- 231 тис. км
- Рівне
- Дизель, 1.46 л.
- Ручна / Механіка
Машина у власності 6 років Дуже економна Є панорама та люк Обслуговувалась вчасно Якщо є запитання то по телефону
Машина у власності 6 років Дуже економна Є панорама та люк Обслуговувалась вчасно Якщо є запитання то по телефону
Авто в хорошому робочому стані:зроблена ходова,поставлені проставки 25мм,новий акумулятор,днище та пороги оброблені антикорозією,стоїть хороше,відкориговане освітлення.Двигун надійний та економний к9к.Рідний пробіг,підтверджений сервісною книжкою.Авто різке та маневренне,добре тримає дорогу.Варте уваги,за дану ціну ідеальний варіант.Торг біля капота
Авто в хорошем состоянии
Продам авто у доглянутому стані. Гарно їде. Дуже економна. Без дтп та дефектів по лкп. Експлуатація бережна. Екологія в гарному стані. Вчасно проходить ТО. Повністю справна в технічному плані. ( перевірка на будь-якому СТО) Ориганальний пробіг(перевіряйте по всім доступним базам ) Можливий аргументований торг. На інші питання відповім по тел. Перепукам "куплю за 5" і тд. прошу дарма не турбувати, і не спамити смс.
Гарне сімейне авто, в хорошому стані. Досить економне, не дороге в обслуговуванні. Двигун, коробка, підвіска працюють ідеально.
Гарний стан Один власник в Україні Не фарбована Чудовий варіант для жінок
Куплялось зі швейцарії, пробіг 1000% рідний, екологія все на місті. Обслуговується кожні 10тис. Все працює, чистенька та охайна, дуже економічна 5л дизеля +/-, заправляю тільки на UPG. Дтп по косательной, все целое. На ходу...
Замінено ГРМ з помпою 20.06.. Сімейний автомобіль. В користуванні з 2020р. проїхав у нас 120 тис. Без нарікань, тільки розхідники по регламенту. Олива 10 тис. строго і та що треба. 2 комплекта шин на дисках. Екологія на місці і втручань не потребує. Новий АКБ.
Пропоную вашій увазі чудовий міський автомобіль. без додаткових вкладень з економною витратою палива, 5.5 по місту! до 4 за містом! Цікавить обмін на більше авто, можливо з моєю доплатою. за більш детальною інструкцією звертайтеся.
Продаж авто від власника за техпаспортом Renault Clio 4 1.5 dci на 75 л. Автомобіль на кожний день, проблем ніяких немає. Має бути цікавий тим, хто шукає дійсно економне авто на тривале використання. Замінено ГРМ 15 тис. тому. 2 тис. км тому замінено масло. Є відбитки віку у формі дрібних відколів фарби на капоті та лобовому склі. Витрати палива в залежності від типу їзди від 3.5 до 5л. Масло та антифриз у рівні Кондиціонер потрібно заправити. Хороший торг присутній під час огляду на СТО. Ще раз наголошую, буде хороший торг із врахуванням всіх косяків. Продаж із перереєстрацією на покупця. Інші питання за тел, якщо не відповідаю, надсилайте SMS. Хорошого дня!
Авто в гарному технічному стані. Завжди вчасно обслуговується. Не бита і не фарбована. Є незначні подряпини на бамперах. 2 комплекта резинки. Коврики EVA. За більш детальною інформацією звертайтесь по телефону. Готова до перевірки на вашому СТО. Обмін з моєю доплатою.
Продам Рено Клио 2 1999 р.в. Автомобіль на ходу, потребує заміни амортизаторів багажнику, та заміни замка запалювання (можливо ще встигну це замінити). Є певні момент по кузову, на фото є. Детальніше за телефоном
Авто в хорошому стані, всі питання за телефоном
Власне авто, кожного дня на ходу! Повністю обслуговувалось, замінені салінблоки передніх та задніх балок, ремні грм, рідний пробіг 250 тисяч, придбав/сідай/їдь Телефонуйте
Свіжопригнаний.кузов без жодної ржавчини. Чистий непрокуренний салон. 4 подушки безпеки . Адаптивні фари ,противотуманки. двигун недимить турбіна дуе впевнено. технічно гарний стан,нічого не стукае. Росхід 4.3 на 100км. Заводська тоніровка. Растаможена на українській реєстрації .два ключі. Нові гальмівні колодки (ремса) і стійкі стабілізатора. Проведено повне т.о. з заміною ременя ГРМ. Помпи. роликів . Ременя генератора. Всіх мастил і антіфріза.
Автомобіль шукає нового господаря. Не битий, не фарбований. Кузов без вмятин, царапин і тд. В живу виглядає ще яскравіше чим на фото. Ходова частина ремонту не потребує. Масло в двигуні, фільтра замінені. У салоні працює кожна кнопочка. Мотор, коробка працюють бездоганно, екологія на місці. На сьогоднішній день дуже економне по витраті палива. Авто дійсно варте того щоб приїхати та купити
