- 250 тис. км
- Мошни
- Бензин, 1.8 л.
- Ручна / Механіка
продам Опель зафира в доброму стані на повному ходу сів поїхав
продам Опель зафира в доброму стані на повному ходу сів поїхав
Продам авто, opel astrа 2000 року, дізель 2.0, шкіряний салон. Усі питання по телефону
Продам Опель Астра G 1 4. На ходу газ вписаний не не стоїть всі вопроси по телефоні
Машина в гарному стані дбали як слід обслуговування вчасно більш детально по телефону А краще написати на вайбер
1.8 бензин 2001 р. Три комплекта гуми всесезонка зимня і літня зараз на ній гума 24 року майже нова!!!
Продам опель зафіра А. в гарному техніному стані. На ходу. новий акумулятор. резина на дисках літня .зимова
2000р. 2.0 дизель. Новий: ПНВТ,натяжний ролік ремня генератора, Стойки+ пружини,ходова минулого року, зовнішні шрузи нові. Не на ходу, бо в масло попав антифриз(прокладка головки) стан на фото,по салону мінімальні ньюанси.
машина на певному ходу всі питання по телефону можна на вайбер
Opel Vectra B 1.8 бенз(92кВт)2001! Авто має Ідеальний стан!Як технічно так і візуально,все обслужено.2 комплекти резини!Продаж лише з переоформленням!Дзвонити лише дійсно зацікавленим!4000$-торг!Якщо нема зв’язку дзвонити на Вайбер! **********!Можу скинути Відеоогляд авто в Приват!
Автомобіль в хорошому стані.Гаражне зберігання.Деталі в телефоному режисі Комфор Бортовий компюте,підігрів дзеркал,підкурбвач,попільнича. Безпека Центральний замок,АВS Оптика Омивач фар,протитуманні фари
Техно справне. Є нюанси по кузову. Залюбки відповім на всі запитання.
"Opel Omega 2.0 бензин/газ, механіка. Мотор з навісним, комплектна. Стоїть ГБО. Машина повна, нічого не знімалось. Рама перегнила. Продаж на запчастини або під відновлення.
Продам Опель тигра а 2000 року, на ходу, є робочий кондиціонер, комплект зимової гуми, робочі склопідйомники, камера заднього виду. Переоформлення
Машина в гарному робочому стані. Заводиться з пів оберту. Працює як на газу так і на бензині. Газ 4 покоління, вписаний. Двигун працює дуже добре. Ходова та електрика без зауважень. Кузов в адекватному стані. Всі вікна цілі, даже лобове ))) В загальному сів завів і поїхав. Ніколи не підводила. Дуже зручна та економна. - З Документами Порядок !!! Торг, Обмін, любе кіно. БІЛЬШ ДЕТАЛЬНІШЕ ПО ТЕЛЕФОНУ !!!
