- 276 тис. км
- Перещепине
- Дизель, 1.3 л.
- Ручна / Механіка
Продам Opel astra j 2011р з економним 1.3 дизелем 275 тис. пробіг. Авто обслужене на ходу кожен день, я власник, кому цікаво пишіть дзвоніть.прохання площадкам і автобізнесменам не турбувати!
Продам Opel astra j 2011р з економним 1.3 дизелем 275 тис. пробіг. Авто обслужене на ходу кожен день, я власник, кому цікаво пишіть дзвоніть.прохання площадкам і автобізнесменам не турбувати!
Власне авто пригнане з-за кордону. Хороша комплектація. Маємо біксенонові адаптивні фари із системою AFL+, датчик світла та дощу, автоматичне ближнє та дальнє світло фар. 2-х зонний клімат контроль, мульти руль, круїз контроль, склопідйомники на всіх дверях,та багато іншого. Вся електроніка та всі кнопки працюють без жодних нарікань. Є комплект зимових шин. Авто в хорошому технічному стані, не потребує ніяких вкладень. Обслуговувалося вчасно. Заміна оливи та всіх фільтрів проводилася кожні 7-8 тис км. Є нюанси притаманні Опелю такі як коронки передніх дверей та вимнутість водійського сидіння. За всіма деталями звертайте по номеру **********
Технічно в доброму стані, двигун повністю капіталився рік тому, ходова, коробка в хорошому стані. Авто підняте, стоять проставки. зовнішній стан на фото. По всім питанням телефонуйте.
Куплений в 2023, стояв в більшості в гаражі теплому, їздила дружина, деколи на дистанції 100-200 км, часто по місту. Зарас на авто стоять поперечини на даху. З плюсів, є підігрів керма, сидінь і круіз контроль. Є запаска і колісні ключі, домкрат. 2 ключі до авто. Колеса нові R16 205/55, зимові на металевих дисках R15 195/60. Щойно зроблена страховка, свіжа на рік. Є сервісна книжка з норвегії, пробіг мав би бути реальним. В березні на сервісі ДТМ міняли турбіну, зарас там нова BorgWarner, артикул такий самий як в оригінальної. Свічки всі поміняли, викручувались. Масло в коробці поміняне. Фільтр сажевий знімали і чистили в установці. В 2024 році камінчик попав в радіатор кондиціонера, поміняли радіатор на Nissens. Зарас в 2026 досі все працює, фреон не втікає. В 2024 також зробили антикорозію дна професійно, все спеціальною рідиною розчиняли, потім наносили слої. Також в порогах мовіль запущено. Після заміни турбіни і чистки фільтра авто має значно більше сили ніж було. Екологія вся присутня, каталізатор і т.д. Диму авто не дає, масла не бере. Розхід стандартний, не помітив щоб був завищеним. Зарас присутня проблема з заднім замком правих дверей. Права дверка не закриває моторчик. Купив покищо новий замок, але ще не виправив проблему. Покищо їздимо так.
Один власник, т/о проводилось вчасно, гарний технічний стан, на 190т проведено чергову заміну мастила в коробці, днище оброблене, кондеціонер заправлений. В наявності зимовий комплект гуми та ковриків. Повнорозмірна запаска, домкрат та ключ є. В салоні не палили.
Автомобіль в дуже гарному стані Дуже гарна комплектація Автомобіль в одних руках 8 років Технічно ідеальний стан Кузов без зауважень Торг біля Авто Обмін
Продам власний автомобіль Opel Insignia 2011року Пробіг 246 тис.км. Дизель 2.0 турбо Автомат Привід передній. Двозонний клімат- контроль Авто придбане мною в Німеччині в 2014 році. Я єдиний власник в Україні. Автомобіль у доброму технічному стані. Зовнішній вигляд гарний. Дбайливо експлуатувався. Вчасно проходив техобслуговування .Чистий салон. Зимня і літня резина на окремих легкосплавних дисках. Комфортний сімейний універсал. Машина не потрапляла у ДТП.
лад
Автомобіль обслужений на повному ходу. Перший власник в Україні. Деталі за телефоном.
Терміновий продаж свіжопригнане авто гарне повністю обслужено ні гривні вкладу непотрібно сів катайся
Всі деталі по телефону
Продам опель в хорошому стані повністю Обслужений, не давно проходив ТО масла фільтра мінялися підвіска обслужилася По кузов нюансів немає Коробка переключає чудово По мотору питань немає Детально розповім по телефоні
Продам кросовер 4х4 2.2 дизель.+ зимові колеса. Авто повністю обслужене, вся машина обклеяна захисною плівкою.Салон в ідеальному стані.Пригнана з Німечини в жовтні 2025 року, перший власник. Поміняні всі розхідники по ходовій і мотору а також зроблена заміна щеплення. Всі деталі по телефону.
Продаю автомобіль в гарному стані . Потрібно прикласти рук трішки по косметиці все видно на фото . Недавно замінено ГРМ , мастила , колодки всі та повний комплект щеплення . Всі деталі розповім за телефоном.
авто в гарному стані. обслужене, робити нічого непотрібно, готове до експлуатації. без вкладень.всі функції працюють. деталі по тел **********
Продам авто у хорошому стані як технічно так візуально …їде добре дуже економне
2.5 150 К.С 6СТ КПП!!! САМИЙ ВДАЛИЙ ТА ПОТУЖНИЙ ДВИГУН ПРОСТИЙ В ОБСЛУГОВУВАННІ НЕ ПРИМХЛИВИЙ ДО НАШОГО ПАЛЬНОГО ПРОСТІ ФОРСУНКИ ПРОСТЕ ЗЩЕПЛЕНЯ ПРОСТА ТА НАДІЙНА ПІДВІСКА!!! ДОВГА БАЗА!!! ОРИГІНАЛЬНИЙ ПАСАЖИР!!! СИДІННЯ ТРАНСФОРМЕР РЕГУЛЮЮТЬСЯ ТА ЗНІМАЮТЬСЯ ЯК ВСІ РАЗОМ ТАК І ОКРЕМО КОЖНЕ ВІКНА ДЛЯ ПАСАЖИРІВ ВІДКРИВАЮТЬСЯ ПАСКИ БЕЗПЕКИ ДВОЄ БОКОВИХ ДВЕРЕЙ ЩО ДОСИТЬ ЗРУЧНО ДЛЯ ПАСАЖИРІВ!!! АВТО НА ПОВНІЙ КОМПЛЕКТАЦІЇ КОНДИЦІОНЕР ЕЛЕКТРИКА АБС МУЗИКА ТВ ДВД НАВІГАЦІЯ З ПУЛЬТОМ КАМЕРА ЗАДНЬОГО ВИДУ ШКІРЯНИЙ САЛОН ТИТАНОВІ ДИСКИ РЕЙЛІНГИ ГАЛОГЕНКИ АВТОНОМНА ПІЧКА WEBASTO !!! ВІДМІННИЙ СТАН ВСЕ ОБСЛУЖЕНО!!! РІДНА ФАРБА!!! СПРАВЖНЯ НІМЕЦЬКА ЯКІСТЬ!!! ОСТАНІЙ РІК ВИПУСКУ НАЙКРАЩОГО ДВИГУНА!!!
