- 430 тис. км
- Могилів-Подільський
- Газ пропан-бутан / Бензин, 2 л.
- Ручна / Механіка
Вибиває 3 передача коли тримаєш їде • тріснюте лобове в районі водія, всі питання в особисті повідомлення
Вибиває 3 передача коли тримаєш їде • тріснюте лобове в районі водія, всі питання в особисті повідомлення
Авто на ходу. Гарно доглянуте. Все вчасно ремонтувалося. Власник дуже прискіпливо до цього відносився. Змінено повністю щеплення - найкращого виробника. Резина в гарному стані. Детальна інформація за телефоном. Розумний торг.
Кузов поварений, двигун та ходова зроблена. Торг біля авто
Нормальний стан, працює газ 4 покоління , є зв?язок з господарем можливе переоформлення на нового власника. Ціна без торгу
Каждый день в ходу делался двигатель • 4 стекло подъёмника резина зима лето зама ещё на один сезон газ 4 поколение более детально по телефону машина только с переоформлением • Реальному покупателю торг у капота продажа без музыки
На ходу кожен день, нові радіатори, рульові наконечники, пружини, замінено масло в двигуні фільтр, в коробці, по електриці працює все, можливий обмін на авто рівноцінним або з вашою доплатою, розгляну всі пропозиції
Всi питаня за тел
Машина на свій вік в доброму стані.З 2008 року в одних руках.Технічно справна,всі ремні та рідини недавно замінені.Ходова рульова все нове.Автомобіль обслужений та довезе вас в любу точку країни.Любий вид переоформлення.
Продається Opel Vektra A. В нормальному стані. Всі деталі по телефону.
продам власний автомобіль на ходу,з документами повний порядок,газ вписаний,за деталями телефонуйте
Опель вектра-А . 1989 год. 1.8 матор бензин. За додатковою інформацією дзвоніть по номеру:
Продам Опель Вектра в гарному стані.Переоформлення. Двигун, кпп в хорошому станi. Встановле ГБО. Машина поварена,пофарбована, гарно оброблені всі скриті полості (лонжерони, пороги, двері і т.д) все розбиралось все робилось. Тільки замінені: ремень грм,сальники, сайлентблокі ричагов перед,сайлентблоки задней балки, колодки задні,циліндри, трубки, троса ручника, шрус,підшипникі,антифриз, багато ще чого.По машині все працює. Машина повністю справна. Шини зима. Всі питання за телефоном. Реальному покупцю торг.
Авто в нормальному технічному стані Мотор на етапі проходження обкатки Був від капітальний повністю від а до я?. По задньому приводу немає редуктора, кардана та приводів Роздатка є По КПП вискакує 4 передача Все остальне повністю справне Варити не потрібно Стоїть ГБО 2 але не підключений так як на обкатці
+літня резина
