- 216 тис. км
- Харків
- Бензин, 1.6 л.
- Автомат
Авто в гарному стані, повністю обслуговане, пригнане в 2023 році з Німеччини, перший власник в Україні, вкладень не потребує. Перекупам та торгівельним майданчикам не турбувати. Валерій **********.
Авто в гарному стані, повністю обслуговане, пригнане в 2023 році з Німеччини, перший власник в Україні, вкладень не потребує. Перекупам та торгівельним майданчикам не турбувати. Валерій **********.
Продам власний автомобіль в гарному стані та рідній фарбі. Я перший власник в україні з 2016р. Обслуговуюся завжди якісно та вчасно. Надійне, комфортне та практичне авто яке ще й недороге в обслуговуванні. Сажевий фільтр на місці та в гарному стані. Комплектується круїз контролем, підрульове управління дзвінками та магнітолою Bluetooth, USB, AUX, ABS, сидіння водія регулюється по висоті та має підтримку поясниці, електро регулювання дзеркал, передні склопідіймачі, підсилювач керма, 2 комплекта ключів, повнорозмірна запаска, противотуманні фари, комплект літньої гуми на дисках. Дрібні дефекти видно на фото. Реальному покупцю торг.
Авто в хорошо у станi е нюанси по ЛКП.
Renault Megane,2009 р.в.,1,6 бензин,ціна 6000? **********
Авто в дуже гарному стані, по кузову рівна та без сколів, все повністю працює. Дах відкривається тихо, без скрипів і шуму. Шкіряний салон. На газу і бензині працює добре. По ходовій все добре.
Авто Renault MCV, в ідеальному стані. Перший власник, обслуговування в салоні.
Авто у нормальному стані: повністю зроблена ходова. Двигун працює рівно, тихо, не димить — дуже жвавий і економний. Замінено оливу і фільтри. Паливна система перевірена. Гарна комплектація: без ключовий доступ, передні та задні парктроніки, камера заднього виду, клімат-контроль, мультируль, круїз, електросклопідйомники та інші корисні опції. Салон доглянутий. Автомобіль вкладень не потребує — сів і поїхав. На кузові є незначні сліди експлуатації. Обмін не пропонувати.
Машина пригнана з Швейцарії. Користуємся як сімейне авто(велика родина) Кожного дня дружина возить дітей в школу. Інша машина їздить на роботу. Машина обслужена,розхідники замінені.Також є сервісна книга з записами попередніх власників з Швейцарії. Літом родиною їздили відпочивати в Хорватію,проїхали 3500км без проблем. Мотор працює рівно не димить не перегрівається,не вібрує,все ок. Підвіска перевірена,нічого не стукає.. Коробка працює добре,без проблем(масло замінене). В машині багато всяких опій.Класне світло,автоматичне дальнє світло. Руль вібрує якщо виходиш з полоси без поворота(класно на автобамі) Датчики тиску показує на кожне колесо. Підігріви подвійні. Навігація штатна працює класно. Є автоматична система екстреного гальмування. Музика дуже потужна(штатний bose сапбуфер). Масаж в довгій подорожі класна опція. 7 сидінь.Третій ряд сидінь як окрема кімната для дітей))Зарядки для телефона є на всіх рядах. Фаркоп з можливістю сховати його. Установив зйомні рейлінги для автобокса. Машина доглянута,дуже гарна в гарному кольорі і класних титанах. Родині з посвідченням багатодітної сімʼї хороша знижка.)
Продам хороший сімейний автомобіль, поміняні масла, фільтра, колодки, новий акамулятор На даний момент нічого робити не потрібно Салон охайний, не затертий, Двигун, коробка, ходова у відмінному стані. Два комплекта резини, можливий торг
Комфортабельне сімейне авто бізнес класу, дуже економічне по витратам і обслуговуванню. Авто повністю обслугованне і не потребує вкладень.
Продам свій автомобіль в гарному стані ,присутній датчик світла та датчик дощу ,а також передні підгріви сидінь,замінено всі фільтра та масла 200км тому включно з акпп і грм 10 тис тому,замінені свічки накалу, авто вкладень не потребує сів поїхав. Телефонувати по автомобілю за номером
Свіжо пригнаний автомобіль з Німеччини. РЕСТАЙЛІНГ! Лінзована оптика, світлодіодні задні фонарі,КПП 6-ти ступенева. Технічно і візуально авто у чудовому стані, двигун, ходова частина, електроніка все працює бездоганно. Автомобіль в дуже гарному кольорі і багатій комплектації: запуск двигуна з кнопки, кондиціонер, круїз контроль, датчики світла і дощу, повний електро пакет, ПТФ, сонцезахисні шторки на дверях та багато іншого!!! Авто дійсно в дуже гарному стані. Готовий до перевірки на будь якому СТО, в томі числі і в офіційного дилера.
Продам власне авто, використовувалось в особистих цілях, не таксі і т.д. Машина в гарному стані. По технічній частині немає ніяких питань. Двигун працює чітко не стучить не димить, масло не бере. АКПП без питань. Ходова частина зроблена,більше інформації на фото.Машина не вимагає вкладень, нічого робити не потрібно. ТО завжди робилось вчасно раз в 7000. Я власник, продаж тільки через переоформлення. Всім гарного дня та мирного неба)
Авто в хорошому стані,якщо є запитання телефонуйте
Продам Сандерo Step Way у максимальній комплектації з можливих! Офіційний автомобіль без ДТП та підкрасів! Камера заднього виду, парктроніки, підігріви сидінь і т.д! Телефонуйте, все розповім по телефону
Renault Symbol, 2003 р. | 1.4 бензин | МКПП 2100$ торг. Продам авто на кожен день, на ходу, але з нюансами по ходовій. Авто експлуатується щодня. Новий акумулятор, свіжо зроблена страховка. Була капіталка мотора 20 тис назад. Якщо не відповідаю на дзвінки пишіть в телеграм або вайбер.
Моя люба, надійна пташка, обслугована, чистенька, причина продажу – хочу більше конячих сил. Є мілкі нюанси по лкп (на зовнішній вигляд не впливають) Сценік звичайний не Гранд, в класифікації не пропустило чомусь
Авто в гарному стані. Вкладень не потребує.Була заміна тормозних дисків і колодок . Гума Нова Мішелін літо. +Зима . Детальніше про авто по телефону.
машина як на свої кошти в задовільному стані всі деталі за номером телефону
Авто в гарному стані, приїхало з Німеччини, в Україні другий власник, повністю обслужений, всі накладні з робіт є. Машиною володію з 2019 року. Перекупів та авто майданчики прохання не турбувати. Торг в межах розумного.
