісна книжка, останнє сервісне обслуговування на 266 тис. сертифікат, довідка-рахунок на покупця. Авто чудово підходить для наших доріг і не дороге в обслуговуванні і доволі комфортне
автівка на ходу, електрика працює стан як на фото, переоформлення
Продам своє авто, повністю обслужене, ходова практично нова, гарне світло, потужна якісна музика (два підсилювачі, сабвуфер), дорогий планшет, кондиціонер заправлений, двигун масло не бере. По техніці все відмінно, з витрат скоро масло міняти, з недоліків лакофарбове покриття, не критично.
Перший власник а Україні, авто в одних руках уже 5 років. Комфортний, надійний, не дорогий в обслуговуванні автомобіль. Комплект ГРМ замінено рік тому. Автомобіль повністю в рідній фарбі, жодна деталь не фарбувалась! Звичайно що в такому віці авто має незначні косметичні недоліки, на що і є відповідний торг.
Детальніше по телефону.
Продаю гарне авто, по кузову жодних зауважень немає, ні ржавчини, ні навіть натяку на рижики. Що вирізняє її це запуск з кнопки і електроручнік, який можна відпускати, натиснувши на кнопку, а може відпускатися автоматично, коли машина рушає, це є дуже зручно для водіїв-початківців, особливо під гірку. Автомобіль обслуговувався вчасно, 1000 км назад змінили ГРМ. Я є власником. Нюанси: підвисла тканина стелі, чуть підкапує масло.
Авто в гарному робочому стані, всі розхідники замінено, вкладень не потребує
Автомобіль повністю на ходу Мотор і коробка ок Все працює Тільки переоформлення
Авто в гарному стані,повністю обслуговувана, вкладень не потребує, резина літня та зимова в дуже гарному стані. Дзвоніть.
Продам Рено Лагуну 3 2,0 dci В хорошому стані Незначні нюанси по кузову Можливий торг біля капоту
Продам Megan 2 Всі деталі за телефоном
