- 396 тис. км
- Яворів
- Бензин, 2 л.
- Ручна / Механіка
Авто внормальному стані детальніше по телефону реальному покупцю хороший торг
двигун після кап ремонту проїхав майже 30т масло не бере зовсім, стоїть самбуфер,повний привід,с доками все добре.встановлено прямо ток.
Всі питання по телефону **********...
Продам авто в харошем состоянии.Ходовая сбитая вложений не трует.Автомат не пинается переключается мягко.Парктроник.Доводчик передних дверей.Сигнализация.Двигатель работает ровно не дымит.
Машина технічно справна, сів поїхав. Поварена, ТО проводилися вчасно.
Стан не ідеал так як машина не нова варити не потрібно пороги цілі того року варена мотор добрий потрібно поміняти стойки передні є в комплекті як на донорі так і окремо є ще багато різних деталей є ще один кузов мотор та коробка мотор масло не бере коробка хороша не гудить і не вибиває
Авто на ходу. Новий карбюратор солекс. Новий акумулятор бош. Зроблена ходова, замінені задні лонжерони, поварене та оброблене дніще. Комплект зимової резини з дисками. Мотор масла не бере. З документами.
Продам автомобіль під відновлення. На ходу. Потрібно докласти руки.
Продам власне Авто, дуже багато було зроблено! Два комплекта дисків! І в нагрузку ще один розбитий опель в подарунок! Велике прохання писати на Вайбер так як військовий і не завжди на звʼязку!
Продаю бо потрібна машина з більшою прохідністю. Я власник, любе переоформлення. Торг.
Продам опелька в хорошому стані не гниле не бите авто обслужене повнісьтю масла,фільтра поміняні грм поміняний як працює на бензині так і на газу на такі роки авто не гниле і в хорошому стані.
на повному ходу
Машина на ходу, сів поїхав, масла не бере, кожен день на ходу
Стан: сів і поїхав. Масло та фільтри замінено. Двигун мінявся, тому об'єм 2л правильний.
двигун після капітального ремонту. днище поварене, лівий поріг замінений. є нюанси по кузову(косметичні). переоформлення... деталі по телефону
Продаю Опель Вектра А . По технічному стані без проблем. Останній Т/о було замінено всі тормозні колодки , тормозні диски , повністю вихлопна траса , свічки + дроти , також раніше було встановленно нові ремінігенератора та гідрача . Старі запчастини можу віддати у подарунок ) Задня кришка багажника є нова не встиг поміняти . Нові колонки + дроти Стан сів поїхав без зауважень , володію 3 роки , не разу не підводила По кузову поварина , але треба прикласти рук по фото видно Торг присутній )
