- 278 тис. км
- Рівне
- Бензин, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
рульова рейка нова ричагі нові,колодки поміняні,новий акумулятор,масло міняв 1 тис назад ельф 5w40,єва килими резина на зиму є 4 одинакові колеса тел
рульова рейка нова ричагі нові,колодки поміняні,новий акумулятор,масло міняв 1 тис назад ельф 5w40,єва килими резина на зиму є 4 одинакові колеса тел
Clio II 1.2 бензин, 2000 р. 188 тис. пробіг. Авто в сім’ї 9 років. Щоденно використовується та технічно справне. Сів - поїхав. Коробка без нарікань, передачі вмикаються чітко. Ходова доглянута, м'яка підвіска. Заводиться "з пів оберта". Резина літня на титанах - в комплект додаю зимову резину на штамповках, та комплект з 2 ключів. Авто надійне, компактне і комфортне для міста або як перше авто.
Продаю своє авто. Володію з пробігу 330 тис. км. Просте, надійне авто. Попередніми власниками були замінені сидіння. Сидіння з розвинутою боковою підтримкою. Функціональний задній ряд. Двигун працює справно. Авто активно користуюсь кожен день. Сервісне обслуговування згідно заводських рекомендацій (оливу змінюю частіше). Кондиціонер працює справно. Не гріється. Також є літня гума на легкосплавних алюмінієвих дисках. На капоті та даху нанесено 4+ років назад плівка. Поверхня перед цим була добре підготовлена В рід своєї зайнятості часто використовую авто між обласними центрами. Присутні сліди експлуатації. За час володіння авто замінялося зчеплення (комплектом), всі гальмівні колодки та диски, барабани, передні важелі з шаровими, реставрація рульової рейки, кріплення рульової рейки на поліуретані, газові упори на двері багажника. Авто готове до щоденної експлуатації на будь які відстані. При спокійній експлуатації досить економічне (4 л/100 км).
Авто в идеальному стані Салон новий Панорамна криша Нова зимова гума Нічого робити не потрібно Можливий обмін з моєю доплатою на кроссовер
В ДТП не був Ходова частина нещодавно зроблена Двигун та коробка працюють добре Є дрібні косметичні нюанси по кузову (на їзду не впливають) Авто чудово підходить як для міста, так і для поїздок за межі. Дуже економний у витраті пального.
Продам власний автомобіль в користуванні 5 років , ніколи не підводив, авто в дуже хорошому стані , нічого не потрібно робити , салон збережений по кузову все добре рижиків немає 5000 тис тому проводив велике ТО ( заміна Грм ,масла всі фільтра ) дуже приємний розхід на теперішні ціни палива .... деталі за телефоном
Авто в доглянутому стані Всі питання по телефону
Всі деталі по телефону. Реальному покупцю - реальний торг.
Економічне та надійне авто, на повному ходу Замінено передні нормовані колодки та диски, замінено комплект грм ,свічки,масляний насос ‼️з торгом 1000-500 скиньте не турбувати ‼️
Авто після ДТП,з документами порядок,зі зняттям з обліку.
В нормальному стані.
Універсал. Місткий автомобіль, великий багажник. В гарному стані, Всі техогляди і регламенти проводились вчасно і якісно. Сімейний автомобіль. Віддам в сім?ю) реальний пробіг. Подробиці по телефону. Дивитись - проспект Науки.
Чудове сімейне авто для щоденної їзди. Маневрене, невибагливе, місця більш ніж достатньо. Технічно справне, все вчасно замінюється.
Робоча машина, сів і поїхав. По кузову на капоті почав трохи лізти лак, тріснуте трохи лобове скло, але на роботу не впливає. Машина на ходу кожен день, за роки не підводила. Масла, фільтра всі поміняні в строк. Кузов оцинкований тобто іржі ніде нема. Кого зацікавить писати в Viber або телеграм, на дзвінки не завжди відповідаю
Повністю справний автомобіль, весь у рідній фарбі, у відмінному стані, турбований, економний!
Дуже гарна та економна машинка в ідеальному стані та БЕЗ ПРОБІГУ по Україні. (28.04.2024) заїхала в Україну і розмитнена,на даний момент знаходиться в Польщі.Кондиціонер заправлений до повного.В комплекті дві пари коліс,літні і зимові(на зимових один сезон відїздила)Вкладень не потребує ніяких,перевірка на любому СТО. Пишіть на польський ВАЙБЕР !!!!!номер телефону прописом нижче! ВАЙБЕР: +сорок8 п'ятсот чотири 7879двадцять один.
все справне, страхування,діагностика
