- 204 тис. км
- Харків
- Бензин, 1.15 л.
- Ручна / Механіка
Продам авто. Сімейний автомобіль. Їздила дружина. За детальною інформацією звертайтеся по телефону. Торг у капота
Продам авто. Сімейний автомобіль. Їздила дружина. За детальною інформацією звертайтеся по телефону. Торг у капота
Авто в дуже гарному стані!!! Технічно повністю обслужена, без жодних зауважень!!! Нещодавно зроблено повне ТО!! Двигун працює як годинник, рівно, чітко,не димить!!! Жодних помилок по електроніці, працює кожна кнопочка !! Салон чистенький, охайний!! Можливий обмін вашого авто Можливий продаж авто у кредит, лізинг та оплата частинами Телефонуйте!!!
Автомобіль повністю обслужений "для себе", грошей на запчастини не шкодували. Нещодавно було проведено велике ТО: замінено форсунки на нові, що гарантує надійну роботу двигуна. Також повністю перебрана ходова частина — зараз вона в стані нової, машина тримає дорогу бездоганно. Бонусом до авто йде комплект абсолютно нових шин, що є суттєвою економією для майбутнього покупця
Машина у гарному стані для своїх років. Нещодавно було зроблено ТО,замінено масло,зроблена передня ходова та інше. Машина обслужена,грошей не жаліли. Є вся історія робот за весь час,обслуговувалась виключно на одному СТО. Дефект на копоті,легко виправляється поліруванням. Встановленний газ,але їзда виключно на гарному бензині. Встановленна гарна музика. Нова зимня(bridgestone) та літня гума(lassa) Рідний пробіг,готова до будь яких перевірок.
Авто в ідеальному стані, повністю обслужене
Я перший власник авто в Україні з 2023 року.Авто в гарному технічному стані.По кузову є нюанси поліз лак і сліди експлуатації.Це моє перше авто і вона мене ні разу не підвела.Продаю бо хочу вже вище класом авто.
Після капітального ремонту АКПП
Машина на повному ходу, вкладень не потребує. Сів і поїхав. Телктор
Свіжопригнане авто з Швейцарії З оригінальним пробігом Без торгу.
Продам Рено. В рідній фарбі По авто робити нічого не треба Автомат працює добре, мастило замінене. Ходова в ідеалі Двигун працює добре, зроблене ТО Як на свої роки до машини питань нема
Продається непоганий универсальчик, пригнаний з Німеччини, не битий, не крашений, на задній правій арці є невеличка вмятинка, двигун працює красиво, і на бензині і на газу, салон чистенький, у автомобілі не курили, є фаркоп, запаска , домкрат, ключ, всі системи в робочому стані , на всі питання відповім по телефону
Продам Kangoo пасажирський у шикарному стані! У гарному кольорі, не битий, жодна деталь не фарбована, вiкна по колу заводські, кузов оцинкований (не іржавіє). Чистий охайний салон, вся електрика працює, 2 ключі, свіжа гума. Практичний і надійний автомобіль з приємною витратою газу (газ оформлений), не потребує жодних вкладень, все справно.
? Renault Logan 1.5 дизель Продається надійний та економний автомобіль у хорошому стані. ? Рік: 2017 ? Один власник з салону (перша реєстрація) ? Пробіг: 286 тис. км (рідний) ?? Двигун 1.5 дизель – дуже економний та простий в обслуговуванні ? Машина повністю на ходу, вкладень не потребує ?? Масла та фільтра замінені ?? Салон: охайний, збережений, без зауважень ? Кузов: без критичних нюансів, виглядає добре ? Ціна: 6799$+ торг біля авто ? Авто варте уваги – сів і поїхав без зайвих витрат.
Машина в чудовому стані
Продам надійний сімейний автомобіль! Купувався у офіційного дилера в Києві! Обслуговувався у офіциалів! На даний момент вкладень не потребує! Авто дуже шустре і економічне!!! Споживання палива по кишені навіть пенсіонерам!!!! В нас авто півтора роки!Ми другі власники! Проїхали не багато!Ні разу не підводило! Зараз стоїть без діла в гаражі! Продається з переоформленням, документи в порядку! Всі питання по телефону! Листів не читаю! Всім гарного настрою!
продам авто сів і поїхав
