- 272 тис. км
- Люботин
- Дизель, 2 л.
- Ручна / Механіка
Продам все вопросы по тел Машина на полном боевом ходу Сел поехал
Продам все вопросы по тел Машина на полном боевом ходу Сел поехал
Авто Опель омегаВ, 2000р,. хорошому стані. Газ/ бензин, є два комплекти резини, зимова шипована
Продам надійний автомобіль 1.7дизель 2001рік 368 000тис пробіг 09******33вайбер ватсап
Продаю авто в доброму стані. В Україні з літа 2018, пробіг по Україні не великий. Ввезена не як "євробляха". Розмитнений 100%. Автомобіль має доглянутий салон, двігун в доброму стані. Опціонал в робочому стані - кліматконтроль, круїзконтроль, електросклопідіймачи, електродзеркала з підігрівом. На ближньому світлі - ксенонові фари, дальній - галогенні. Кузов в доброму стані. Передній бампер має не велику подряпину. Торг помірний, біля капоту.
Продам власне авто. Пів року назад був зроблений капітальний ремонт двигуна. Коробка перемикає без проблем, по ходовій також проблем немає взагалі. Авто не потребує вкладень, детальніше за телефоном
Авто в збереженому стані, кондиціонер працює, обслуговувалось вчасно, приганялося для себе, перший власник в Україні, по кузові вся ціла не гнила, по моторі та КПП жодних зауважень, продається по причині купили нове авто, салон також в гарному стані, під чохлами сидіння не диряві, авто варте уваги, любий вид переоформлення окрім Дії, детальніше розповім по телефону.
Продам авто. Кондиціонер, круїз контроль, нова зимова гума з дисками. тел
У гарному стані, для своїх років. Має скло підйомники, кондиціонер, нова резина зимова, новий акумулятор. Газ/бензин. Газ зареєстрований
Авто в нормальному стані, їздить кожного дня, андроїд, камера заднього виду,ЕГР відключен програмно. Гарний торг біля клопоту.
Продам опель астра g 2000рік 2.0 бензин. В хорошому стані
Машина на ходу, замінені стійки на нові, оригінальні, на задніх ступицях замінені сайлентблоки, та стоїть проставка під стойками ззаду, досить височенька вийшла, проставки знімаються за півгодини, новий радіатор, два комплекти коліс, легко сплави, заводиться чітко, рік простояла, завелась без проблем. Пів України проїхала, претензій не маю. ABS та TCS працює чітко, під час ожеледиці стояла на дорозі впевнено. Двигун працює добре, видно по відео, нарікань не маю. Кондиціонер заправив, працює. Стекла перевклеїні два роки назад (переднє та заднє), є по лакофарбі питання, відсутній лівий молдинг та на двері тріснула фарба. Багажник досить місткий, досить велика коляска лягала в нього чітко, плюс велика дорожня сумка. Газу на разі немає. Тільки переоформлення, ДІЯ і т.п., питання в повідомленнях.
Продам власне авто Автомобіль повністю обслужений Від ходовку до мотора Є два комплекта коліс Є багажник на кришу Та купа іншого додам до авто Авто на свій вік реально в хорошому стані Деталі та торг по телефону
Авто на повному ходу, все працює, 500км тому було замінено ГРМ і гальмівні колодки, з нюансів вм'ятина яку видно на фото, детальніше за телефоном вайбер або вацап). Торг присутній.
Авто в дуже гарному стані,авто пригнане з Німеччини в 2020р, сварки , не потребує , гниль , рижики відсутні , є незначні види експлуатації, мотор, коробка,ходова вся в ідеальному стані , після обслуговування, є записи з Сто , всі питання доп фото або відео на вайбер , Гбо вписаний ,
Автівка в гарному стані в одних руках вже років 4-5 по машинці все зроблено, було не давно замінено генератор, і по мелочям мотор робе гарно, коробка теж не пинается, ходова гарнесенька, не гримить не стукає! По всім питанням дзвоніть пишіть! Автівка знаходиться у Харкові іноді буває у Київі
Всі питання за телефоном. Також є другий номер телефону
Продам автомобіль, моторка шепче масла не бере, по кузову є нюанси,до машини віддам зимові колеса на титанах майже нові, стоїть гарна музика саббуфер андроїда магнітола, машина обслужена фільтра масла поміняні, також замінені подушки мотора, продаж по тех, звязок з власником є. торг. Кондиціонер працює, потрібно заправити Детальніші відео можу скинути пишіть.
