- 581 тис. км
- Львів
- Бензин, 1.8 л.
- Не вказано
Машина обслужена,встановлено газ ! Сів і поїха
Машина обслужена,встановлено газ ! Сів і поїха
Доглянуте авто, другий власник, є косметичні недоліки по кузову згідно віку авто, газ вписаний, двигун 2,2, коробка автомат, все працює безь нарікань. Авто офіційне і придбане в салоні . Обмін на міський авто з невеликим об'ємом двигуна.
вся в рідній фарбі. капот і дах облупився лак.
Перевірений надійний дизель. Технічно повністю в хорошому стані. У вкладеннях потреби немає. Візуально гарна машина.
Гарне авто.Нічого робить не потрібно.Зроблено антикорозію кузова,шумку.Два комплекти резини з дисками.Газ 4-го покоління.Оригінальний пробіг.Авто не одне в сім'ї, тому і такий пробіг.Автомомобілем будете задоволені!!!
трьохлітровий динамічний комфортний автомобіль, перший власник
Продам автомобіль доглянутий та вчасно обслужений. Технічно справний та готовий до експлуатації. Комплектація: кондиціонер, склопідйомники, фаркоп, тоновані вікна. ГБО вписані, переоформлення без проблем. Можливий торг.
Вітаю! Свіжепригнане авто з Німеччини. Купувалось особисто з новим тюфом( тех.огляд). Машина в гарному,збереженому стані , як по техніці так і по кузову...НЕ ФАРБОВАНА! Всі вікна-рідні. Нові амортизатори,пружини та інше...(див.фото) В Україні усунені всі недолікі для подальшої експлуатації , олива та фільтра замінені. Є фото з Німеччини.Є доставка... - Колір - Чорний Додаткова інф. за талефоном. У разі відсутності зв'язку , телефонуйте та пишіть (вацап,телеграм,вайбер) Дякую!
Хороше авто за свої гроші. Без рижиків і гнилі. Стойки вкруг і колодки зад нові. ТО 1тис.км.назад. Комплект гуми. Кондиціонер заправлений! ТОРГ біля капота!
Продам авто opel zafira b 1.9tdi в доброму стані на свої роки заводиться і їде без питань, 7 місць, просторний багажник, на хорошій зимній гумі, свіжа страховка.
Продам Опель Інсігнію 1.8 б/г. Авто в доброму стані. Пригнане зі Словенії 2 роки тому. Має підкрас на задньому лівому крилі, все інше в оригіналі. Пробіг 240т.км. 20т. по Україні. Встановлено гбо stag gofast 200. Розхід 9-10 л. газу. Колеса Bridgestone. Технічно все в порядку. Електрика вся працює. Кого зацікавить звоніть по телефону, розповім докладніше.
Перший власник в Україні. Продам власний сімейний автомобіль Opel Zafira B. Надійний та місткий мінівен. Авто в моєму володінні вже 5 років. Автомобіль постійно доглянутий, чистий та акуратний. Не потребує жодних вкладень. За додатковою інформацією телефонуйте: +**********
7 місний мінівен- чудове сімейне авто. Зроблена ходова частина, замінений новий комплект щеплення. Салон по бажанню потребує невеличкої хімчистки.
Продам надійний та економний Opel Astra H у кузові хетчбек. Автомобіль 2008 року, з бензиновим двигуном 1.4 та механічною коробкою передач. Машина комфортна, проста й недорога в обслуговуванні, добре підходить як для міста, так і для поїздок на дальні дистанції. Технічно авто у хорошому стані, двигун працює рівно, коробка без зауважень. Салон охайний, збережений. Комплектація: клімат-контроль мультируль підігрів дзеркал електропакет бортовий комп’ютер хороша музика Авто економне по витраті пального та приємне в керуванні. Документи в порядку, будь-яке переоформлення. Торг присутній біля автомобіля. ПРОДАЖ ТЕРМІНОВИЙ
Продаю Опель Астра Машина на повному ходу Масла/ фільтра поміняні Рік 2008 Мотор 1,6 бензин Коробка робот/автомат Гума -демисезонка Є спорт режим З документами порядок Машина переписується Машина обслужена На свій вік чудово функціонує без жодних проблем Сів та поїхав
Астра h універсал. у непоганому стані, пригнана та поставлена на облік перед війною . Я перший власник України. надійний 1,7 турбодизель, простий і невибагливий (z17dth), механіка(5 ступка) не розбовтана( був замінений ремкомплект куліси), все працює. Олію не жере. Витрата Соляри містом до 5 літрів.(літом) Нові передні стойки. Нові задні супорти, колодки в коло Ревізія була стартера, генератора. Акум новий. Обслужена Мінуси: -Косяк на задній арці, -Сколи на бамперах, кузові - потребує заміни щеплення( уже бере в самому низу) -Скол тріщина на лобовому склі. - не працює кондиціонер ( потрібна заміна вентилятора на кондиціонер, і ревізія компресора. коли пригнали все працювало, але потім заклинив вентилятор і фреон вийшов) -на криші чорна плівка, уже під вигоріла, в ній і була пригнана, не став знімати. гнилі ніде нема. пороги цілі. враховуючи скільки років машині і стан оцінюю на 4+. машина довезе куди завгодно. проста як молоток. всім миру, та найшвидшої перемоги. в так все норм, сів поїхав. На обмін дорожче. за 3000-3500 не віддам, з такими пропозиціями прохання не турбувати. обмін можливий на електро по типу Пежо ion, або бус.
Продам чудове авто обслужене до дрібниць Пригнаний кілька місяців тому з Німеччини, увсеь цей час був у використанні, не підводив жодного разу. Кузов в рідній фарбі!!! В авто працює кожна кнопка, відмінна крмплектація(кондиціонер, круїз, датчик дощу, монітор…) салон приємний, акуратний, доглянутий. Замінено свічки, помпу, ремінь, перебрана підвіска, масла фільтра, абсолютно все що необхідно для щоденного використання, орієнтовна вартість робіт 500$, є квитанції підтвердження робіт. 2 комлекти шин зима/літо та 2 комплекти дисків!!!! Зроблений сертифікат!!!! Авто готове до постановки на облік. Новий власник залишиться задоволеним
Продам власне авто, Я ВЛАСНИК, за машиною слідкував, все міняв вчасно, два комплекти коліс літо та зима на дисках , два ключі, встановлений фаркоп, двостороння сигналізація, пробіг оригінальний, встановлене гарне світло, тонована по колу дорогою плівкою, встановлений газ 4 покоління з швидкістними форсунками .Всі інші питання по телефону, Автобізнесменів прохання мене не турбувати.
Авто в рідній фарбі, має невелике пошкодження на задньому бампері, тонована дорогою плівкою по кругу. На даний час капіталовкладень не потребує, кондиціонер працює з документами порядок.
