- 300 тис. км
- Золочів
- Газ пропан-бутан / Бензин, 2.2 л.
- Ручна / Механіка
Авто в хорошому стані Деталі по телефону
Авто в хорошому стані Деталі по телефону
Я перший власник в Україні, авто пригнане з Польщі в кінці 2021 року. В кінці літа 2024 року було незначне ДТП (на фото видно пошкодження, всі недоліки по кузову є на фото, також декілька невеликих сколів і все, ціна нижча тільки через це, все решта по кузову, електриці і технічній складовій в нормі, мотор після капіталки, кондиціонер і пічка справні, комфортне і класне авто. Поміняно: Заміна масла і масляного, повітряного і салону- 172 тисячі Акумулятор - 10.2022р Задні колодки - 163тисяч Свічки - 172 тисячі Паливний фільтр - 137,5тисяч Амортизатори задні, втулки задні - 139тисяч(09.04.2023) Форсунки свіжо міняні, на 166 тисяч бо переливали, ставив оригінал. Передні диски і колодки - 141тисяч(07.2023) Клапан вентиляції картерних газів - 152тисячі Чистка дросельної заслонки - 152тисячі(04.04.2024) Насос в баку - 160тисяч Пружини задні - 163тисячі Сайлентблоки подовжнього ричага задньої підвіски 2х, сайлентблоки задньої цапфи 2х, опорні підшипники перед. амортиз. 2х - 163тисячі Ремкомплект ПНВТ 170тисяч Задні стійки стабілізатора 166тисяч Зараз пробіг 172 тисячі.(рідний) Також комплект зимових шин «Paxaro» (їздив 1 сезон) і комплект шин на літо (1 сезон ще можна їздити) Ближні фари +60% (біле світло) Розумний торг умісний.
По машині зроблена повністю ходова частина, нове зчеплення, нові тормозні диски та колодки фірми Brembo, нові супорта, новий задній ричаг, 2 комплекта резини і дисків , є нюанси по кузову Клімат працює, пічка гріє , кондиціонер холодить 1000 км назад замінені всі масла та фільтра Нове масло в коробці, нова тормозна рідина Газ вписан але не стоїть новий акумулятор
Продам Опель ветра ц 2.2 рест, машина сів поїхав, зроблена передня підвіска повністю (робив для себе), ГРМ замінив, зчеплення нове, резина літо нова + комплект зими на дисках, кондиціонер працює, датчик дождя працює, 4 скла автоматичні працюють, підігрів передніх сидінь працює, двух зоний клімат контроль нове лобове, новий передній бампер, в ДТП НЕ БУЛА, встановлені дорогі чохли, по кузову є пару моментів(не гнила, сколи) мотор не димить, заміна масла кожні 7 тисяч(тільки оригінал) не які присадки не лью, стоїть газ, розхід пального траса 5-7 (120-140) місто 9-12. Торг у капота!
Автомобіль на ходу! Заміна масла в коробці передач відбулась 25.02.2025 року. Кондиціонер заправлявся у квітні 2024 року. Масло двигуна заміна 1.02.2025 року. Пробіг автомобіля станом на 12.04.2025 р. становить 341652
Я владелец авто с 2003 года. По факту второй владелец (два предидущих из одной семьи, вписан при оформлении ГБО). После покупки сразу сделала кап.ремонт двигателя, замену масел, фильтров и др. Ездила примерно 10 тыс.км/год (работа рядом с домом). Что я могу сказать об этом авто как водитель-женщина: Мне было комфортно. Кузов оцинкованный в идеальном состоянии, ржавчины нет. Машина тяжелая, устойчивая на дороге, хорошо держит трассу и в дождь, и в снег. Радиус колес 17, ямок не чувствовала. Идёт плавно как корабль. На светофоре педаль газа нажал и поехал со старта, время на разгон не нужно. Автоматическое включение фар когда темнеет, датчики дождя, автоматические боковые фары когда поворачиваешь в темноте, автомат. стеклоподъемники, тонированные окна делают поездку очень комфортной. Чехлы из искусственной кожи на всех сиденьях. Есть комплект летней резины в хорошем состоянии на титановых дисках. Продаю в связи с семейными обстоятельствами.
Гарний стан, в рідній фарбі, без ДТП, двухзонний клімат, кондиціонер працює, всі скло підйомники працюють, електродзеркала, підігріви сидінь працюють. Е?а коврики, є домкрат та запаска, два ключі, свіжа страховка. Газ вписаний, та працює. Можливий обмін на авто на автоматі(хлам не пропонувати)
продам власне авто, у володінні два роки, повністю обслужено,вкладень не потребує, деталі по телефону. Умісний адекватний торг
Продам своє авто
Продаю своє авто,надійний ,комфортний,,німець,, сів поїхав! Ходова повністю зроблено. Мотор зроблено рік тому. По кузову є моменти. Більше розкажу по телефону.
Машина досить доглянута на свої роки. Незначні подряпини, без іржі оцинкована. Салон перетянутий у шкіру. Двигун та коробка працють добре. Газ 4 покоління. Зимня ризина надодачу. Клімат, ксенон, титани, мультіруль та ін. Переоформлення обов'язково.
Продам Опель вектра с 2004р 2.2 Диз.АКПП.Можливий обмін на вантажний бус.Ціна 4300 торг.
Авто в гарному стані. Цепь ГРМ 400 км. назад. фильтра, масла. Тормоза в круг. Заменена выхлопная система. Ошибки не горят. В комплекте зимняя резина с дисками.
Опель Вектра С 2006г, двигатель z22se, газ бензин, газа нет в тех паспорте. Новая резина, новый двухмасовый маховик, выжимной, заменён передний ступичный подшипник, правый задний суппорт, задние колодки, трос ручного тормоза. Все жидкости -тормозная, антифриз. Кондиционер заправлен. Радиатор новый. Есть не большая трещина на лобовом с внутренней стороны.Автомобиль находить в Германии город Нюрнберг Звоните на Телеграмм и Вайбер на этот номер **********
Автомобіль в технічно гарному стані, робили для себе, зроблено по автомобілю деже багато, 12 тис. тому зроблено капітальний ремонт двигуна: замінена поршнева група, зроблена голова, замінено комплект ГРМ, ремонт ТНВД і форсунок, ремонт турбіни. Ходова перебиралась на початку грудня. 2 тис. тому замінено масла та фільтра. Кузов без гнилі та дирок, є не значні сліди експлуатації. На авто гарні зимові шини. Електрогідро підсилювач керма,ABS,ASP, бортовий комп\'ютер,круіз контроль, клімат контроль. Продаж з переоформленням.
Авто в хорошому стані. Все мінялося вчасно
опис відсутній
машина ракета без вкладень,можливий обмін на кросовер
