- 180 тис. км
- Київ
- Бензин, 1.39 л.
- Ручна / Механіка
OPEL ASTRA 1.4 l, 2000 року, Десять років тому приїхав своім ходом і більш не викорстовувся. Стояв та продовжує стояти під відкритим небом.
OPEL ASTRA 1.4 l, 2000 року, Десять років тому приїхав своім ходом і більш не викорстовувся. Стояв та продовжує стояти під відкритим небом.
Не заводиться, що з нею не знаю. стоїть два роки без акамулятору
Продам авто.Машина в нормальному стані,потребує косметичного ремонту,двигун робить рівно,нічого не димить.Кого цікавить телефонуйте.
Авто на ходу, технічно справне. Є зауваження по кузову та стелі в салоні —обшивка трохи просіла. Машина зібрана в Німеччині, мала двох власників — дідусь та його онучка. Деякий час автомобіль стояв у гаражі, оскільки було придбано нове авто, через що й просіла стеля. Згодом авто перейшло до онучки. В комплект йде нова зимова резина яка проїхала один сезон. всі основні системи працюють справно, чудовий варіант для щоденного використання або як перше авто.
тел. ********** дзвоніть розповім по тел
продаю авто яке було сімейним, доглядалось, є недоліки в основному по кузову їх видно на фото, машині не десять років. працює відмінно, за більш детальною інформацією звертатись за телефоном
Двигун 2.2 бензин/газ (внесено до техпаспорту), двигун, ходова, рульове, зчеплення без проблем - все вчасно замінено і технічно справне - сів і поїхав. Двигун був замінений у 2022 році. В додаток даю багато запчастин, диски сталеві 6 шт,, резину. Недоліки - по правій стороні є ржа понизу дверей та правого переднього крила. Докладніше по телефону.
Продаю свою першу машину. На ходу. Зроблена капіталка. Пошкодження і недоліки видно на фото. Для більш детальної інформації - телефонуйте. Вона незамінна для господарства, але і до Одеси їхала. Шкода, що вона стоїть і ніхто на ній не їздить(маю ще одну машину). Вона дуже хоче їздити і відчути себе потрібною.
Ходова і двигун в гарному стані, замінений комплект зчеплення 1 тис. тому (оригінал). Є недоліки по лакофарбовоному покриттю і легка корозія. Усі стекла рідні,присутня тріщина на лобовому.
Авто в робочому стані, сів та поїхав. Нюанси по кузову видно на фото. ГБО 4 покоління, вписане в тех. паспорт. Торг біля капота. 2 - гий власник.
Авто в робочому стані. Є нюанси по кузову, видно на фото. Є комлект літньої гуми на дисках. Свіже сцепленя,ходова в нормі.
Є пошкодження від вибухової хвилі.
Продам Opel Omega A, 1994 года выпуска, двигатель 2.0, механика (5-ступенчатая коробка передач). Состояние: не на ходу, требуется двигатель. Возможна продажа на запчасти. Цена: 350$ (договорная). Какие детали интересуют — звоните, договоримся. Все вопросы по телефону: 06******47
Машина на полном ходу Каждый день катаюсь Полностью обслуженна Кап чёткая мотор едет хорошо есть газ но не работает По кузову ржавнчина, есть нюанс по задньому стакану Кондер работает Хорошая комплектация Переоформление
Машина технічно справна, сів поїхав. Поварена, ТО проводилися вчасно.
Авто добре в технічному плані. Масла не їсть, не гріється, нічого не стукає. Свіже зчеплення (є ще запасний маховик), колодки міняли нещодавно (перед і зад), пічка нова. По ходовій все добре, нічого не гримить, амортизатори свіжі, важелі в нормі. В салоні є кілька нюансів: не працює екран бортового комп?ютера, потрібно замінити моторчик для регулювання позиції пасажирського сидіння (йде в комплекті з машиною). По зовнішньому вигляду ситуація наступна: тріщина на лобовому склі, також є нюанси по ЛКП (деякі місця підфарбовували в домашніх умовах - потрібно виправити). В цілому якщо не так важлива косметика, то авто вам буде служити вірою і правдою. Доволі потужний двигун, всередині багато місця, можна туди вантажити що хочеш. Бензину їсть звісно, але як поставити газ - буде легше. Автівка останні 15 років була в одного власника, зберігалася в гаражі, вчасно ремонтувалася (є сервісна книжка). Кого зацікавило - пишіть/телефонуйте. Торг присутній. У Києві можна подивитися поблизу станції метро Либідська.
усі тяги розбірні передні і задні
