- 210 тис. км
- Овруч
- Бензин, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
сів поїхав,деталі по телефону,переоформлення.
Машинка на ходу сів поїхав. Фарбувати варити непотрібно все працює справно. Деталі за телефоном.
Продам авто, щойно пригнане з Німеччини. Машина в ідеальному технічному та візуальному стані. • Оптика: Встановлено заводське адаптивне поворотне світло. • Підвіска: У чудовому стані, нічого не стукає. • Стан кузова: У відмінному стані. • Інтер'єр: Салон дуже охайний, не затертий. • Двигун не димить заводиться з пів оберту Коробка передач перемикає добре • Жодних вкладень не потребує. • Сервісна історія. Можлививй торг. Телефонуйте
номер для детальної інформації **********дев’ять нуль шість шість
Продам собственное авто. Приобрел для семейных нужд (искал и выбирал довольно продолжительное время, больше года). За время эксплуатации – никаких нареканий, только положительные впечатления! Едешь и хочешь ехать. Богатая комплектация. До полной не хватает автоматической сборки зеркал и удержания дорожной полосы. Остальные присутствуют от завода производителя и дополнены собственноручно, а именно: открыты дополнительные информационные вкладки на бортовом компьютере, установлена ??камера заднего вида, подсветка ручек передней двери, подсветка туннеля под ручкой КПП, индикатор контроля регенерации DPF (сажевого фильтра), инвертор кнопки (автоматическое выключение системы Старт-Стоп (присутствует только в 8 автомобилях в Украине), дополнительная розетка 12В в багажном отделении. Проведена замена комплекта ГРМ (оригинальные запчасти) с модернизацией гидронатяжника цепи!!! Касается двигателей B16 DTH. На сегодня, свыше 70, а то и больше, владельцев автомобилей с данным двигателем уже установили и получают удовольствие от эксплуатации.Я в том же числе.Замену проводил собственноручно (при необходимости предоставим фото и видеоматериалы).Никто не сделает лучше чем сам!!! Автомобиль для реального покупателя. Требует только своевременной замены масел и фильтров. Все остальное в идеальном состоянии. Проверка по желанию где угодно и на любом СТО. Только не у "дилетантов", которых сейчас хватает. ПЕРЕКУПОВ УБЕДИТЕЛЬНО ПРОШУ НЕ ТУРБИТЬ! ! ! Авто не для перепродажи, а для владельца не пожалеющего. Я уверен. Потому и цена соответствующая. Более подробно по телефону, а лучше у авто (многие вопросы отпадут сами по себе)
Добрий день.Пропоную вашій увазі Opel Grandland X.Дане авто купувалося у Німеччині.Мало одного власника,з дуже гарною сервісною історією.Авто знаходиться на Україньській регістрації.Має гарний візуальний та технічний стан,багату комплектаціюОдне з найкращіх поеднань двух літрового дизельного двигуна HDI з восьми ступеневим автоматом AISIN.Замінено ремінь ГРМ,роліки, водяний насос,антифриз,олива двигуна,фільтри,гальмівні колодки.Авто має два коплекти гуми на тітанових дисках.Можлива доставка авто в любий населений пункт України та Европи.Дякую за увагу.Не соромтися.Дзвоніть.
Продається Opel Vivaro 2008 року в відмінному стані ! Технічно повністю обслужений , по кузову нарікань немає ( подряпин, мятин немає !!) Ходова, коробка , резина все в чудово стані. Авто використовувалося в сімейних цілях, грузів важких не перевозилося ! Хто шукає реально обслужене авто - звертайтеся ! Салон 10/10 . Також встановлений додатковий фільтр очистки топливної системи, який зображено на фото. Є кондиціонер та камера заднього виду. Детальніше звертайтеся за номером телефону. Авто варте уваги. Мінімальний торг біля капоту.
Машинка скати нові акумулятор новий ходова зроблена світло 4000 гр лампочки масла поміняні антіфріз новий я власник , торг на каву
🔥 Opel Astra H 2006 • 1.3 дизель • ЕКОНОМНА І ЖИВА 🔥 Продам надійний та дуже економний автомобіль. Машина щодня на ходу, без вкладень — сів і поїхав ✔️ Двигун працює ідеально, не димить ✔️ Коробка переключає плавно ✔️ Ходова без стуків ✔️ Обслуговувалась вчасно 💡 Фішка авто: LED-оптика по всьому авто — світло дуже яскраве, виглядає сучасно та дорого.Замінено помпа , термостат, радіатор теплообмінник, зчеплення ,двох масовий маховик двонить за телефоном
Шукаєте надійне авто у відмінному стані? Ми готові допомогти! Знаходимося: м.Бердичів,вул.Грецька, 15 Графік роботи: щодня з 9:00 до 19:00 Наші послуги: • продаж автомобілів? • підбір авто під ваш бюджет та потреби? • викуп авто? • перегон та доставка авто у ваше місто? Звертайтесь за телефонами у шапці профілю — допоможемо знайти саме ваше авто!
Рідний пробіг . масла фільтра замінені сів поїхав.ГРМ Все замінено .Авто повністю обслуженана ..Авто небите некрашена. .Авто вже на укр.реестрації.Коробка 8ступенева Айсін працюе без зауважень.Дуже економна машина.Салон як новий все в збереженому стані ! Рідний пробіг підтверджений . Доглянутий авто .Все працює .На обмін так як у всіх ціна вища . ДВА комплекти гуми...🇺🇦 🇺🇦🇺🇦
Продам Opel Calibra 2. 0, win - W0L000085R9002411, Двигун C20NE їде сильно ! Встановлене ГБО (+4) вписане в ТП , биксенон 6К з шторками , лінзи червоні дьяво очі , додаткові лінзовані лед фари, задні фари рестайл тоновані , люк працює , хороша дорога музика, був неон але нажаль недовго прожив , салон живий але є моменти , сигналізація , вся тонована лобове скло також тоноване , нові дорогі дворники , оригінальний обвіс є тріщинки ( бампера пороги спойлер антикрило хвіст OPC line ) , машина пофарбована фіалом с переливом , новий радіатор , нові патрубки , прокладки, замінено кпп, новий комплект счеплення, усі нові гранати та піввісі, задні стійки (Japan\& #039; s)нові , задня ходова замінена а от передню треба перебрати трохи гупає недоліків та нюансів не багато не ховаю кому цікаво по телефону , новий АКБ, , холодний впуск ( Custom dark ) , усі фільтра масла та рідини замінено , замінено свічі та фірмові провода , тюнінгований випуск ( Custom dark ) паук Субару саунд в термобинтах банка ( двухстволка Remus ) , машина на оригінальних дисках ( Borbet r15 ) з зимовою гумою , є ще літня гума також на оригінальних японських дисках з проставками ( kyawa rasing r16 ) пофарбовані в ядовий колір обмовляється окремо ! від авто не позбавляюсь , хочу віддати цю іграшку в добрі руки , в машину вкладено багато сил , я власник, любий вид переоформлення, машина завжди в центрі уваги, торг до останнього.
Продам Опель Зефіру 2007, в гарній комплектації , авто повністю обслужене, як по ходовій частині так і по двигуну, все скло рідне, безпека присутня, в авто працює кожна кнопка, з документами порядок, любий вид переоформлення, два ключа, сервісна історія, перший продаж. Є нюанс по правому порогу в районі заднього колеса. Торг присутній
Продам надійного коника. Дизельний двигун 1.7, механіка 6 передач. Економний! Розхід по місту 7л/100. Кузов в гарному стані, не гнилий. Виглядає гарно. 17ті диски. Технічно все ок, їде гарно, набирає бадьоро. Електрика вся справна, помилок ніяких немає. Кондиціонер запралений! Ходовка не стукає, все мінялось вчасно! Салон чистий охайний. Документи в нормі. Можу скинути відео про авто на вайбер.
Авто поклеєно у матову чорну плівку, капот, дах, лючок бензобаку та ручки дверей у карбонову плівку. Технічно авто у хорошому стані, ходова без нарікань, нічого не стукає, двигун масла не бере, замінено ремінь грм та нова охолоджуюча рідина. Масло мінялось своєчасно.
