- 300 тис. км
- Боярка
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.98 л.
- Ручна / Механіка
Доброго дня. Авто знаходиться в Боярці заводиться їде газ вписаний потребує ремонту на запчастин або під відновлення 500 дол. + хороший торг
Доброго дня. Авто знаходиться в Боярці заводиться їде газ вписаний потребує ремонту на запчастин або під відновлення 500 дол. + хороший торг
Додатковий номер телефону. Ходова підвіска в хорошому стані. Нові передні і задні стойки. Нові пружини , нові стойки стабілізатора, опорні підшипники нові. Новий цеп ГРМ.
Продам Вектру, двiжок 1.8 газ-бензин, пicля капiталки 35тис, дно i пороги поваренi. Резина хороша, лiто, R-14, центр. замок, добра музсистема.
Стан авто на свої роки. По двигуну питань не має. середній розхід 5,5 масло від заміни до заміни не бере. Є незначні ньюанси по кузову. 192 тис повністю зроблена ходова. 236 тис: заміна ГРМ, помпа, ремінь роліки, свічки накалу а також задні тормозні диски + колодки, салінблоки задньої балки.
Можливий продаж безготівково з ПДВ. Opel Movano L1H1 2020 рік. 2.3 дизель 130 кВт Дуже гарний стан. Оригінальний пробіг 1000%. Можлива перевірка на СТО Opel. Комплектація : -Кондиціонер -Круїз контроль -Датчик світла -Датчик дощу -Камера -Парктроники -Монітор
Опель вектра 2.0. Два авто два з доками, Н одному стуконув мотор на іншому все ок, газ, бенз.
Продам опелька на бойовому ходу, все що можу сказати вкратце непогана машина яка за свою вартість довезе куди завгодно і зручна, для першої або на повсякдень супер, проблеми не значні присутні але не впливає на їзду, телефонуйте пишіть, авто в київській області але може бути і в Києві.
Сів і поїхав
Авто під відновлення.На ходу,заводиться і їде,мотор а і ля кап ремонту, проїхав 6000 км,замінені стойки,по ходовій частині після ДТП питань немає.Пошкодувала тільки візуальна частина. В авто є підігрів передніх сидінь,бортовий компʼютер,саббуфер,камера заднього виду,перебита тканина потолку,повна шумоізоляція в круг,диски r16,Клімат контроль
продам робочу конячку всі питання за телефоном
З того, що відомо про авто: у 2024 році була зроблена капіталка двигуна. Машина на ходу. Двигун — 2 літри, який саме не уточнено. Більше інформації можна дізнатися у власниці авто за телефоном. Авто знаходиться в Київській області, смт Бабинці. Номер власниці: плюс три вісім нуль — шістдесят вісім — сім шістдесят два — шістсот сорок дев’ять — вісім.
Опель астра 1.6 2007 рік Газ-бензин Встановлена дизельна коробка передач, за рахунок цього витрата автомобіля стала дуже приємною! Місто з кондиціонером витрата 8.5, траса 8 - і це ГАЗА!!! Мотор при цьому не під навантаженням. Увесь функціонал авто повністю робочий! У ДТП не брав участі! З мінусів рижики на арках. Гума зима-літо-віддаю Так само в авто є акустична система Alpine (саб, підсилювач, твітери). Люди як правило лякаються, коли вперше сідають. Газ -системи BRC-Італія, працює як годинник! Авто не потребує жодних вкладень по мотору або ходовій, сів і поїхав! Машина знешумлена! З усіх питань телефонувати.
Опель 88 року , газ/бензин, мотор після капіталки пройшов півтори тис, центральний замок , 2 ключі , 2 ел. склопідйомники, хороша музика , 15 диски +в комплекті зима на 14 залізяках , з нюансів на фото , замінити передні колодки(віддам в комплекті) Повне переоформлення.
OPEL ASCONA 1986 року випуску, 5000 км пробігу після капітального ремонту двигуна. Автомобіль у хорошому технічному стані, взимку не експлутувався, кузов живий переварений, є захист двигуна та підсилювачі кузова. Власник машини у минулому автомеханнік.
На ходу кожен день.
Продам власний автомобіль Opel Vectra a 1992 авто в нормальному стані для своїх років, є нюанс з лівою задньою дверкой,та знятий потолок,потолок є потрібно перетягнути,замінене мастило 700 км назад, в комплекті йдуть диски та бонусом зимова резина,торг в межах розумного
Стан не музей але дуже і дуже не поганий на свої роки дно без іржі не варене все завод Авто в одних руках з 1996 року зберігалась у сухому гаражі їздила не багато авто був вихідного дня в гарному стані на повному ходу сів поїхав всі питання зацікавлених по телефону перереестрація була між сімьєю дякую за перегляд всім мирного неба!
Автівка на ходу, потребує діагностики та ремонту системи охолодження.
