- 340 тис. км
- Миколаїв
- Дизель
- Ручна / Механіка
Є незначні подряпини. Є літня гума, передні та задні гальмівні колодки. Кондиціонер потрібно заправити (компресор справний)
Їздила дівчина ) авто повністю справне ,ходова повністю зроблена. Коробка робот) цікавить дзвоніть
Авто у відмінному стані вкладень не потребує.акб новий.гума зима.фаркоп.У авто працює кожна кнопка.гарне та єкономне авто розхід по місту 6 літрів дизеля, тільки переоформлення.
1 власник в Україні. Відмінний тех. стан. Щодня на ходу. Їде швидко, м'яко і тихо.Любу гірку долає на 5 передачі зі швидкістю 120-130 км./год. Новий генератор,акумулятор, трапеція склоочисника, рульова рейка, ходова.Реставрована турбіна. Замінена олива в моторі, антифриз з бачком, фільтри. Два комплекти шин ,сервісна книжка. Розхід палива-4-6л. Вкладень не потребує. Спосіб продажі будь який(доручення чи МРЕО ). Торг, можливий обмін
Власник. Володію даним авто 3 роки. Авто в гарному та повністю справному технічному стані, із збереженним шкіряним салоном. Авто у максимальній комплектації з адаптивними ксеноновими фарами, складними дзеркалами, дотяжками вікон, омивачем фар, датчиками світла та дощю, підігрівом сидінь та двозонним кліматом та багато іншого. На 250тис. було зроблено велике ТО з заміною ЦЕПА ГРМ ПОМПИ ПРОКЛАДОК та всіх мастил та рідин. На 267тис. встанолено ГБО 4го покоління. Минулого літа замінений радіатор кондиціонера трубки шланги, перевіренний та запралений. Ходова зроблена, мотор та коробка в доброму стані.
Добротний стан авто, страхування, до заміни фільтр,масло.Обслуговування в Польщі було. Власник далекобійник, в основному перебувала на стоянці) Кондиціонер заправлений.
Щойно з Німеччини, розмитнена, з сертифікатом, 2009 рік, 1.6 бензин, все працює, гарний стан, рідна фарба
достоїне авто економне просте в обслуговуванні готове до любих подорожеї газ бензин
Продам Opel Astra H. На свої роки машина в доброму стані. По двигуну, коробка передач і ходова частина все добре. По кузові присутні сліди експлуатації є невеликі рижики, сколи, вм'ятини. Самі розумієте що машина не нова. На даний час все працює їздить. Розумний і адекватний Торг присутній біля машини. Всі питання по телефону.
Продам власну автівку. Дуже економне авто на кожен день. - Підігрів сидіння - круїз контроль - клімат контроль - зручний та функціональний бортовий компʼютер Нова міжсезоння фірмова гума Bridgestone 2025 Авто пригонялось з Німеччини. За машиною слідкували, вчасно обслуговувалась. За питаннями телефонуйте/пишіть.
Авто в доброму стані. Ходова вся поміняна...Економне авто.. Більше інформації по телефону6-234-49-52. Торг у капота
Продам власне сімейне авто, хороший стан як по кузову так і по ходові, нова резина, я власник. Для більш детальної інформації пишіть або звертайтесь на вайбер/ватсап так як тимчасово перебуваю за кордоном.
Opel Astra H 2008 року, щойно пригнаний з Німеччини, розмитнений та готовий постановки на нового власника. По кузову не гнилий. Мотор працює тихенько, масла не бере, передачі вмикаються легко. По електриці все працює. Хороша комплектація що включає в себе - круїз контроль, передні склопідйомники, авто світло, датчик дощу, кондиціонер, бортовий компʼютер, противотуманні фари. Авто ідеально підійде для жінки або водія початківця. Легке в паркуванні по місту, так і гарно тримається дороги підійде для далеких поїздок. Економна по місту розхід палива до 7 л на 100 км. По ходовій питань не має. Торг мінімальний і лише біля авто. Детальніше за телефоном.
Продаю сімейний мінівен з найнадійнішим двигуном 1.9 CDTI (Ecotec). Автомобіль у власності понад 6 років, 4 роки експлуатувався виключно в Польщі. Це означає: якісне європейське пальне (двигун працює ідеально), рівні дороги та своєчасний сервіс. Технічний стан (професійно обслужена): Це авто для тих, хто шукає надійність, а не просто "гарну картинку". Замінено всі найдорожчі вузли: Трансмісія: Нове зчеплення в зборі з маховиком (найбільша витрата для дизеля вже позаду). Двигун: Надійний та економічний 1.9 CDTI (Ecotec). ГРМ замінено на 300 тис. км. Це найнадійніший двигун у лінійці. Він простий в обслуговуванні, ніж 150-сильна версія, і краще "перетравлює" великі пробіги. Свіжа заміна мастила (підтверджено документально) Гальма: Нові диски та колодки (комплект на 4 колеса), замінені супорта (пд. правий, зд. лівий). Електрика: Новий генератор та свіжий акумулятор (2 роки). Ходова: Замінена ліва піввісь у зборі. Нічого не гримить, не стучить. Додатково: 7 повноцінних місць — ідеально для подорожей. Комплект зимової гуми (відкатала лише 2 сезони) — у подарунок. Фаркоп, рейлінги, мультикермо, відеореєстратор. Розумний торг біля капота.
Opel Astra 2008 • 1.7дизель Економний та надійний автомобіль у хорошому стані. Двигун працює відмінно, машина доглянута, все обслуговувалось вчасно. Комфортний салон, хороша динаміка та дуже приємна витрата пального. Є літня резина на титанових дисках.
Модель 2009 ріку з ксеноновим світлом та ходовими вогнями; Не бита, даже ще не підфарбована; Є 2 комплекти коліс (зима/літо); На 170 т замінили комлект ГРМ, рідини, сальники клапанів. Є фото циліндрів де ще присутній заводський хон, "підкинули" кільця та вкладиші в рідному розмірі. Вкладень взагалі не потребує. Авто територіально в м.Дніпро. У використанні щодня (офісна працівниця). Прийшов час зростати на більше розміром авто, можна і дорожче. Готові розглянути питання обміну з нашою доплатою до 5000 дол.
Авто в хорошому технічному стані, повністю обслужене Є нюанси по кузовних деталях.Один власник в Україні. за деталями телефонуйте
Машина у задовільному стані, сервісна книжка присутня, грм міняний 40 тисяч назад форсунки реставровані, часткова заміна масла в коробці була зроблена,по косметиці присутні сліди використання авто... детальніше по телефону...
