- 473 тис. км
- Біла Церква
- Дизель
- Не вказано
Авто в робочому стані. Рік назад був кап ремонт двигуна. Все інше по те щобилефону.
Авто в робочому стані. Рік назад був кап ремонт двигуна. Все інше по те щобилефону.
Продам Опель вектра а в ложе гарному стані документи в порядку любе переоформлення набити нічого не потрібно сів і поїхав
🚗 Opel Vectra C 2.2 Diesel, 2004 рік Продам комфортний та надійний сімейний автомобіль. Машина у хорошому технічному стані, багато коштів та часу вкладено в обслуговування. ✅ Двигун 2.2 дизель ✅ 5-ступенева механічна КПП ✅ Клімат-контроль (працює відмінно) ✅ Круїз-контроль ✅ Бортовий комп’ютер ✅ Економна витрата пального – по трасі 4,7 л/100 км при швидкості 110–130 км/год Що було зроблено: ✔ Повністю перебрана ходова частина (передня та задня) ✔ Замінено зчеплення ✔ Відреставровано ТНВД ✔ Замінено компресор та радіатор кондиціонера, система заправлена ✔ Відремонтовані стартер та генератор ✔ Встановлені якісні LED-лампи ALED у лінзах – чудове світло вночі ✔ Багато інших робіт та замін по дрібницях Що потребує уваги в майбутньому: 🔹 Іноді спрацьовує помилка датчика ABS (лівий передній) 🔹 Бажано відреставрувати рульову рейку 🔹 Планова заміна мастила в двигуні та коробці передач Пробіг: 388 400 км. Автомобіль дуже комфортний у дальніх поїздках, динамічний та водночас економний. Не новий, але чесно обслугований і готовий служити новому власнику. Допомогу автомайданчиків непотребую. 📞 Деталі за телефоном. Торг біля автомобіля.
Продам сімейне авто в хорошому стані. Пригнаний з Нідерландів в 2022 році, перший власник в Україні. 7 місць. 2 комплекти гуми, 2 ключі. продаж тільки з переоформленням в МРЕО або через дію , інші варіанти переоформлення не розглядаю. деталі за телефоном
Перший і єдиний власник.
Капітальний ремонт двигуна 2025р. На двигун 1 рік гарантії від СТО. ГРМ замінений у квітні 2025р. 2024 р - новий генератор та капітльний ремонт стартера, + новий бендикс. 2023 рік - поварені пороги з обох сторін та анткорозійна обробка порогів, днища та дверей. Встановлений фаркоп. 2025р - заміна термостату, нові наконечники, пильники, права граната, заправлений аргон. Заміна масла та фільтрів - травень 2025. Також нові всі пружини іт.д. Тому ціна остання без торгу. Дякую.
Не битий, не фарбований, рідний пробіг. Замінено ланцюги ГРМ та зчеплення. Також сайлентблоки та задні амортизатори. Є невеликі подряпини на дверях та бамперах.
Омега б під відновлення, 2.0 бенз. Газ. Машина була повністю на ходу. Заводиться, кондиціонер працював, все було справно. 1100у.е можливий торг, є нова морда. Немає часу займатися. Клімат, гур, склопідйомники з доводчиками, сигналізація, центральний замок, аудіо, мульти руль, тонування, газ вписаний. Якщо не відповідає. тел.
Продається власний автомобіль в хорошому стані. Деталі по телефону.
Продам! Опель Кадет
Продаю власний автомобіль з надійним двигуном Z16XER зі встановленим ГБО -STAG 5, сигналізацією, дистанційним автозапуском та новою мультимедійною системою на Android з управлінням з керма та в комплекті з якісною акустикою. УМОВИ ЕКСПЛУАТАЦІЇ Автомобіль, загалом, за всю свою історію, поміняв всього дві сім’ї. Експлуатувався в місті з періодичними поїздками в межах Київської області. Заміна масла та фільтрів відбувалась кожні 8-10 тисяч кілометрів. Враховуючи особливості роботизованої КПП, актуалізація точки зчеплення проводилась раз на 1-2 тисячі кілометрів. Добре, що фірмовий пристрій (OP-COM) для цього є і я його віддам покупцеві машини?) Масло в КПП було замінено 30 тисяч кілометрів тому. Було обслужено ходову, замінено ремінь ГРМ, ролики та помпи, проведено реконструкцію рульової рейки, замінено статор генератора, двигун обдуву салону, а також лямбда-зонд. Крім того, замінено блок катушок запалювання. Каталізатор на місці. РОЗХІД ПАЛИВА - 7 літрів бензину на 100 км або - 10 літрів газу на 100 км. Зимова резина є. Звісно, чекати якихось див і відсутність ньюансів від автомобіля, зробленого ще при Ющенку, не варто: підкраси є (від попередніх власників), рижики невеликі теж є, каталізатор вже пора вирізати (періодично видає помилку), але він точно краще за всіх конкурентів у своєму ціновому діапазоні: невибагливий та дешевий у ремонті, економічний та динамічний навіть на газі, з гарною шумоізоляцією, досить просторим салоном, рідним пробігом та приємними плюшками. Для міста – ідеальний варіант. Встанрвлена магнітола на Андроід. Встановленна сигналізація з дистанційним автозапуском. (Що взимку, що влітку - функція, за яку ви точно пробите цю машину). Отже, якщо Ви шукаєте дешевий автомобіль для пересування з точки А в точку Б з комфортом та фішками, яких немає навіть у більшості сучасних машин з салону – ця машина Вам точно підійде. Розумний торг біля капота.
Автомобіль повністю на ходу. Мотор в доброму стані. Є нюанси по кузову, видно на фото. Всі розходники змінювалися своєчасно. Всі інші питання по телефону. Повне переоформлення.
Автомобіль на ходу, сів і поїхав, їздила жінка, більше інформації за телефоном
продам Опель омега а сів і поїхав ,продаж з переоформленням
Робочий агрегат. Ходовку(перед та зад) зробив усю, двигун обслужив, замінені грм, сальники, мастило. Стоїть газ, таблетка. Ніхто масла не жере, їде. Є кнопка спорт режиму та керування по засніженій дорозі. був підігрів передніх сидінь, але але... гадаю якщо прям треба буде можно буде підігріви відремонтувати. Пічка гріє, склопідьйомники працюють усі, підігрів та регулювання дзеркал. Салон кожна. Доволі міська та проста автівка. Довезе куди треба і назад. Переоформлення, страховка до 2026р. Є недоліки по кузову, треба займатись. Після заміни системи охолодження чомусь перестала добре розгонятись. І глушак десь прогрів. Торг. Срочно. Фото кузова не загружає, скину в чат
Opel insignia sports tourer 4?4. В гарному стані на свій рік. Привезений з Європи три роки назад. Не битий, не фарбований. Присутні дрібні сколи. Іржі немає. Диски в ідеальному стані. Змінювались розхідники, комплект зщеплення з маховиком. Повний привід відключений. Салон не затертий, свіжий. Гальма обслуговувались, перебирались супорта. Замінена магістраль гідропідсилювача. Додаткові деталі по телефону. Є торг.
Продам опель вектра а ,в гарному стані нова змова резина куплена на прикінці 2024 року ,на гарному світлі на міні лінзах гарний салон ,машина доглянута та обслужена по машині багато чого зроблено ,гарний вихлоп зроблений з умом не колгоз ,звоніть пишить все розповім детально
