- 316 тис. км
- Врадіївка
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
Авто в ходу кожен день. Повністю зроблена ходова кілька місяців назад. Замінено блок Єбу, рольова рейка з реставрації, передня гума нова зима. задня 80% всезонна. Музика shatl з виїздним екраном. Гбо 4 покоління, сидіння перешиті екошкіра антара. Реальному покупцю торг. Більше фото в особисті
Автомобіль у доброму стані,на даний час вкладень не потребує
гарне авто на свої роки та за свою ціну
Авто в гарному стані. Ві питання по телефону ********** Олег
Гарний та надійний автомобіль для роботи, дешевий в обслуговуванні. На весні робилась ходова заміна грм масла фільтрів резина нова. На лобовому та капоті присутні сліди прильоту.
Продам отличный семейный автомобиль полностью исправен и обслужен для зсу дешевле
коробка передач механічна,ходова перебрана,нові гальмові диски,новий АКБ, без ржі.
автомобіль в хорошому стані, мотор тільки після капіталу, кондиціонер все повністю нове від радіатора до компресора, ходова все що потрібно поміняли, коробка на відмінно, по кузову - дрібний підфарб задня ляда. продаж у зв'язку з від'їздом. дзвонити на Вайбер або телеграм
Відмінний стан, доглянутий салон, ,розхідники поміняв,пригнана з Німеччини , стоїть газ.
Ходова зроблена,замінено масло та фільтра, нава цеп ГРМ,помпа, новий АКБ • Мульті руль, двухзонний клімат,підігрів седіннь, датчік світла, датчик дощу,парктроннік. Два комплекта резини.Більш детально за номером!
Продається Opel Vivaro 1.9TDI у хорошому стані! ЛЬВІВ!
Продаю своє авто,надійний ,комфортний,,німець,, сів поїхав! Ходова повністю зроблено. Мотор зроблено рік тому. По кузову є моменти. Більше розкажу по телефону.
Опель Астра Н в гарному технічному та візуальному стані.Один власник в Україні з травня 2022 р. З цього часу по кузову нічого не робилось і не потрібно, рижиків і корозії немає. Двигун працює добре. Коробка та зчеплення без нарікань. Пробіг оригінальний 215300 км.Кому потрібне авто запрошую на огляд.
Продаю свій автомобіль • Авто в доброму стані • Пригнане з Німеччини, в Україні перший власник • Все працює • По мотору нарікань не має • ТО робилося кожні 7-8 тис км • Комплект літньої та зимової гуми • нюанси по кузову на фото • З документами все добре, тільки переоформлення.Торг присутній.
Експлуатація кожен день.
