- 350 тис. км
- Чернігів
- Дизель, 2.2 л.
- Ручна / Механіка
Автомобіль у хорошому стані. За кузовом є сліди експлуатації автомобіля.
Автомобіль у хорошому стані. За кузовом є сліди експлуатації автомобіля.
Продам Опель Зефіра в хорошому стані сів поїхав. В 2022 році пригнана і поставлена на Українські номера. Переоформляється. За детальною інформацією звертайтесь за телефоном
Продаю машину, делал для себя но сейчас сложная ситуация, нужны деньги. Автомобиль сел поехал, не бита, не крашена, есть подкрас на задней правой арке, сделана вся передняя ходовая, поменян шкиф коленвала, заменены ролики, поменял масла и фильтра 500 км назад, поменял маторчик кондиционера. Хорошая музыка, двух зонный климат контроль, подогрев передних сидений. Есть ньансы по задней ходовой..
Продається авто, не дорого. На ходу, встановлені титанові диски. Літня гума додається
Нормальний стан їздить кожен день!
Продам Opel Omega b 2.5 TDI M57(150 л.с) 2003 год.По технической части Двигатель работает плавно,тихо(хоть и дизель),не дымит,масло меняется каждые 4-5 тыс км.(масло Coma Eurolite 10w40) Турбина в норме не сопливет,дует нормально(в моих руках не реставрировалась не перебиралась) коробка работает без нареканий и пинков,все плавно переключается.Круиз контроль. По ходовой части замена передних пружин передние стойки,тяги и по мелочи задние амортизаторы в 2021 году были поменяны шаровые стояли заводские почти 20 лет Салон Ухоженый не затертый,новые чехлы,в машине не курили(только электронную сигарету)Есть мелкие потертости но блин 20 лет все таки Магнитола 2 din без экрана Kenwood,камера заднего вида По свету претензий нет,в ближнем,дальнем,туманки везде стоят хорошие леды,задние стопы задний ход поворотники так же ледовские Кондиционер,2х зонный климат контроль все работает в лучшем виде. В 2023 была куплена новая летняя резина. диски титаны opel R17 225 50 Так же в комплекте с машиной отдам и зимнюю резинц в очень хорошем состоянии на железках 195 65 r15(Колпаки в подарок)) Есть фаркоп Машинка семейная,не убивалас По кузову есть моменты рыжиков,лако красочному покрытию(по фото сильно видно не будет) Есть какие либо вопросы звоните задавайте,постараюсь ответить.Кого заинтерисовал авто могу доп фото прислать на вайбер..Ну и момент за 3 тысячи заберу,проходим мимо!!!ПРОДАЖА НЕ СРОЧНАЯ ОТ СЛОВА СОВСЕМ!!!
Доброго дня авто після обстрілу Чернігова, авто було пригнане з Німеччини, їздив я, 2 власник після Європи, пробіг рідний, машина на ходу, ходова повністю обслужена, по мотору проблем нема, є пошкодження кузова, все на фото,за більш детальною інформацією та відео звертайтесь особисто! Також є комплект нової зимньої ризини. Прохання не телефонувати із питаннями, а продаси за 2 к, 2.5, дякую.
В комплек зимових коліс додаю ,як нові другий сезон.
Продам своё авто. Все вопросы по телефону.
Надійне і зручне сімейне авто. Пригнана з Німеччини у 2021 році. Чистий, не прокурений салон. У ДТП не була. Місцями підфарбовувалась. Всі розхідники замінювались вчасно. За 4 роки використання в Україні дуже багато що в ній замінив на нове, список додам. Машина повністю на ходу, їзджу кожен день. Салон трансформер, задні сидіння складуються в рівень з багажником. В таксі не була. Є "рижики" на порогах та передніх дрерях. Пороги знизу потребують зварювальні та покрасочні роботи. Клімат контроль працює. Захист двигуна встановлений. Передні склопід'ємники, електро-регулювання дзеркал, радіо - все працює (не працює програвач CD). Центральний замок. Встановлена задня камера. Комплект зимової гуми на дисках додаєтся. В квітні встановив нову літню резину в замінив масло в двигуні.
Авто у справному робочому стані, "рижиків" немає, ремінь ГРМ замінювався вчасно. Можлвий огляд у Харкові за додатковою згодою.Торг можливий. По всім питанням звертайтесь за телефоном.
Машина в нормальному робочому стані, пасажир. Важких вантажів не возила, пасажир, сидіння при потребі демонтуються. Ніколи не підводила, усі розхідники мінялися вчасно, замінені олива двигуна, коробки передач, фільтра, форсунки. Мається зафіксований перелік відремонтованого.
Продам Opel Vectra C 2.2 дизель, 2003 р. Авто без ДТП, у хорошому технічному стані, повністю на ходу та не потребує вкладень. Економний і надійний двигун, 2-зонний клімат-контроль, комфортний та просторий салон. Чудово підходить для щоденних поїздок і подорожей. Сів і поїхав 🚗
Продам власне авто.Замінено масло в коробці,стоїть нове щеплення.Економне.Стоїть зимова резина.Додам в комплект і літню.Перекупам не турбувати.
продам зафіру 2.0 дизель в хорошому стані, двигун заводиться з пів оберту у масла взагалі не бере, коробка щеплення все в порядку рейка відреставрована повністю, із документами повний порядок резина зима та літо ідеальні
Код товара: 77323 Можливий обмін на будь-яке авто (Trade-in), питання з обміну виключно за телефоном. Компанія "Автопарк" гарантує професійний супровід угоди та її безпеку. Надаємо кредит та лізинг на вигідних умовах. Можливе дострокове погашення. Повну інформацію дивіться у нас на сайті. Opel Vectra 2003 року з надійним бензиновим двигуном 3.0 л та автоматичною коробкою передач. Автомобіль європейської версії, третій власник. По двигуну та коробці зауважень немає — працюють відмінно, без сторонніх шумів та нарікань. Хороша комплектація: підігрів передніх і задніх сидінь, парктроніки по колу, комбінований салон та інші опції для комфортної експлуатації. Парктроніки потребують уваги, оскільки не завжди працюють коректно. На пробігу 360 тис. км було замінено комплект ГРМ, також нещодавно замінені котушки запалювання, свічки, передні гальмівні диски та колодки. Автомобіль своєчасно обслуговувався, перебуває в хорошому технічному стані та готовий до подальшої експлуатації.
Вартість 2700$ всі питання за номером телефона **********(Павло)
Продам Вектру 2003 року 2.0 дизель 16клапанів,технічно вся обслужена,нові передні і задні пружини(каяба),передні нові тормозні диски(TRW),ззаді замінені усі сайлентблоки повністю(сідем,лемфьордер),антифриз новий,гальмівна рідина замінена,масло у кпп замінено,у гідропідсилювачі замінено,клімат працює,круїз контроль працює,встановлений металевий захист двигуна,нові передні ступичні підшипники Росхід город 7.5 траса 6.5 Я власник по техпаспорту,володію автомобілем 4 роки Обмін на авто дешевше з вашою доплатою
Продаю власне авто • Нові форсунки • Нова турбіна • Повністью перебрана ходова частина • Кар плей • Клімат • Круїз • Працюють усі кнопочки • Дуже доглянутий салон • Повність перебрана електроніка • • Телефонуйте усе розповім • Торг адекватний біля капоту Телефонувати і писати у вайбер
