- 270 тис. км
- Івано-Франківськ
- Газ пропан-бутан / Бензин
- Ручна / Механіка
Надійний автомобіль ніколи не підводив , зарахунок газ/бенз економний , розхідники замінені .
Надійний автомобіль ніколи не підводив , зарахунок газ/бенз економний , розхідники замінені .
Продам Опель. Авто в гарному стані та комплектації адаптивне світло, підсвітка сліпих зон, мультируль, підігрів сидінь. Росхід 8л траса -10л місто Страховка свіжа. Є декілька нюансів (на них скину)все розповім по тел. **********
Продам гарне авто.Дизельний двигун,не димить,мастило не бере.2 комплекти гуми. Зараз стоїть зимова,передея майже нова. 7 місць. Гарна комплектація. варити,фарбувати не потрібно.Додаткова інформація по телефону
Продам своє авто яке було пригнане з Германії в 2022р.і один власник в Україні. Машина зроблена багато чого було замінено. Кого інтересу дзвоніть за номиром. ********** Олександир.
Від власника! Продам надійний та практичний автомобіль. Пригнаний з Німеччини. Один власник в Україні. Автомобіль в хорошому технічному стані. Комплектація: * кондиціонер; * круїз-контроль; * електросклопідйомники переднього скла; * центральний замок; * 2 комплекти гуми (літо, зима); * пробіг 227 тис. км. Ремінь ГРМ замінено 20 тис.км назад, масло мінялось 6 тис.км назад, комплект зчеплення замінено рік тому, новий акумулятор. Масло та розхідники замінювалися вчасно. Доглянутий салон. Велике багажне відділення. Просторий та практичний універсал, економний в обслуговуванні, чудово підійде як для сім’ї, так і для роботи. По кузову є вікові недоліки - в деяких місцях присутні невеликі осередки «рижиків» (видно на фото). Нічого не приховую та не маскую перед продажем. Готовий до адекватного торгу. В іншому автомобіль безпроблемний: сів і поїхав. Якщо шукаєте авто без технічних сюрпризів - телефонуйте. Інколи відсутній мобільний звʼязок, тоді пишіть вайбер, телеграм, вотсап, перетелефоную. Документи в порядку. Торг біля автомобіля.
Пропоную Вашій увазі власне авто Opel Astra H 2008 р. з надійним дизельним двигуном 1,9 z19dtl, та пробігом 264 тис.км. На пробізі 254 тис. було замінено комплект ГРМ, помпа, ролики, приводний ремінь, на 260 тис. була заміна мастила та паливного фільтра. На авто стоїть АКБ 2025 року,та чудова резина "kormoran" осінь 2024 року випуску (видно на фото). Салон у збереженому стані, в авто не палили. Кондиціонер заправлений. Продаж у зв’язку з придбанням іншого авто. За більш детальною інформацією телефонуйте, відповім на всі ваші питання. Торг біля авто.
В продажі свіжо пригнане авто із Германії в ідеальному стані 1.6 бензин, по авто нема жодних нюансів та помилок, машина в рідній фарбі, два ключа сервіска в наявності. Сертифікат зроблений, авто чекає на нового власника))) Торг на каву!
Машина обслужена,встановлено газ ! Сів і поїха
Доглянуте авто, другий власник, є косметичні недоліки по кузову згідно віку авто, газ вписаний, двигун 2,2, коробка автомат, все працює безь нарікань. Авто офіційне і придбане в салоні . Обмін на міський авто з невеликим об'ємом двигуна.
вся в рідній фарбі. капот і дах облупився лак.
Перевірений надійний дизель. Технічно повністю в хорошому стані. У вкладеннях потреби немає. Візуально гарна машина.
Гарне авто.Нічого робить не потрібно.Зроблено антикорозію кузова,шумку.Два комплекти резини з дисками.Газ 4-го покоління.Оригінальний пробіг.Авто не одне в сім'ї, тому і такий пробіг.Автомомобілем будете задоволені!!!
трьохлітровий динамічний комфортний автомобіль, перший власник
Продам автомобіль доглянутий та вчасно обслужений. Технічно справний та готовий до експлуатації. Комплектація: кондиціонер, склопідйомники, фаркоп, тоновані вікна. ГБО вписані, переоформлення без проблем. Можливий торг.
Вітаю! Свіжепригнане авто з Німеччини. Купувалось особисто з новим тюфом( тех.огляд). Машина в гарному,збереженому стані , як по техніці так і по кузову...НЕ ФАРБОВАНА! Всі вікна-рідні. Нові амортизатори,пружини та інше...(див.фото) В Україні усунені всі недолікі для подальшої експлуатації , олива та фільтра замінені. Є фото з Німеччини.Є доставка... - Колір - Чорний Додаткова інф. за талефоном. У разі відсутності зв'язку , телефонуйте та пишіть (вацап,телеграм,вайбер) Дякую!
Хороше авто за свої гроші. Без рижиків і гнилі. Стойки вкруг і колодки зад нові. ТО 1тис.км.назад. Комплект гуми. Кондиціонер заправлений! ТОРГ біля капота!
Продам авто opel zafira b 1.9tdi в доброму стані на свої роки заводиться і їде без питань, 7 місць, просторний багажник, на хорошій зимній гумі, свіжа страховка.
Продам Опель Інсігнію 1.8 б/г. Авто в доброму стані. Пригнане зі Словенії 2 роки тому. Має підкрас на задньому лівому крилі, все інше в оригіналі. Пробіг 240т.км. 20т. по Україні. Встановлено гбо stag gofast 200. Розхід 9-10 л. газу. Колеса Bridgestone. Технічно все в порядку. Електрика вся працює. Кого зацікавить звоніть по телефону, розповім докладніше.
Перший власник в Україні. Продам власний сімейний автомобіль Opel Zafira B. Надійний та місткий мінівен. Авто в моєму володінні вже 5 років. Автомобіль постійно доглянутий, чистий та акуратний. Не потребує жодних вкладень. За додатковою інформацією телефонуйте: +**********
