- 196 тис. км
- Калуш
- Бензин, 0.97 л.
- Ручна / Механіка
Опель Астра, в доброму технічноиу стані. Торг присутній.
Автомобіль в доброму стані. В 2006 році придбаний з пробігом 17000 тисяч кілометрів і з того часу знаходитись в одних руках. На автомобілі їздить жінка. Пробіг 100% оригінальний. По техніці все працює. Дзвоніть, відповім на Ваші питання.
Телефонувати на ватсап,на 17 тапках.Зборка Британія (гріфон).Ліфтована GTR.Мотор цепний.Щось почало стукати в моторє,на сто сказали (мабуть фкладиш провернуло).Можливий обмін на бляху,з вашою доплатою.Гбо вписаний у техпаспорт.
авто на повному ходу. є страховка.документи порядок. деталі по телефону
Авто на ходу, ходова ідеал, дизель без зауважень. Є некритичні нюанси по кузову в вигляді рижиків та сколів. По коробці не включається 5 передача. В цілому авто надійне та невибагливе. Детальніше по телефоні.
Машинка у відмінному стані Красива рівна як на фото Є маленький момент по бамперу, на нього уступлю Гума чудова Салон чистий Моторчик чудово Ходова коробка без нарікань Переоформлення
Автомобіль технічно справний, обслужений, чорна стеля, зроблено шумо- віброізоляцію. Деталі по телефону.
Торг біля авто Продам Opel Vectra C у хорошому стані. Двигун 2.0 дизель працює добре, заводиться без проблем. Коробка передач та ходова без нарікань. Кузов у нормальному стані, є незначні сліди експлуатації. Салон доглянутий. Документи в порядку, переоформлення. розгляну ваші варіанти на обмін.
Попрошу турбувати нормальних людей, за 2000 не буде!!! Продам автомобіль в чудовому стані, комплект грм мінявся недавно, Тнвд новий, по ходовій нічого не стукає, семимісна!!! Більш детально розповім по телефоні!! На обмін дорожче!
авто набоєвом ходу любий вид переформлення ваші пропозиції чекаю ходова часть вся замінена заміна подрамніка з усіма салінблоками таричпгами подвигуну теж петань нема теж все замінено заміна вкладишів теж була шатуні та коріні з усіма цепами
Всім доброго здоров'я. Продам Opel Vectra C 2003 року , об'ємом двигуна 2 літри і механічною 5-ти ступінчастою кпп. Є невеликі косяки по кузову і салону (видно на фото), але технічній частині було приділено більше уваги, а саме: Зроблений повний капітальний ремонт двигуна, із заміною поршньової групи (з розточкою), заміна ланцюгів і вкладишів, а також повний ребілд ГБЦ. Турбіна після повної реставрації із заміною картриджа та ремонтом вістгейта. Зроблена перевірка ТНВД на стенді і відремонтовані паливні форсунки із заміною розпилювачів. Замінене зчеплення, заміна масла в кпп, а також в ЭГУР, який працює відмінно. Ремонт стартера, генератора та попутних вузлів, які були зняті з двигуна під час ремонту. Свіжий аккум, замінені свічки розжарювання і реле свічок розжарювання. Запускаеться з пів-тику в будь-яку погоду і доїде куди треба без зауважень.
Кап. ремонт двигуна, проїхала 7000км без додавання оливи. Була заміна: 1. Заміна щеплення 2. Заміна оливи у коробці передач 3. Заміна гальмівних дисків. 4. Поміняни амортизатори. 5. Маслонасос. 6. Термостат. 7. Глушник двох частин. Нова гума зимова-літня. Диски титанові R16. Два ключа. Бажано дзвонити! Торг!
Всі питання по телефону
Продається дуже хороша машинка. Багато чого зроблено, замінено ТНВД, замінені форсунки, прокладки над форсунками, ланцюг змінювався разом із натягувачами приблизно 120-130 тисяч тому, масло змінювалося на 7-8 тисячах. Оновлена прошивка в коробці — набагато плавніше перемикається. Встановлена обманка замість егеера (за бажанням можна буде повернути на місце, і нічого не потрібно буде підливати) По ходовій, були замінені передні стійки амортизаторів, пильники на напіввісях, і задні плаваючі сайленблоки з важелями. Ну і багато чого іншого. Пишіть дзвоніть розповім
Автомобіль в гарному стані,багато що було зроблено ТО робилося вчасно. Є незначні моменти по кузову,на фото видно.
Продам власне авто Opel Astra G 2003 року Двигун y20dth новішої версії з електронним ЕГР, масла майже не бере, є невеликі запотівання, але нічого критичного. Тнвд після ремонту. Форсунки хороші. Егр вже відключений. Ходова вся збита, нещодавно було замінені передні стійкі і опорні підшипники. встановлені нові посилені пружини як спереду, так і ззаду. Їде м'яко, без стуків. Ходова перебрана, рейка пройшла 20.000км після реставрації. Зчеплення нещодавно мінялось в зборі з маховиком. Коробка працює відмінно. Замінені передні ступиці, підшипники та датчики абс. Є деякі нюанси по кузову(косметика), на їзду не впливає. Салон не вбитий, але є декілька нюансів. Зроблена хороша передня оптика, білед лінзи. Встановлений фаркоп. Комплектація включає: передні склопідйомники, кондиціонер, абс, стабілізація. Хороше свіже тонування якісною плівкою. Я власник, будь яке переоформлення. Страховка свіжа. Розхід по місту 6,5 траса 4,5, середній 6+-. Запускається в будь який мороз.
Авто в хорошому стані по кузову не гниле,мотор,коробка все добре,5тисяч км тому було замінено зчеплення і маховик,ходова зроблена
