- 237 тис. км
- Носівка
- Бензин, 1.4 л.
- Ручна / Механіка
Продам автомобіль в доброму стані всі питання по телефону.
Продам автомобіль в доброму стані всі питання по телефону.
Авто в гарному стані все працює сів і поїхав Є дефекти по Кузові від експлуатації . Авто чудове як для сім'ї так і для роботи .) На Авто Стоїть Зимова чудова гума на Штамповці також є Комплект Титанових дисків ))) Номер телефона
телефонуйте на viber + **********на всі питання відповім .на дану годину авто в польщі...є комплект літньої гуми...якщо не можете додзвонитися на viber пишіть тут
Продається просторий та комфортний сімейний мінівен, у доброму технічному стані. Кузов без корозії та пошкоджень. Замінено ремінь ГРМ. Замінено масло в двигуні та коробці передач. Акумулятор новий. Двохзонний клімат-контроль працює. +комплект літньої гуми. (літні і зимові шини у гарному стані, передні - нові) ГБО- 5 покоління (вписане у техпаспорт). Автомобіль купувався для комфортного користування великою сім'єю. Дуже місткий і зручний для подорожей. Причина продажу - виїзд за кордон.
Продам Renault Scenic 2 2008р 1.9dci(130к.с),коробка 6ст.Легендарний 1.9 двигун який є мега надійним ,потужний і економічний.Пройдено велике ТО :замінено гальмівні диски і колодки перед+зад,масло+фільтри,ГРМ замінено на пробізі 230.000км,замінені передні амортизатори,радіатор кондиціонера новий. Машина в стані сів поїхав.Два комплекти коліс і два комплекти килимків). За більш детальною інформацією звертайтеся за цим номером
Перші власники в Україні, пересувалися лише в межах Київської області, заміна розвідників проводилась вчасно, за час експлуатації, замінено коробку передач та рульову рейку
Продам економний сімейний автомобіль, розхід 5 5.5 на сотню ,люк, фаркоп. Масло від заміни до заміни. Вкладень не потребує, сів і поїхав. Переоформлення обов'язково. Літня гума на легкосплавних дисках в подарунок .
Renault Duster 1.5 автомат, в лімітованій комплектації Ultramarine, один власник, рідний пробіг, без підкрасів, машина в ідеальному стані. По всіх запитаннях по тел
Продаю власне авто, я перший власник Машина на ходу, без жодних зауважень. Продаю тому що придбав інше авто. Можливий торг
Авто повністю справне.Пригнане з Франції.Масло з фільтрами поміняне 27 03 ********** 5v30
Дата першої реєстрації - 24.01.2018
Продаю власний автомобіль. Дуже надійний двигун k9k 1.5 dci 110л.с, та при цьому єкономний: -розхід в місті 5.5л/100км при спокійній їзді; -за містом при 90 км/час 3.5л/100км; -повний бак 1200 км+. Автомобіль був пригнаний в 2017 році з Нідерландів. Має обвіс RS. Комплектація: -Безключевий доступ чотирьюх дверей та багажника -Запуск кнопкою -Надійна механічна 6-ти ступнева коробка передач -Електропривід водійського сидіння з пам'яттю трьох положень -Салон з перфорованої єко шкіри -Підігрів передніх сидінь -Великий монітор з навігацією -Датчик світла, датчик дощу, денні ходові вогні -Світлодіодна поворотна оптика (при повороті керма повертає лінзу у бік повороту) -Протитуманні фари -2-зонний клімат-контроль -Круїз-контроль -Електросклопідйомники (передні та задні) -Електродзеркала -Тоновані вікна Мультимедіа: AUX, USB, Bluetooth - музика напряму з телефону, навігація, якісна акустика Безпека: ABS, ESP, ASR Подушки безпеки (передні та бокові) Центральний замок Повнорозмірна запаска та домкрат. Заміна мастила кожні 10тис. км., промивка двигуна кожні 20тис. км. Їздив в основному на паливі UPG. Є нюанси по ЛКП та обвісу - тому така ціна. У подарунок віддам літню гуму в гарному стані (зараз стоїть зимова) та преміальну синтетичну оливу для наступного ТО. Обмін на стріт мотоцикл 700+ сс, 2015+ року випуску, можлива моя доплата. Ціна знижена поки є в продажу мотоцикл, який мені подобається.
Машина повністю обслужена та не потребує вкладень, сів і поїхав! Щеплення замінено 30т тому! Детально розповім по телефону! Обмін на авто з АКПП, паркетник або позашляховик, на обмін 13т! Автомайданчикам прохання не турбувати, реальному покупцю присутній торг біля машини!!!
Продам авто повністю на ходу Пороги переварені По кузову мінімальні сліди експлуатації По мотору без зауважень турбіна дує все працює рівно По ходовій нормальний З документами повний порядок
Чудовий автомобіль для бізнесу або родини Все працює Гарний стан Обслуговування не потребує
В робочому стані, сів і поїхав. Все інше за телефоном **********
Власник один. Машину куплено в автосалоні. Хороша , економна-4,5-4,7л в змішаному циклі. До 90 тис пробігу обслуговувалась на реносервіс. ГРМ поміняно на 150 тис пробігу. Масло тепер на 165тис. Є тріщина - вмятина на задньому бампер і справа, незначні подряпини на кузові.
Продам авто 2012року 1.2 турбирований 103 л.сили (ракета).Авто друге в сім'ї їзде дружина. Робити дороблювати нічого не треба СІВ І ПОЇХАВ ХОДОВА ,МАСТИЛА РЕЗИНА РОЛИКИ І ВСЕ ЩО ПІД НИЗОМ АВТО ПОМІНЯНЕ.
