- 316 тис. км
- Коростень
- Дизель, 1.9 л.
- Ручна / Механіка
Продаю Opel Insignia 2.0 дизель BiTurbo, 2013 рік. Автомобіль у хорошому технічному стані, доглянутий, їде дуже бодро та комфортно. Двигун 2.0 CDTI BiTurbo (195 к.с.) — потужний і економний, працює рівно, без сторонніх шумів. Коробка передач працює чітко, без ривків. Ходова частина без сторонніх стуків. Машина добре тримає дорогу, приємна в керуванні. По комплектації: * клімат-контроль * круїз-контроль * електропакет * мультимедіа * датчики (світла/дощу * комфортний салон Авто виглядає гарно, як на свої роки. Салон чистий, не затертий. Документи в порядку, будь-який вид переоформлення. Можливий торг біля авто. Телефонуйте або пишіть — відповім на всі питання.
Продам власне авто, вся в рідній фарбі, обслуговувалась вчасно, всі питання по телефону
Авто в гарному стані,нічого робити не треба,є сервісна книжка,два ключі також,є два комплекти коліс
Продам Opel Astra G Рік: 2005 Двигун: 1.4 бензин Газу ніколи не було – машина газу не бачила Автомобіль у дуже доглянутому стані. Третій власник – їздив мій тесть, людина акуратна й спокійна за кермом. Машина експлуатувалася дбайливо, без перегонів і зайвих навантажень. Технічно повністю справна: мотор працює рівно, коробка без сторонніх звуків. По авто нічого робити не потрібно – сів і поїхав. Регулярне обслуговування, вчасні заміни мастила. Салон чистий, акуратний. Кузов у хорошому стані для своїх років. Авто економне, надійне та чудово підходить для щоденної їзди. Є два комплекти резини — літня та зимова. Також у комплекті йдуть оригінальні титанки від цього авто. Можливий торг біля капота.
Двигун в порядку,стакани цілі.Замінив тільки радіатор.Проблема-лопнув правий ланжерон.Нюанси на фото.Загалом все працює.Продаю тому, що не маю можливості займатися машиною і шкода,що стоїть без діла.
Автомобіль купувався новим в автосалоні. Пробіг рідний. Перша реєстрація 2010 р. Один власник з салону. Автомобіль не фарбований. Все працює. Гума добра залишок 90%. кондиціонер працює. Кузов повністю оброблений мовілем з салону. ржавчини не має взагалі. В такому стані автомобілів мало. На свої роки стан ідеальний. запаска, домкрат присутні.
Пропонуємо Вашій увазі Opel Astra 2012 року в гарному стані. Автомобіль не потребує вкладень, оснащений дизельним двигуном 1.3 літрів та механічною коробкою передач. Після планового технічного обслуговування. По комплектації автомобіль має: - Мультикермо - Мультимедіа - Клімат-контроль - Навігаційна система - Датчик світла - Голосовий зв’язок - Круїз-контроль - Електрорегулювання дзеркал - Повний електропакет - Парктроніки - Центральний замок Можлива доставка авто в інші регіони. Працюємо за системою trade-in, обмін вашого авто на авто з нашого автопарку. Також доступне автокредитування.
Пропонуємо до вашої уваги свіжопригнаний автомобіль! Opel Astra H 2008 року випуску. Надійний та економний бензиновий двигун. Потужністю: 66кВт/90к.с Механічна 5 ступенева коробка передач Комфортний тканиновий салон,всі функціі працюють без зауважень Комплектація: -Клімат контроль -Електросклопідйомники -Електропривід дзеркал -Підігрів дзеркал -Бортовий комп’ютер -Центральний замок -Мультимедійна система -Антиблокувальна система (ABS) -Система стабілізації (ESP) -Імобілайзер Ми можемо зпропонувати: -Trade-In/ОБМІН -Кредит -Супровід переоформлення в СЦ МВС -Запрошуємо Вас пройти тест-драйв автомобіля -Будь яку перевірку в межі міста За додтковою інформацією звертайтесь за телефоном або пишіть нам: у чаті AutoRia,Viber або Telegram,Instagram,Facebook.
Нажаль продаю
Я перший власник ,авто в доброму стані,не гниле ,обслуговувалися вчасно.Є косметичні підкласи без шпаклівки.Два комплекта гуми на дисках.
Автомобіль в гарному стані, в рідній фарбі, мастило та фільтра замінені, ГРМ замінено, новий акумулятор та радіатор, ходова в порядку, на всі питання відповім.
Недавно була заміна масла і всіх фільтрів,заміна масла АКПП,заміна роликів та ГРМ ременя. Була зроблена підвіска в яку було вкладено 1000 доларів. Поставлено новий двигун,зроблена турбіна. За машиною завжди доглядали і любили
Машина куплена в салоне.Пробег оригинальный.Я второй владелец.Продажа в связи с покупкой второго авто.
Авто на ходу, двигун не димить, кузов не гнилий.. Авто переоформлюється. Треба дивитися до турбіни.
Продам фронтеру в гарному стані,по машині було багато проведено робіт,вся ходова перебрана,хаби мости все замінено,ліфтована в максимум,дуже комфортна як для ліфтованої машини,пофарбована в раптор,нова резина,роздатка працює,всі передачі працють не вибивають,Нова прокладка,Голова шліфована,переуплотнили піддон.Заводиться їде без питань.Є присутній дим,компресія гарна все перевіряв,ендоскопію робив.До неї віддам дуже багато запчастин(майже пів машини).Віддам багажник експедиційний,кенгурятник,кріплення на багажник для колеса. Кого цікавить пишить,бо номер вказаний не мій. Хто шукає машину для оффроуд дуже класний варіан,проїжає за уралами по коліях
