- 409 тис. км
- Ірпінь
- Газ пропан-бутан / Бензин
- Ручна / Механіка
Продам Опель ніколи не підводив засінена вся задня ходова грм зроблена гбц диски колодки в круг щеплення бензонасос форсунки присутні вікові моменти по кузову підігрви кондиціонер робочий
Продам Опель ніколи не підводив засінена вся задня ходова грм зроблена гбц диски колодки в круг щеплення бензонасос форсунки присутні вікові моменти по кузову підігрви кондиціонер робочий
Продам свій опель, переоформлення Був зроблений кап ремонт двигуна Та покрашений кузов Авто у Вінниці
Не бита не фарбована не підфарбована! Скло все рідне! 7 місць! Салон як новий! Мотор коробка ходова у відмінному стані! Гума та акумулятор хороші! По електриці повний порядок! У такому стані залишилося їх дуже мало! Документи порядок!
Я перший та єдиний власник в Україні. Також є німецькі та польські записники по замінах та обслуговуванні. 277 тис км рідного пробігу. В наявності два ключа. Продаж лише з переоформленням! Авто в чудовому технічному стані, все працює. Масло мінялось кожні 10 тис. км. двигун X18XE1 працює без зауважень, салон чистий, доглянутий. 2000км тому замінено ремінь ГРМ, ролик та помпа, перебрана ходова. Два комплекти резини (зимові 4 однакові шини, стан видно на фото; літні дві нові + дві б\у купляв минулого року) Адекватний торг, всі питання по телефону! Дзвонити лише дійсно зацікавленим! Причина продажу - купив новий автомобіль.
OPEL ZAFIRA 1.8 7-місць. Авто в гарному стані, сів і поїхав. Мотор працює добре, їде дуже шустро. Ходова гарна. Кузов в гарному стані, все видно на фото. Не гнила. Електрика вся працює, хороша музика. Салон збережений. Документи в порядку, переоформлення без проблем.
Авто у гарному стані 7 місць. Всі розхідники замінені. Стан сів і поїхав
2.2 i Газ 4 покоління АКП Тонування скла Електропакет Сигналізація Зроблене світло. Відреставровані фари. Нові bi-led лінзи. Все відрегульовано! Магнітола Alpine MP3/USB Клімат контроль, кондиціонер робочий. Два комплекта гуми: літня на титанових дисках R17, зимня на штампах з колпаками R16. В 2025 році був ремонт АКП з заміною оливи, також зроблена ревізія по кузову(поварені проблемні місця опелів). На даний момент авто в робочому стані, є вікові незначні недоліки. Перебрана ходова частина: нові амортизатори, сайлентблоки, ричаги, наконечники, тормозні колодки. Авто в одних руках з 2010 року. Не корч. Торг після огляду. Можливий обмін на щось новіше. На обмін ціна індивідуальна.
автомобіль на ходу в хорошому стані є газ вкладень не потрібно. авто як на свої роки гарно виглядає,
машинка на ходу технічно справна, 2.6 газ/бенз, газ вписаний, є моменти по кузову, пару рижиків та подряпаний задній бампер.
Автомобіль в нормальному робочому стані,Гарний варіант для роботи.Вмісткий економний надійний.
По кузову машина в нормальному стані як на свої роки, не гнила, варити нічого не потрібно, дно ціле. По техніці повний порядок, двигун не димить, не супунить, працює без нарікань. Автомат в повному порядку. ГБО 4. Кондиціонер заправлений. Є підігрів передніх сидінь, клімат контроль Чистий, збережений салон, хороша акустика. Лед лампи в фарах Ходова в нормі. Загалом машина обслужена Детальніше за телефоном.
Машина в хорошому стані ! Нічого не потрібно робити кондиціонер повністю новий працює ідеально. В комплект буде 4 шини зимні 4 літні + запаска!
Продається Зефіра в хорошому стані 2000 рік 1.6 бензин 7 міст
-Опель Омега рестайлінг -2000 рік -3.0 газ бензин (вписаний) -Задній привід -пробіг 320 тисяч км -автомат -переоформляється -гума ЗИМА в гарному стані Комплектація максимальна: шкіра, електро регулювання, підігріви сидінь, мультимедіа,електросклопідйомники, шторка на задньому склі, підлокітники, круїз. По авто замінені усі розхідники: замінено масло у двигуні та всі фільтра, замінено масло у коробці та фільтр, замінений антифриз, замінено свічки та дроти, замінено прокладки впускного колектора, бензонасос, відреставровані бензинові форсунки, замінено датчик Дмрв, температури, температури холостого ходу. Днище живе без наскрізної корозії. З нюансів: потрібно налаштувати ГБО, АКПП при агресивному старті на 4 передачі - випадає в режим сервісу (при цьому авто їде, та при перезавантаженні помилка пропадає), косметичні дефекти по кузову (сколи, подряпини), не заправлений кондиціонер.
Сів поїхав куди завгодно. Все працює. Кузов не гнилий. Нова гума. Двигун не димить масло не бере. Переоформлення.
єсьть вопроси по телефону
