- 229 тис. км
- Київ
- Бензин, 1.2 л.
- Ручна / Механіка
Продам Своє Авто в Чудовому Стані Сів і Поїхав на Ходу,але потрібно прикласти трішки сил. Автомобіль Опель Караван : 2000 року. Прошу Дзвонити і більш детальною інформацією за телефоном. Також можна Особисто Під'їхати і Подивитися. Автомобіль знаходеться в м.Могилів-Подільському. Торг Присутній,але Реальному Покупцю і біля Автомобіля. ********** **********
2150 - кінцева ціна. Це щоб приїхати і забрати. Менше не буде вже. Обмін не цікавить, бо я вже маю машину іншу і цю не спішу продавати. Торт тільки з реальним покупцем, який приїде, подивіться, забере. Оформимо на місці. Моя любов і серце! Перевезла на цій машині пів свого життя і віддам в руки тим, хто хоче мати стару лошадку, яка послужить ще комусь. Я купила її і берегла, як могла. Її потрібно ремонтувати, звісно! Чим більше вкладете, тим довше послужить. Я викладаю все чесно як є - немає чого ховати. Приходить, дивіться. Я до сих пір на ній гасаю. Пробіг я не знаю, лампи всередині ніколи не горіли. )) Та мені і так було супер! Тут 7 сидінь, якщо хочете, 5 - якщо не хочете) Містка! Перевозила на ній: людей, холодильник, шведську стінку, ліжка, купу речей, пралку, дрова, дерева. Та сам рогатий туди влізе!)) Обіцяю, ви не будете сумувати з нею! Завжди виручить, якщо треба десь повезти шось містке, чи людей! Пишіть, я вам відео скину. Якщо ще треба. Так, вона старенька, та в добрих руках отримає друге життя! Газ/бензин, що економніше. Газу заливаю на 1000, бензин на 300 і їзджю тиждня два! А то і три. Коли як. Є всі паски безпеки. І на двох розкладних теж. Радіо працює через раз. Задній дворник відсутній. Ручник не працює. Треба ремонт. Я їздила так. Є трохи ржавчини. Є трохи десь подряпини. Ясно, машина старенька. Я роки півтора тому бахнула нею новеньку ауді. Вирівняли місце удару. Все гарно далі працює і виглядає. То до питання, чи були ДТП. Я вперше викладаю тут об?яву, бо вперше продаю авто!) Тому пишу все як є, питайте, як ще шось не написала))
Продам. Opel Astra G 1.6 бензин. в дуже гарному стані, за свої роки, дуже гарно виглядає,з документами порядок перефомляєтся, всі деталі за телефон, всім гарного дня!!!
Продам власний автомобіль з переоформленням.Технічно повністю доглянута,на 250 тис замінено щеплення та ремні,задні ричаги перерепресовані.Нові передні тормозні диски,замінено головний тормозний разом з магістралями,новий радіатор,передні стойки міняв місяць тому.Стоїть газ 4покоління,газова обслужена рік можна не заглядати,по паливу 12.5 газу по місту і десь 8-9 траса,резина літня лауфен.Е трохи рижиків але не критично.Щє в машині є підігрів двигуна від 220 вольт,задні арки ремонтували,стоять оцинковані.24.06.2026 замінив масло з фільтром.
Продам машину Опель Астра В машині перебрана вся ходова в ходову вкладено більше 20000 грн , масла фільтра машина вся обслужена Для своїх років машина в дуже хорошому стані Мотор 1.6 бензин економна Додаткова інформація по телефону Торг на каву Можливий обмін
Машина в Ідиалі все Як пише книжка бильше фото пишить по вайберу **********
Всі питання по телефону.
Центральний замок • Антиблокувальна • система (ABS) • Сигналізація • Система стабілізації (ESP) • Імобілайзер • Антипробуксовочна система (ASR) • Стабілізація рульового управління (VSM) • Розподіл гальмівних зусиль (BAS, EBD) • Допомога при старті в гору • Запобігання зіткнення • Контроль сліпих зон • Контроль • за смугою руху • Датчик тиску в шинах • Блокування замків задніх дверей • Датчик проникнення в салон (датчик об?єму)
авто не на ходу , до ДТП гарний стан збережений салон два люка кондиціонер чотири склопідіймачі гарна резина , був зроблений ремонт двигуна та ходової, переоформлення
продам сімейне авто на. ходув хорошому стані . 2 комплекти резини на легкосплавних дисках стоїть газ!! не вписаний все працює я власник по техпаспорту з обліку знімається тільки переоформлення пробіг офіційний .масло не бере все працює не гнила торг присутній для військових! дякую всім мирного неба
Продам Опель Астра Бертон,усі питания за телефоном,перший власник в Україні,э зимова гума на дисках .
продам надійне та економне авто в нормальному стані можливий обмін рівноцінний предпродажну підготовку не проходжу як є так є комплектація повна
Продам Опель Зафіра 2000 года Гарне авто для великої родини (7 місць) В доброму стані , на ходу кожного дня. Гнилі та ржавчини по машині ніде немає. По кузову рівна. Економна , на зимній резині . Документи в порядку( я власник) За детальнішою інформацією звертайтесь по телефону
продам опеля , машинка дуже комфортна по їзді , збита не дрібожить не розбираєця дуже мягенька салон чисти не прокуряний , гарні сідушки , ева коврики , пічка гріє гарно , є газ (вписаний) мотор працює рівно без зайвих звуків , ходова перебрана від а до я ! зимова резина хороша , переоформлення!
На свої роки відповідає ціні та стану !
авто у гарному стані, їздить кожного дня Реальному покупцю торг
Авто на повному ходу. Економний та нідійний двигун.Їздить кожен день.В придачу відам запчастини що маю.
