- 270 тис. км
- Кагарлик
- Бензин, 2.2 л.
- Автомат
Комфортний, надійний німецький автомобіль з оцинкованим кузовом,який має хорошу керованість та стабільність.
Двигун кап ремонт на пробігу 370 000, авто кожного дня експлуатувалось, коробка передач взагалі без проблем, є моменти по кузову (переварювати пороги). Встановлено газ четвертого, вписаний в техпаспорт. Любий вид переоформлення. Торг біля капоту
Opel Vectra C 2003 року, 2.2 бензин, автоматична коробка передач. Автомобіль у ідеальному стані, збережений та доглянутий. Гаражне зберігання. Після професійної хімчистки салон чистий та охайний. По автомобілю багато зроблено: обслужена підвіска; замінені всі технічні рідини; встановлені нові гальмівні диски та колодки; нова гума; хороше тонування. Авто має гарну комплектацію: кондиціонер; електросклопідйомники по колу; якісна музика; гарні легкосплавні диски. Оригінальний пробіг. Двигун та коробка працюють без зауважень. Автомобіль має приємну витрату пального та хорошу динаміку. Вкладень не потребує, готовий до експлуатації.
Авто доглянуте, я власник, ходова зроблена, нові стойки, тормоза, новий газовий редуктор, коробка працю в ходу добре, кондиціонер працює, є нюанси по кузову, можливий торг!!!
Продаю власну ластівку OPEL VECTRA C 2.2 direct із прямим вприском палива!!!приганялась в 2019 році із ЄС для сім'ї!!!я другий власник в Україні,купив у того хто приганяв у 2019 році з пробігом 178000 км!!!на 180000 км було відкапіталено двигун!!!коробка в нормальному стані!!!двигун від заміни до заміни мастила не споживає!!!встановлено дороговартісне й альтернативний насос високого тиску палива!!!шкіряний салон з підігрівами передніх сидінь!!повний електропакет!!!великий багажник з електролядою!!!в цьому році поставлений новий АКБ та замінено свічки запалювання!!!просторе сімейне авто!!!авто кожного дня на ходу!!!є нюанси по кузову у зв'язку із віком авто!!!присутній незначний торг реальному покупцю!!!продаю в зв'язку із зміною авто на кросовер!!!
Авто кожен день на ходу. Підігрів передніх сидінь, двохзонний клімат контроль, мультикермо, бортовий комп'ютер, салон в гарному стані.
Авто проходить будь-який вібростенд, будь-яке сто,без вкладень, сів і поїхав. Більше фото(відео)можу скинути на Вайбер чи Телеграм. На даний момент машина знаходиться у Вінниці,можливо доставка в Запоріжжя. По комплектації: Двохзонний клімат-контроль. Шкіра з перфорацією у шикарному стані. Підігрів передніх сидінь з регулюванням. Підігрів задніх (прокладені дроти). Підігрів дзеркал. Дзеркало заднього виду з авто затемненням. Датчик дощу. Повний електропакет. Електрозамок багажника. Електро шторка заднього скла (бічні ручні). Діски р17 (порошкова покраска 25г.) По мотору та коробки питання немає(заміна прокладки клапанної кришки (2026р) Кузов в гідному стані (без рижиків та іншого, по кузову є 2 підкраси (косметика) Днище в ідеальному стані (у заводському стані). По кузову робилася повна шумо-віброізоляція. Стеля та стійки в чорному кольорі. Ходова частина вся нова в 2025-2026 році міняв все (є чеки, будь-яке сто пройде і на ямі побачите все, вкладено близько 2000-2500$ Рульова рейка після реставрації (кардани теж нові) Гальма 2026 рік (диски, колодки, заміна гальмівної рідини) Передні та задні суппорти після повної рестоврації (поршня нові)2025р. Музика (4 динаміка Kick і пищалка у штатних місцях) Вбудований блютуз у штатну магнітолу. Контурне підсвічування дверних карт, торпеди, ніг. Газ вписаний (обслуговується в 2026р) Всі патрубки, датчик МаФ оригінал, форсунки,новий редуктор . Радіатор, патрубки антифризу (пічки), трійники все замінено на нове.2025р. Машина в гідному стані, з усіх питань дзвоніть або пишіть.
Продам Opel Vectra C 2.2 газ/бензин. Авто в гарному технічному стані. Коробка автомат 5 ст. Aisin. Оригінальний не скручений пробіг, підтверджується актами виконаних робіт за кожен рік експлуатації. Двух зонний клімат контроль. Підігрів передніх сидінь + заднього дивану. Новий компрессор кондиціонеру + радіатор. Нова рульова рейка. Адаптивні фари з додатковою підствіткою на поворотах. Передні амортизатори Koni з регулюємою жосткістю. Повністю обслужено газ декілька місяців тому (замінено форсунки Hana + газовий редуктор. Музика грає гарно (в багажнику санбуфер). Нова зимова гума R16 2025 року.
Лопнув піддон. Займатись ніколи, продаю так як є !
Телефонувати за цим номером:айбер, телеграм
Продам власне авто, я 2 власник, авто дійсно хороше, ціна якість відповідає. Авто в доглянутому стані, багнюк піску не бачила, експлуатація виключно у місті Київ. Хороша комплектація: Підігрів сидіння Електронні склопідіймачі Поворотні лінзи Омивач фар(відключив бо розхід омивача великий) Клімат контроль Круїз контроль Кондиціонер Щодня на ходу, є літня резина, новий акумулятор, встановлений газ Італія. Я їздив тільки на бензину, тому що мав купони і мені вигідніше було, але газ в листопаді 2025 року я повністю обслужив. Перед зимою було велике планове ТО, що робив по автівці телефонуйте уточнюйте. Авто з таким станом дуже мало, не буду писати що вона одна така єдина і не повторна, але вона варта уваги. Продаю як є, губи красити, хімчистити чи полірувати я не збираюсь, тому що і так я вважаю в хорошому стані авто. Заправлявся тільки на WOG Під хвоста не давав, міський режим їзди!!!
машина в гарному стані по коропці та двигуну питань нема на гарной комплектацій шкіряний салон мульті руль партронік двох зоний клімат контроль круйз контроль дачіки світла дачіки дождь абдаптация фар підігрів сидінь та зеркал машина об служена масла фільтра замінено та ланц герема машина їде бодро як на бензині так і на газу штатна гарна акустика
Машина в гарному стані як по кузову так і по мотору по ходові все добре нічого робити не потрібно
Обслуженый экономный автомобиль со всеми наворотами!!!!! Всё работает,новый аккумулятор, перфорированная кожа в отличном состоянии.Заводской ксенон с поворотом угла свечения.Парктроник. Складываемые зеркала.Немка.С Р О Ч Н О ТОРГ ВОЗЛЕ МАШИНЫ ! ! ! Ходовая идеальная.Машина делалась для себя !!!Галогеновые фары, Гидроусилитель руля, Регулеровка руля по высоте и длине, Регулировка сидения, Кожаный руль.Сигнализация, Центральный замок, Тонировка, Доводчик Стёкол, Стёклоподйомники.Подогрев зеркал, Магнитола.Новая зимняя резина..Машинка Очерь економная и Резвая!!!НА ОБМЕН-ДОРОЖЕ.Сервісна книжка. Оригінальний пробіг.1 власник,. Більш детальну інформацію за вказаними телефонами.
Продаю власний автомобіль, вкладень не потребує, двигун і коробка передач працюють справно. Мастило, фільтра та газове обладнання – все обслуговувалось по регламенту кожні 8-10 тис. км., по електриці все працює. З нюансів: - по кузову в деяких містах присутні елементи корозії, сколи та царапини; - тріщина на лобовому; - в салоні трохи провис потолок. Документи в порядку, страховка до середини липня, тільки переоформлення. Мінімальний торг біля капоту. Перекупників та автомайданчики прохання не турбувати
опис відсутній
Авто в хорошому стані Деталі по телефону
