- 410 тис. км
- Кривий Ріг
- Бензин, 1.4 л.
- Не вказано
Clio Symbol 2004 1,4 газ/бензин, механика. Состояние сел поехал. Резина зимняя. Документы в порядке. Гнили, ржавчины нет. Приятная в ходу. Детали по телефону.
Clio Symbol 2004 1,4 газ/бензин, механика. Состояние сел поехал. Резина зимняя. Документы в порядке. Гнили, ржавчины нет. Приятная в ходу. Детали по телефону.
машина на повному ходу,мотор після кап ремонту,замінено масло після обкатки місяць назад, стоять нові свічки і дроти.встановлений газ купляв все нове до газу Машина варта уваги.Машину робив для себе шкіряні сідушки
Продаж від власника, з переоформленням. Машина в родині 5 років, другі власники в Україні. Зараз пробіг 270к, купували із 170к. Зручне, містке авто як для великої родини (7 місць), так і для бізнесу (великий та зручний багажник). Авто до продажу не готувалось, використовується регулярно, але вже придбано інше, тому ця автівка в продажу. 17" оригінальні диски, ГБО, 2 комплекти гуми і запаска, рідний компресор із герметиком для термінового ремонту проколу, ключ, гак. Панорамний дах, працює. З десяток різних шухляд (під сидіннями, під ногами, в багажнику). Клімат контроль працює, бардачок з охолодженням. EVA килимки в салоні та багажнику. Автоматичні всі 4 скла (закриваються з ключ картки, разом з панорамним дахом). Датчики світла та дощу, дзеркало із автозатемненням. Дзеркала з підігрівом та складанням. Круізконтроль, обмежувач швидкості, 6 ступенева КПП, запуск з кнопки, та багато іншого. Описую все як є, аби не гаяти ні свій, ні ваш час. Із недоліків - болячки моделі: перестав працювати електроручник (минулого року авто стояло без руху пару місяців, після цього перестав, можливо встигну полагодити, помилка на приладній дошці через це) (100-150уе), та безключовий доступ не спрацьовує (проблема в антенах в ключах), панель приладів (або заміна, або ремонт, до 100уе). Є вм'ятина на правому порозі знизу, та інші не такі значні подряпини/вм'ятини, без дтп. Не працює задній правий склопідіймач. Двигун капіталився тисяч 20 назад, бо порвався ремінь. Обійшлося задоволення у пів вартості авто, але робили для себе, всі запчастини якісні, тому це навіть плюс для майбутнього власника (накладні з СТО за запитом). Інші питання тут чи в телеграм/сігнал/ватсап. Дзвінок за попередньою домовленістю.
Авто повністю на ходу в хорошому стані. За додатковою інформацією звертайтесь за телефоном.
Авто на повністю на ходу новий акумулятор, гума в ідеальному стані проїхала 1тис. кс. Масла фільтра замінені. Замінені 800 кс. Назад. Продаю у в зв'язку із сімейними обставинами.
Авто сів та поїхав , кожен день на ходу, телефонуйте розповім, невеличкий торг
Авто пригнане в 2021 році я перший власник.Будь яке переоформлення.Машина обслужена,замінено ремінь ГРМ,помпа,масло,фільтра,амортизатори,колодки,рульова рейка,наконечники,стійки стабілізатора.Повністю обслужена пічка та кондиціонер.Авто у використані кожен день.Все як на фото.Кому цікаво телефонуйте.Перекупам не турбувати.Тільки продаж.
Офіційний автомобіль, перший власник.Тільки сервісна історія.Без підкрасів, без ДТП.Після великого ТО.
Машина в робочому стані. ТО пройдено.
В доброму стані! з документами все Ок.Газ /бензин. кузов цинкований , нова резина, аккумулятор, радиатор, патрубки, ГБО нова, вписана в техпаспорт, парктроник, сигналізація, хороша магнітола, динаміки, линзовані протитуманки... Обмін цікавить кнк або с вашою доплатою. Ціна 2100 до нового року!!! після 2500
!техніка супер двигун обслужений не димить масло не бере ходова частина хороша кузов адикватний без гнилі є сліди використання!!!!4.5 л на 100
Два комплекти резини, дві зарядки, максимальна комплектація.
Авто повністю обслужине замінено всі масла ,фільтра,замінене зчеплення в 296000км ,замінена турбіна,рулева рейка,тормозні колготки хороша резина.машина повністю в рідній красці присутні косметичні дифекти,зроблена повністю ходова (пакет погані дороги,завищений кліренс на 3см) хороша комплектація машина підготовлювалась для себе. +**********(viber,vacap)
Ходова, мотор в класному стані. Турбіна дує добре, робився мотор. Ніяких посторонніх звуків. Плівка Люмар, гарна комплектація, все працює. Торг біля капота
До вашої уваги Renault Megane 2010 р з простим та надійним двигуном 1.6 бензин. Автомобіль з Нідерландів, розмитненний та готовий до постановки на облік. Автомобіль технічно в хорошому стані двигун, коробка ,підвіска.Клімат контроль працює.По кузову автомобіля також без зауважень .Автомобіль має хорошу комплектацію та чистий збережений салон. Авто приємне в керуванні, добре тримає дорогу, просторий салон та місткий багажник. Телефонуй - домовимось про огляд.
