- 280 тис. км
- Біла Церква
- Дизель, 1.6 л.
- Не вказано
Гарний стан
опель вектра 1.6 газ-бензин двигатель после кап ремонта пройдено 30 тыс км. замена передней ходовой 2 недели назад замена задних колодок неделя назад новый аккумулятор заменено масло машина готова к переоформлению расход газа 9 литров на 100 км в комплекте зимняя резина почти новая адекватное состояние для своих лет машина сел и поехал
В продажі Розмитнений та сертифікований автомобіль, чекає на нового власника. Гарний технічний стан. В комплектації: 8 ступінчата АКПП (AISIN) Адаптивний круїз-контроль. Утримання в полосі. Виявлення перешкод та пішоходів. Датчики дощу, світла, тиску шин. Автоскладання зеркал з датчиками мертвих зон. Камера заднього виду. Передні та задні парктроніки. Віртуальна приладова панель. Безключовий запуск двигуна. Безключовий доступ до всіх дверей. Сучасна сенсорна мультимедіа. Android Avto та CarPlay. Система розпізнавання дорожніх знаків. Система QUICKHEAT швидкого обігріву салону. Система контролю дистанції попереду та попередження про лобове зіткнення функцією інтелектуального гальмування та світловим індикатором. Електроручник з утриманням на підйомі. Диски R 18 з Зимовою гумою( 235/50) 24 р.в. GOOD YEAR (Ultra Grip) Perfomance 3. Фаркоп.
Кінець 2015 року. Авто в ідеальному стані. Працює все. Рідний пробіг. Підкрашувалось тільки переднє крило та бампер - решта деталей не крашені. Все скло рідне. масло замінене 1 тис км назад. Робити по авто нічого не потрібно. Сів і поїхав. Економне авто. витрата палива 6л/100 км. Автомайданчикам не турбувати!!!
Продаю свій власний автомобіль, 3 власник, володію 5 років. По двигуну та коробці питань не має, робить як часики. По кузову є невеликі рижики, дирок не має, не критично. Тільки зняття з обліку. Доручення не даю. Перекурам та площадкам не турбувати. За копійки машину не віддам, є невеликий торг біля машини. Всі питання по машині по телефону. Обміну не має.
авто в доброму стані багато чого зроблено є деякі сколи не ржавий на свої роки в дуже гарному стані на даний момент робити нічого не потрібно мотор масло не бере не сапунить .1.7 CDTI один з кращих моторів продаю так як придбав інше авто хто купить не пожаліє за більш детальною інформацією телефонуйте за номером або ********** кондиціонер заправлений працює,щеплення люк.мінялося десь 20тназад ходова робилась 7т.комплект грм+ помпа також 7т назад в комплекті два ключі...технічно справний сів поїхав прохання площадки і перекупи не турбувати з такими не співпрацюю
Машина в доброму стані,гаражне утримання,власник один,коробка механіка,бензин,об'єм двигуна 2,2,комплект запасної резини,ціна 3500$ торг звертатись за тел +**********
автомобіль їздить що дня економний надійний комфортний. тел
Автомобіль Опель Астраh 2009 р. в хорошому стані. Не значні нюанси по кузову, ходова в нормі. Клімат працює.Додаткові питання по телефону.
Продам своє авто, простий атмосферник, механічна коробка, газова установка ВRC вписана в техпаспорт, всі деталі по телефону
продам власне сімейне авто. по технічний частині все добре. ж нюанси по косметиці. дзвоніть розповім все, приховувати нічого. ціна без торгу. всім вдалих продажів і покупок. можливий обмін на таку ж зафіру або меріву тільки автомат.
Сделан ремонт мотора, масло не потребляет. Все работает справно, любые проверки
Продам опеля в нормальному робочому стані кого цікавить телефонуйте **********
Продам авто в нормальному технічному стані! Масло фільтра замінено , ремінь грм. Технічно авто ослужене є невеликі нюанси по кузову. Нова зимня резина! Є невеликий торг біля авто.
Авто пригнане з Німеччини у мене 2 роки, я перший власник. Авто в гарному стані. Торг у капота.
Стан як нафото всі питаня по телефону
Авто після незначного дтп, передня ліва частина. Авто повністю на ходу. Після дтп наступні пошкодження: 1. розбита передня ліва фара, ліве крило, бампер, загнутий капот, обірваний жгут проводів на парктроніки, погано працює клаксон, . Основні помилки по комп'ютеру: сервіс парктроніка переднього, долити омивач (бачок лопнутий, зняли), сервіс передньої лівої фари. Авто вже було на сто для відновлення, але в зв'язку зі службою, продаю як є. А тепер щодо самих вузлів технічних: 1. Авто обслуговувалось на офіційному СТО УКРАвто. 2. Наразі нічого робити не треба ні по двигуну ні по ходовій. 3. ТО робив кожні 7000 км. 4. По двигуну: хто знає за їх болячку з сальником колінчастого валу, то тут після мого придбання ця проблема усунута, двигун відновлений і обслужений наступна заміна через 30000 км. 5. Відновлені всі амортизатори flex-ride, система спорт працює відмінно. 6. Замінено масло в АКПП. 7. По електриці взагалі за весь час мого користування проблем не було, тільки акумулятор замінив на новий. 8. СИСТЕМИ КРУЇЗ, СИГНАЛІЗАТОР ПОЛОС, ДІСТРОНІК - ВСЕ ПРАЦЮЄ ВІДМІННО, жодного разу не підвели. Авто реально, для цінителя потужності, швидкості, керованості і звісно ж витрати палива, що дуже радує. По витраті, коробка Aisin адаптується під індивідуальний стиль водіння і видає потрібний розхід. Є дуже багато чого розказати про це авто, але краще по тел, бо писати багато. На питання, чому продаю? Так, шкода продавати, але через проблеми із посадкою в авто (дуже низько для мене стало) змушений замінити на кросовер. АВТО ВИКУП ТА ПЛОЩАДКИ, ПРОХАННЯ НЕ ТУРБУВАТИ!
Опель Зафіра 1.8 газ бензин .Потребує зварювальних робіт, на фото видно .Авто кожного дня на ходу . Грм замінено на пробігу 285 000 км . Щеплення замінено на пробігу 292000км .Машину до продажу не готував . Телефонуйте все розповім .
Всі питання по телефону
