- 171 тис. км
- Миколаїв
- Бензин, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
Машина в хорошем состоянии не требует никаких вложений. Машина была в семье. Резина зима + лето (2 комплекта) 7 мест. Торг уместен. Все подробности по телефону или (пишите в мессенджерах)
Машина в хорошем состоянии не требует никаких вложений. Машина была в семье. Резина зима + лето (2 комплекта) 7 мест. Торг уместен. Все подробности по телефону или (пишите в мессенджерах)
Автомобіль в технічно гарному стані, робили для себе, зроблено по автомобілю деже багато, 12 тис. тому зроблено капітальний ремонт двигуна: замінена поршнева група, зроблена голова, замінено комплект ГРМ, ремонт ТНВД і форсунок, ремонт турбіни. Ходова перебиралась на початку грудня. 2 тис. тому замінено масла та фільтра. Кузов без гнилі та дирок, є не значні сліди експлуатації. На авто гарні зимові шини. Електрогідро підсилювач керма,ABS,ASP, бортовий комп\'ютер,круіз контроль, клімат контроль. Продаж з переоформленням.
машина ракета без вкладень,можливий обмін на кросовер
Продам свій автомобіль Opel Vectra C, автомобіль 2004 року, перша реєстрація 2007 року, об'єм двигуна 2.2 бензин, розхід траса 7.5-8 літрів, місто 10-11 літрів. На свої роки автомобіль в дуже хорошому стані, не гнилий, не битий, не крашений і т.д. Володію автомобілем чуть більше двух років, за час експлуатації було замінено дуже багато чого (ланцюги ГРМ(цепі), нова Помпа, комплект зчеплення разом з вижимним, обидві Лямди, амортизатори, нові пружини, передні стійки, новий акумулятор 75.гарантія рік, перезув на зимову резину в ідеальному стані, поміняно мастило в коробці, поміняно задні супорта з колодками, передні ще проходять, але дам і нові, поміняв шарову з ричагом, стару ще можна реставрувати і ще багато чого було зроблено). Запускається в любу погоду з полтика, клімат працює, більше інформації надам по телефону. Прохання "Автобізнесменам" не турбувати не витрачайте свій і мій час. Торг можливий але розумний.
Продам Opel Corsa D в нормальном состоянии, на ходу каждый день, торг уместен реальному покупателю!!..
Авто в доброму стані є декілька рижиків але не значних добра комплектація документи в порядку. Всі питання по телефону
продаётся автомобиль, в хорошем состоянии, не требует влажений, все всегда меняеться вовремя, гаражное хранение, вся остальная информация по телефону.
авто в робочому стані, звісно з не критичними косяками, нормальними для своїх років. авто буде в Україні наприкінці серпня. Відповідаю на будь-які питання за +**********
Машина моя, я власник, в сім'ї з 2022року.машина повністю функціональна. мотор супер зводиться без проблем навіть у мінус 10. коробка не вибиває передачі вмикаються читко не пінається, стійки з пружинами нові рейка нова тех. рідини нові, механічно питань немає. Є деякі нюанси по кузову але не критично. торг біля капоту цмісний
гарне авто зробив ходову частину, поміняти місяц тому передні амортизатори , міняв прокладку теплообмінника акт виконаних робіт можу додати
Продам гарний сiмейний автомобiль обслугований повнiстю. Нiяких вкладень не потребуе сiв i пойхав. Не перекуп авто власне самостiйно та дуже ретельно вибране кузов в дуже гарному станi. Будь який вид перевiрки. Авто потребуе уваги торг присутнiй бiля капоту. Документи в повному порядку. Екологiя на мiсцi евро 6 регенерацiю проводить автоматично.**********.
Авто кожен день на ходу. Opel Omega A, 1990 Двигун: 2.0 газ/бензин Технічно все працює, є дрібні сліди експлуатації, як для свого віку — стан гідний. по машині зроблено дуже багато, зашумлена, дно поварене, стоїть гарна музика, дуже добре світло. Причина продажу: Продаю не з власної волі — потрібні кошти на лікування. Надійний 2.0 газ/бензин і простий в обслуговуванні Задній привід — класика у водінні Живий кузов. Сів і поїхав
Продам Опель Зафіра стан дуже добрий. Пишіть звоніть. Торг Є.
Авто на повному ходу, недавно замінена ходова частина,масла ,фільтра,кондиціонер працює справно, є пару нюансів по лакокрасочному покритю а так авто в гарному стані
Продам достойного Опелька,без будь яких підводних каменів.Машинкою володіємо більше двох років(власник по ТП).Автомобіль пройшов велике ТО - що по техніці,що по кузову робіт ніяких не потребує(фарбувалось дві деталі-капот від сколів та водійська дверця-притертість) все інше в рідній фарбі,скло все рідне.На авто встановлено Італійське ГБО(пройшло повне ТО),але не вписане в ТП,працює без нарікань,новый АКБ.По салону все добре,максимально збережений,встановив АUX,грає добре.Всім мирного неба над головою!
Авто в дуже гарному стані,авто пригнане з Німеччини в 2020р, сварки , не потребує , гниль , рижики відсутні , є незначні види експлуатації, мотор, коробка,ходова вся в ідеальному стані , після обслуговування, є записи з Сто , всі питання доп фото або відео на вайбер , Гбо вписаний ,
достойний автомобіль ,замінені всі росхідники грм,мастило ,помпа,передні гальмівні диски та двумассовий маховик,новий на гарантії аккумулятор bosch екологія на місці ,пробіг рідний 100% на машині немає жодного рижики і ржавчинки.я власник не перекуп!!!! на авто щойно встановив нову зимню резину всі 4 колеса ,авто повністю проантікорене вся залита пушечним салом з мовілем ,ця машина не заржавіє ніколи) по авто нічого не стукає не скрипить все чотко ,заводиться з пів оберту,автомобіль без проблем і підводних каменів,таких авто в таком стані дуже мало.він код надаю для перевірок пробіг 100% рідний. перша реєстрація кінець 2011 року
Автомобіль Opel Vivaro Оригінальний заводський пасажир з 2.0 надійним економічним двигуном. МКПП 6 ст. Автомобіль у рідній фарбі.Всі стікла рідні. Атермальне лобове скло, бокові теж тоновані заводом. Все працює на відмінно, ходова нова, замінені всі масла фільтра антифриз, мотор КПП працює добре без нарікань, автомобіль повністю обезшумлений вібро-шумо ізоляцією, + утеплені бока. У автомобілі встановлено дві пічки, 2 вебосто (мокра і суха) кондиціонер повністю обслужений заправлений замінено радіатор охолодженя на новий,зарядка для телефонів на задньому ряду, лед лампи. Автомобіль вартує вашої уваги! Усі деталі за телефоном!
