- 380 тис. км
- Ланівці
- Бензин, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
Продам обслужений автомобіль , є вся історія по сервісному обслуговуванні (книжка). Екологія на місці.Замінено багато чого є фото накладних при потребі покажу ,розкажу. всі рідини масла змінювались вчасно. Технічний стан хороший , все зроблено. Ні чого не гримить ,не стукає. Мотор чітко працює не кидає ним, автомат переключає добре, не пинає. Замінено фільтр масла в коробці , та масло. Косметика автомобіля в хорошому стані. Прибором пробивався , без шпаклі та підкрасів.Авто без ДТП. Присутні сколи на капоті , закапані підібраною фарбою, авто повністю поліроване, доглянуте та збережене. Днище і пороги оброблені антикором. Вікна всі рідні , тоновані якісною плівкою. По салону , все в досить збереженому стані , дверні карти комбіновані без царапин, ручки хромовані в хорошому стані. Сидіння не просиджені в загальному в дуже класному стані , лише водійське має тріщини бокової опори - це питання торгу (1300 грн) Панель мягка пластмаса не зацарапана в збереженому стані. Багажник електро підйом і електро замок ,досить вмісткий , має додаткову нішу,оригінальний коврики резиновий ЕВА коврики на замовлення в салоні. мультимедіа , навігація все працює , кожна лампочка як в салоні так і зовні світить. Всі функції які є в цьому автомобілі працюють без глюків. Адаптивний біксенон це супер освітлення в ночі. Клімат працює , холодить та гріє. Підігрів руля класна штука в зимову пору. Круїзом практично не користувався , та при їзді на ньому показник розходу палива при швидкості 100 км/год - 4,5-5,5л - дорогою в Буковель. Місто 9-10л. При спокійній їзді траса -6л. Авто не заїзжене, не корч і не встановлений корч.Автомобіль від початку його покупки , люди в чий власності він був підтримували його в належному стані. - тому така ціна. Доречі пробіг чесний рідний 262тис . на даний час, підключайте комп. перевірено. Продаю автомобіль ,тому що розглядаю паркетник. Можливий обмін на кросовер, з моєю доплатою.
без торгу все находу
опель корса, 1 кубова, 3 дверна. розхід 4.3 бензин. 2007р.
Авто пригнане з Німечинни в 1997 році. Експлуатація авто в Україні одним власником. Автомобіль на ходу з новим АКБ та паливним насосом у хорошому технічному стані. Можливість встановлення ГБО. Гаражне зберігання. Обмін не пропонувати.
Стан авто без проблемний. Працює все!!! Перший власник в Україні. Пробіг без коректування 100%, що підтверджується звітом з аукціону в Італії. За додатковою інформацією телефонуйте. Усім вдалих покупок та продаж)
Автомобіль в хорошому стані 102 тисячі пробігу100% після100тыс проведено велике ТО (замінено, турбіну, насос, свічки, модуль, ланцух,всі фильтра масла, тормоза и багато іншого) Обмін тільки на нерозмитнене авто,металолом з америки не пропонувати
Продається власний автомобіль,в хорошому стані. Детальна інформація по телефону.
Вашій увазі ВСЮДИХІД. Все на фото. Авто не нове, але на повному ходу. Ціна без торгу. масло- фільтра замінені. колеса і акумулятор добротні. обмін і торг не цікавить - тому не марнуйте час.
Авто пригнане з Швейцарії у 2018 році, в Україні один власник. Замінено масло, фільтри та ремінь ГРМ. Авто в хорошому технічному стані. Деталі за телефоном
Продам Opel Astra H 2008 року. Автомобіль пригнаний з Німеччини у 2019 році, на Україні я перший власник та один власник був у Німеччині. Двигун 1.6 бензин + газ, механічна коробка передач. Пробіг — 220 тис. км. Авто повністю на ходу, технічно справне. Мотор працює добре, масла не бере. На 200 тис. км замінено ремінь ГРМ та ролики. Встановлено ГБО, що робить авто економним у використанні. Також є фаркоп. По кузову присутні незначні дефекти та сліди експлуатації — все видно на фото, нічого не приховую. В ДТП не була. Хороший варіант як недороге та економне авто для щоденної їзди.
Пригнаний з Нідерландів , пригнав для себе , у звʼязку з виїздом закордон - продаю, машина в ідеальному стані, 1500 тис як поміняв масло і всі фільтра, ремонту не потребує, є пару царапин , оплата може бути в - € ,$ або USDT.
Продам свій автомобіль в доброму стані, В автомобілі усе працює - мотор не димить імасло від заміни до заміни - ходова відремонтована - коробка автомат обслужена - шини нові - авто в рідній фарбі - лобове скло та інші в оригіналі торг біля автомобіля
Opel Astra H 2008 року, автомобіль у дуже хорошому технічному стані, доглянутий та не потребує вкладень — сів і поїхав; форсунки пройшли реставрацію взимку, замінено блок свічок накалу, двигун сухий і працює ідеально, турбіна надуває добре, ходова частина повністю обслужена; масла та фільтри замінені близько 2000 км тому, ремені та ролики — 14 тис. км тому; кондиціонер працює, встановлена та справна вебасто, хороша резина; автомобіль дуже економний — розхід по трасі близько 3.5 л, по місту близько 5 л; салон у відмінному стані, чистий та збережений.
Продам власний автомобіль, третій власник в Україні. Авто повністю обслужене та справне. В атомобілі замінено масло та стоїть новий сажовик. Машина економна та зручна. Рушає та заводиться без проблем. Стоять нові гальмівні колодки та диски. Паливна система повністю зроблена. В Машині все працює справно та без нарікань. Гарний звук музики. Присутній торг біля авто та можлива перевірка на СТО ( за ваш рахунок) Якщо зацікавило авто,то чекатиму на повідомлення (на дзвінки не відповідаю, оскільки маю маленьку дитину)
