- 278 тис. км
- Тернопіль
- Дизель, 1.96 л.
- Автомат
Авто пригнане з Швейцарії у 2018 році, в Україні один власник. Замінено масло, фільтри та ремінь ГРМ. Авто в хорошому технічному стані. Деталі за телефоном
Авто пригнане з Швейцарії у 2018 році, в Україні один власник. Замінено масло, фільтри та ремінь ГРМ. Авто в хорошому технічному стані. Деталі за телефоном
Продам Opel Astra H 2008 року. Автомобіль пригнаний з Німеччини у 2019 році, на Україні я перший власник та один власник був у Німеччині. Двигун 1.6 бензин + газ, механічна коробка передач. Пробіг — 220 тис. км. Авто повністю на ходу, технічно справне. Мотор працює добре, масла не бере. На 200 тис. км замінено ремінь ГРМ та ролики. Встановлено ГБО, що робить авто економним у використанні. Також є фаркоп. По кузову присутні незначні дефекти та сліди експлуатації — все видно на фото, нічого не приховую. В ДТП не була. Хороший варіант як недороге та економне авто для щоденної їзди.
Пригнаний з Нідерландів , пригнав для себе , у звʼязку з виїздом закордон - продаю, машина в ідеальному стані, 1500 тис як поміняв масло і всі фільтра, ремонту не потребує, є пару царапин , оплата може бути в - € ,$ або USDT.
Продам свій автомобіль в доброму стані, В автомобілі усе працює - мотор не димить імасло від заміни до заміни - ходова відремонтована - коробка автомат обслужена - шини нові - авто в рідній фарбі - лобове скло та інші в оригіналі торг біля автомобіля
Opel Astra H 2008 року, автомобіль у дуже хорошому технічному стані, доглянутий та не потребує вкладень — сів і поїхав; форсунки пройшли реставрацію взимку, замінено блок свічок накалу, двигун сухий і працює ідеально, турбіна надуває добре, ходова частина повністю обслужена; масла та фільтри замінені близько 2000 км тому, ремені та ролики — 14 тис. км тому; кондиціонер працює, встановлена та справна вебасто, хороша резина; автомобіль дуже економний — розхід по трасі близько 3.5 л, по місту близько 5 л; салон у відмінному стані, чистий та збережений.
Продам власний автомобіль, третій власник в Україні. Авто повністю обслужене та справне. В атомобілі замінено масло та стоїть новий сажовик. Машина економна та зручна. Рушає та заводиться без проблем. Стоять нові гальмівні колодки та диски. Паливна система повністю зроблена. В Машині все працює справно та без нарікань. Гарний звук музики. Присутній торг біля авто та можлива перевірка на СТО ( за ваш рахунок) Якщо зацікавило авто,то чекатиму на повідомлення (на дзвінки не відповідаю, оскільки маю маленьку дитину)
Opel Astra g 2008 рік, 1,6 бензин, машина в хорошому стані, не гнила, все працює, торг присутній.
Автомобіль на реєстрації. Сплачено податок в пенсійний фонд 21000гр Автомобіль без дтп... Вся сервісна історія, перед продажою закордоном був замінений турбо компресор екологія акумулятор є все на офіціалі. В Україні замінено масло в двигуні та фільтр масляний і паливний. Всю детальну інформацію дивіться відео огляді.
Продається авто в дуже хорошому стані. Євро 6. Авто дуже економне, Газ.бензин. Газ встановлений заводом виробником. Вся інша інформація по телефону.
Автомобіль повністю обслужений.Було замінено масло,фільтра,помпа,форсунки.По ходовій:нові речаги,рульові наконечники,стойки стабілізаторів,шарові.Новий АКБ.Встановлено webasto. Детальніше за телефоном.
Продам автомобіль Opel Zafira B cosmo 2012 року в хорошому стані в гарній комплектації. Повністю шкіряний семимісний салон, парктроніки спереду та ззаду , датчик дощу та світла, галогенна лінзована оптика , омивач фар , круїз, підігрів передніх сидінь, мультируль, заводське тонування. По машині замінено комплект грм, фільтра, масло, атнифриз, встановлено новий акумулятор, замінено гальмівні колодки та по ходові зроблено все.Вікна в оригіналі 2012 року.Встановлені рейлінги на даху. Шість передач, бензин/ газ метан Більше деталей по телефону, реальний клієнт, реальний торг
Продам своє авто. Перший власник в Україні. Ремені масла поміняні. Ходова зроблена. Новий компресор кондиціонера. Не бита не крашена. Є нюанси по кузову. Торг біля капоту.
газ бензин 2 куби проблеми з мотором
Продаю Опель вектора А. В нормальному стані страховка дійсна на рік всі петаня по телефону
Після ДТП. Можна по запчастинах
Машина в гарному стані. Двигун звичайний 1.6 Газ - бензин 4 покоління. Їде на бензині і на газі. Економна. Обслужена,замінено ремені, ролики, масло і фільтра. Кузов не ржавий і не гнелий. Салон чистий не затертий. Ходова в нормі. Електрика вся працює. Є склопідіймачі. Електро дзеркала. Кондиціонер Стоїть металевий захист двигуна. Любий вид переоформлення.
