- 200 тис. км
- Ковель
- Бензин, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
В рідній фарбі , все працює , замінено ГРМ , масло , подвіска ціла , вкладень не потребує .
В рідній фарбі , все працює , замінено ГРМ , масло , подвіска ціла , вкладень не потребує .
продам або обміняю на машину, нерухомість все працює, ходова, мотор ідеально пасажир 9 місць сидіння шкірою обтягнуті підвісний телевізор 22 дюйми магнітола 2din не дешева нові диски камера заднього виду з питань обміну пишіть у Вайбер
ідеальний стан, всі деталі по телефону
Поміняний демфер, нове сцеплення, коробка перебрана, по ходовій і моторі порядок, кузово в рідній фарбі, крім заднього крила, було просто чиркануте без шпакльовки, панорама, комплект зимової резини на титанах. Авто в хорошому стані, вартує уваги. Деталі по телефону. **********
Пропоную вашій увазі чудовий кросовер. Свіжо пригнаний з Бельгій. Авто у хорошому стані. З оригінальним пробігом. Повністю обслужене робити нічого не потрібно. Двигун сухій, екологія уся на місті. Клімат працює чудово. Коробка без нарікань. Хороша гума. Авто дійсно живе. Запрошую на огляд. Торг біля авто.
Автомобіль в хорошому технічному стані, по кузову є дрібні сколи та сліди експлуатації, але без ДТП. Автомобіль надійний, недорогий в обслуговуванні та дуже місткий. Всі деталі по телефону. Перекупам та торговим майданчикам - не турбувати!
Автомобіль в дуже доброму технічному стані. 30 тис.км. назад поміняні ГРМ, помпа, фільтри. Двигун в ідеальному стані, масла не бере (від заміни до заміни). У власності автомобіль знаходиться 7 років.
Газ - бензин, два комплекта коліс, 18 - літо, 16 - зима. Повністю обслужена: 20т потому заміна грм, 1т заміна клапанної кришки, прокладка датчика рівня масла в піддоні, свічки, прокладка колектора, помиті форсунки, замінені ущільнювачі, перебран редуктор, заміна масла, фільтрів, антифриза. Нові лампи в фарах. Шумо-вібро ізоляція дверей, замінено акустику, підсилювач на саб з силовими кабелями.
Авто тільки пригнане, розмитнене і поставлене на облік 7 05 2026. Сам лічно приганяв. Авто в рідній фарбі,і рідним пробігом . Я перший власник.
Продається Опель вектра ц,рестайлінг,практично повна комплектація. Машина продається через те, що з'явилося робоче авто і це вже 3 місяць стоїть, виїжджаю раз на 4 дні для того, щоб машина не стояла, продаж неквапливий 1 Шкіряний салон 2Автомат 3 Датчик світла 4 Датчик дощу 5 Підігріви сидінь передніх 6 Бортовий комп. 7 Складання дзеркал, Електро-дзеркала 8 Двозонний клімат(все заправлено,все працює відмінно) 9 Світло максимальне на ці лінзи (Стоять лед лампи) 10 Центральний замок 11 Доводчики скла з ключем Масло замінено (600 десь км тому, з усіма фільтрами) Є чимало чеків з ремонтів, машина часто їздила у далекі поїздки без будь-яких проблем, гума ще на два сезони як мінімум (гума тільки та, що на машині) Домкрат, запаска і все належне при машині, нічого не витягав, власник я, переоформлення будь-яке або дія, або Мрео, як вам зручно. Щодо нюансів розповім, телефонуйте. зовнішній вигляд фото відповідає тому, як машина виглядає в житті, відео по машині можу скинути на Телеграм, кому цікаво дзвоніть, по машині зроблено дуже багато чого, розповісти можу все.
Деталі пишіть в особисті.телефон вказаний в оголошені не вірний Продається авто , в хорошому технічному стані, є рижики по авто , їздила дівчина відносилась бережно . Економна машина 4/4.5 палива на 100км по місту. В хорошій комплектації підігрів руля,сидінь,зеркал, електро скло підйомники, гідропідсилювач руля,мультимедія. Можлива доставка авто у інше місто .
у рідній фарбі.рідний пробіг 185000км.за літо вкладено 35000гривень.зроблено страхування,новий АКБ.ГРМ, котушка, гальма, ступиці з підшибниками, шарові, підшибники на стійках проїхали менше 500км.авто практично стоїть в гаражі,їзжу робочою,за 3 роки накатал 4000км.стоїть без діла.обмін на евакуатор рівноцінний або з моєю доплатою бажано вантаж від 3000кг по документах.на бус,фольсваген кадди.
Автомобіль пригнаний в 2020 році і з цього часу є в користуванні в одного власника.
Продається власний автомобіль, вкладень не потребує. ГРМ замінено на 208000км. Стан ЛФП видно на фото
Продам надійний та економний автомобіль авто в гарному стані гарна комплектація мотор їде бодро турбіна після реставрації на пломбах та гарантії на 310 тисяч замінено ГРМ щеплення в зборі все обслужено ніяких вкладень не потребує сів і поїхав по кузові ніякої гнилі корозії немає кого цікавить дзвоніть домовимось можу пригнати
Продам Опель Астра Н. Технічний стан справний, все працює, ТО проведено повністю. Авто переоформлюєтья. Можливий торг.
