- 620 тис. км
- Славута
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.36 л.
- Ручна / Механіка
Авто на повному ходу. кожен день на ходу. По кузову є до чого приложити руки, якщо хочете ідеал. Якщо кузов та внешка не важлива , то можно їздити і так.
Авто на повному ходу. кожен день на ходу. По кузову є до чого приложити руки, якщо хочете ідеал. Якщо кузов та внешка не важлива , то можно їздити і так.
Продам власний автомобіль я перший власник в Україні пригнана 2019 року. Машина на ходу кожного дня) Все робилося вчасно ) По машині все працює) Більш детально за телефоном) Продаж з переоформленням або доручення на невеликий термін)
За інформацією звертайтесь ********** **********
Продаю власне авто, по кузову є незначні нюанси, в вигляді сколів, подряпин. Мотор працює гарно, ніяких нарікань немає Ходова в доброму стані. Всі деталі по телефону, пробіг рідний. Додаю комплект нової (2025 р) літньої гуми на титанових дисках.
рідня фарба незначні пошкодження технічно справна
Авто стан 4+ , додаткових вкладень не потребує , всі агрегати і електрика справна , кондиціонер у робочому стані, круїз контроль , датчик дощу , скло підйомники , мульти кермом , Webasto, підігрів заднього скла , підігрів дзеркал, регулювання дзеркал з салону , інші деталі за номером
продам свіжо пригнаний Опель Зефіра 2008р на простому і надійному 1.8 бензиновому двигуні,на автоматі,авто має рідний пробіг 187 тис,що підтверджено сервісною книжкою і усіма тюфами,машина обслужена( грм з помпою замінено,мастило з фільтрами) вкладень непотребує,автомат перемикає ідеально,по ходовій без нарікань,можливий обмін на бус з моєю доплатою
Авто повністю обслужено, клімат парктроніки, бі-ксенон лінзи, круїз-контроль. Має сім посадкових місць два задні складаються в рівну підлогу. Сервісна книжка з усіма пробігами та кодами два ключі. В комплекті йде літня гума на дисках зараз стоїть гарна зима. Авто перебувало в сім'ї повністю доглянуте. Продаж неспішний перекупів прохання не турбувати. Торг біля авто.
торг.
Обмін на електро
Opel Astra H 1.6 Turbo 180 к.с Продам Opel Astra H у спортивній версії з турбодвигуном 1.6 (Z16LET, 180 к.с.). Авто свіжо пригнане з Німеччини, з оригінальною сервісною книгою та регулярним щорічним обслуговуванням. ? Технічні характеристики: • Двигун: 1.6 Turbo Z16LET, 180 к.с. • Привід ГРМ: ремінь • Коробка передач: 6-ступенева механічна • Привід: передній • Паливо: бензин ? Комплектація (максимальна COSMO) • клімат-контроль • Підігрів передніх сидінь (3 режими) • Адаптивні фари • Ксенонове світло • Протитуманні фари • Датчики світла та дощу • Омивач фар • Комбінований салон (шкіра/тканина) • Чорна панель • Шкіряне багатофункціональне кермо • Мультимедіа CD/MP3, AUX • Airbag по колу • Легкосплавні диски R17 225/45 • ABS / ESP • Електропакет (склопідйомники, дзеркала) Стан: Двигун і турбіна працюють відмінно, коробка без зауважень, підвіска тиха. Салон охайний, кузов без корозії. Після пригону виконано планове ТО: замінено моторну оливу, масляний, повітряний та салонний фільтри та антифриз!
Зовнішній стан на фото. Косяки мої - перша авто. Серйозних якихось ударів за час її експлуатації мною не було. В Україні перший власник. Пофоткав все що знаю. Проведений повний ремонт двигуна (можу скинути фото робіт що проводились з акту). Нове щеплення. Нарікань немає. Ходова зроблена, гальма замінені. Необхідно заправити кондиціонер. А так - все ок. Зимова гума в комплекті (пів року їй). Тільки бензин. По розходу все ок, в залежності від умов експлуатації - по місту до 6-8л. Взимку може 9. За місто майже не їздили. Акб 1,5 роки. За додатковою інформацією дзвоніть.
Авто на ходу є незначні пошкодження видно на фото в дтп не була. Все остальне розкажу по телефону. Звонить на вайбер чи вотцап
Авто в нормальному технічному стані. Гарна комплектація.Все працює, багато чого було зроблено замінено та обслужено. Має косметичні не значні нюанси по кузову.
Звоните на ватсап или телеграм Opel Astra G classic 2008 — обслужена, їздить, економить Седан, 1.4 бензин + ГБО, механіка, синій металік, ксенон, кондиціонер. 320 000 км — пробіг реальний. Машина до продажу повністю підготовлена на СТО в Києві. Що вже замінено — вам робити не треба: ∙ Зчеплення + маховик ✓ ∙ Помпа + радіатор + промивка системи охолодження ✓ ∙ Клапан EGR ✓ ∙ Ланцюг ГРМ (замінено на 250 000 км) ✓ ∙ Гальмівна рідина, масло, всі фільтри та масляні сальники + ущільнювач клапанної кришки ✓ ∙ ГБО налаштоване ✓ ∙ Зимова гума в хорошому стані + запаска ✓ Що відомо з історії: До 310 000 км — один власник, масло кожні 10 000 км. Офіційно зареєстрованих ДТП немає. Приємні бонуси: кондиціонер працює, ксенон штатний, гідропідсилювач. Що залишилось зробити: передні гальмівні диски з колодками — це вже закладено в ціну.
Продам автомобіль в гарному стані.Не фарбований.Вікна рідні, без тріщин .Захист двигуна.Сигналізація, центральний замок, 2 ключа.Новий акумулятор.Кондиціонер працює.Салон охайний, сидіння без пошкоджень.Машина для тих, хто хоче їздити, а не крутити гайки.
Продам власне авто в хорошому стані ,без посередника.
