- 566 тис. км
- Гостомель
- Дизель, 2.46 л.
- Ручна / Механіка
Довга база,двигун 2.5 заводиться в любу погоду,20т тому замінені ремні грм, перебраний стартер та генератор,нові задні супорта.
Довга база,двигун 2.5 заводиться в любу погоду,20т тому замінені ремні грм, перебраний стартер та генератор,нові задні супорта.
Авто в цілому в нормальному стані, є дефекти по фарбуванню та незначні технічні несправності. Фарбувалась фарбою раптор, колір світло сірий. Є газ. За останній час в авто багато вкладено. Розумний торг.
Автомобіль технічно в ідеальному стані, є весь список робіт, який виконувався по авто за останні 6 років. Передня частина та всі двері поклеїні в бронеплівку (вартість 1000 $), стоїть гарне світло ams з лінзою вартістю 250$, по салону майже ідеальна як для своїх років, є дотяжка багажника. Двигун масло не бере взагалі, працює рівно, на дорозі веде себе впевнено та дуже комфортно, дуже приємна витрата палива, по трасі зі швидкістю до 130 витрата 5,2-5,5 літра, по місту з кондиціонером 7-7,4. З машино віддам два комплекта дисків, зима 17" резини вистачить можливо ще на сезон, літо 16" резина теж на сезон. В машині їздив в основному з дитиною, ніколи не давав машині люлей. Машину в сім?ї дуже люблять, продаємо лише через те, що потрібні гроші. З продажем не поспішаю.
Авто в хорошому стані. Торг.
Авто в технічно доброму стані! Заводиться та їде ! Єсть дрібні сколи, сліди експлуатації ! Тріщина на лобовому ! З на порозі дирка, днище ціле ! З документами повний порядок! Їде гарно! Ходова не стукає! Зчеплення та Кпп працює добре!
Opel Insignia 2.0 Diesel • Механіка • 1 власник • Гарний і доглянутий стан автомобіля. Чудовий і практичний колір. Продам власне авто Opel Insignia 2010 року. ? Двигун 2.0 дизель — економний та дуже надійний ? Механічна коробка передач ? Пробіг 285 тис. км (рідний) ? Один власник в Україні з 2022 року ? Авто в одних руках, доглянуте ? Технічний стан: - на 278 тис. км проведено обслуговування: ? заміна ременя ГРМ ? заміна масла (двигун + коробка) ? заміна антифризу - двигун працює рівно - коробка без нарікань - ходова у відмінному стані ?? Комфорт: - двозонний клімат-контроль - кондиціонер - круїз-контроль - електросклопідйомники - мультируль ? Додатково: - EVA коврики (салон + багажник) - 2 комплекти резини на литих дисках, фото (R 18 літо / R 17 зима) - чистий та охайний салон Витрата пального: - місто: 7.5 – 8 л - траса: 5–6 л - змішаний цикл: ~7 л ? Авто знаходиться в м. Фастів ? Торг біля авто
Ідеальний стан без перебільшення! За автомобілем слідкували і міняли все вчасно! Оригінальний пробіг! Встановлено камеру заднього виду і відео реєстратор! Також є газ! Мотор не димить і не коптить працює рівно! Коробка перемикається плавно без ударів і поштовхів! По ходовій без зауважень взагалі! Кузов зберігся на тверду 5!!! Будь яка перевірка чи СТО тільки вітається! ДОСТУПНО В ЛІЗИНГ ТА КРЕДИТ (Самі найвигідніші умови на ринку) Ми пропонуємо: • Кредит • Лізинг • Trade-in (Можливий обмін на Ваш автомобіль) • Автовикуп • Розрахунок криптовалютою • Безготівковий розрахунок • Пригон (Європа, США) • Підбір авто • Допомога в продажі • Доставка по Україні • Допомога в переоформленні • Підготовка до продажу Працюємо кожного дня з 10 до 18 окрім понеділка!
Продам 7-ми місний Опель Зафіра в комплектації COSMO, з двигуном 1.7 дизель, надійним, економним та перевіреним часом! Власник, володію 2.5 роки! 6-ти ступка! 2 ключі! Оригінальний пробіг 235тис.км! Всі вікна включно з лобовим 08 роком! Кузов має охайний косметичний вигляд, без ржавчини та потертостей! Авто повністю обслужене! Двигун, КПП, щеплення, ходова частина працюють бездоганно! ГРМ та комплектуючі замінено 20 тис тому! Електрика вся справна, помилки відсутні! Клімат заправлений і холодить! Салон максимально збережений, без сторонніх запахів! Виконано якісне тонування по колу! По комплектації: проти туманні фари, датчики дощу та світла, електро дзеркала, 4 електро скло підйомники, комбінований салон, круїз контроль, підігрів лобового скла, шкіряне мульти кермо, бортовий компʼютер, авто затемнення дзеркала, клімат контроль, максимальна навігація, задній парктроник, підлокітники, форкоп та багато іншого… Літня гума 24 року в стані нової, на легко сплавних дисках R16! Шторка, форкоп, домкрат, ключ все на своїх місцях! Авто варте уваги! Можливий мінімальний торг! По документах повний порядок, любий вид переоформлення!
Продам Опель Віваро 2013р.Максі база, пригнаний з Німеччини (там використовувся одним власником, авто обслуговували вчасно) 100% реальний пробіг.
РОЗТЕРМІНУВАННЯ БЕЗ ПЕРШОГО ВНЕСКУ, або в лізинг з авансом від 10%. Доступний обмін на будь-яке авто. Доставляємо авто по всій країні. В продажі Opel Insignia 2014 року випуску. Автомобіль продається від власника. На останньому регламентному ТО було зроблено заміну мастила в ДВС та АКПП. Проведена діагностика та обслуговування ходової та паливної систем. Переоформлення будь-якого типу. Можлива додаткова перевірка на СТО. Запрошуємо Вас на огляд і тест-драйв! Гарна комплектація: • Лінзована оптика • LED ходові вогні • Протитуманні фари • Датчики світла та дощу • Мех.регулювання передніх сидінь • Поперекова підтримка • 2-зонний клімат-контроль • Підігрів передніх сидінь • Мультимедійне кермо • Акустика • Мультимедіа • Круїз-контроль • Вибір режимів руху • Ел.привід дзеркал • Ел. привід багажнику • Парктроніки • Bluetooth Зателефонуйте нам, або напишіть у чаті AutoRia, Viber або Telegram і ми розповімо про авто детальніше. Ми пропонуємо: • Кредит • Лізинг • Trade-in • Автовикуп • Розрахунок криптовалютою • Безготівковий розрахунок • Пригон (Європа, США) • Підбір авто • Допомога в продажі • Доставка по Україні • Допомога в переоформленні • Підготовка до продажу Можливий обмін на Ваше авто, просто напишіть нам в чат. Працюємо без перерв та вихідних. Автосалон AвтоFocus (м.Київ, вулиця Михайла Гришка 4А)
Opel Insignia 2012 року. Автомобіль продається від власника, в гарному стані. Останнє пройдене велике ТО на 250 тис. км. (Заміна мастил ДВЗ, усіх фільтрів, заміга ГРМ та ремонт Акпп). Запрошуємо Вас на тест драйв данного авто в будь-який зручний час для Вас. Також пропонуємо вам купівлю у кредит з щомісячним платежем 10 439 грн. або обмін на ваше авто. За додатковою інформацією звертайтесь за телефоном або пишіть нам: у чаті AutoRia, Viber або Telegram. Гарна комплектація: • LED ходові огні • Xenon оптика • Противотумані фари • Шкіряний салон • Чорна стеля • Великий мультимедійний дисплей • Вибір режиму руху • Клімат-контроль 2-х зонний • Підігрів сидінь • Круїз-контроль • Мультимедійне кермо • Підрульові пелюстки • Ел. привід дзеркал • Парктроніки • USB • AUX • Bluetooth • Hands Free Автомобіль повністю перевірений нашими спеціалістами, перевірка кузова на ремонт та повторне фарбування, комп'ютерна діагностика (перевірка двигуна, КПП, системи безпеки), перевірка електроніки (працездатність датчиків та електронних систем), перевірка авто по базах (юридичних, бази СТО та дилерів). Ми можемо запропонувати: - Trade-In/ОБМІН - Кредит або лізинг - Супровід переоформлення в СЦ МВС - Доставка у будь-який регіон України - Запрошуємо Вас пройти тест-драйв автомобіля, попередньо записавшись - Професійний підбір автомобілів - Різна форма оплати (готівковий, безготівковий, криптовалюта)
Автомобіль купувався у 2017 році в Німеччині. За 9 років він знаходився в одній сім’ї. Купувався з пробігом 212 000 км, на даний момент пробіг становить 292 000 км. За весь час експлуатації регулярно та вчасно проходилось ТО, особливих технічних проблем не було. У 2019 році видалено сажевий фільтр, у 2021 році замінено комплект зчеплення. По кузову — жодних нарікань: немає іржі ні зовні, ні на днищі. Ліве переднє крило замінено в колір. Передній бампер має слід від удару, задній бампер також був пошкоджений. Є тріщина на лобовому склі. В результаті автомобіль потребує фарбування обох бамперів, заміни лобового скла та детейлінгу кузова. До 2021 року вівся бортжурнал, який можна знайти на ********** / drive2 за назвою «Синий ТурбоВаген». Автомобіль на зимовій гумі, віддаю ще літню гуму на дисках (залишкову). Готовий до торгу
Просте та надійне авто на кожен день. Повністю укомплектоване та готове до експлуатації. Ідеально підійде у якості першого авто. Встановлено систему ГБО. Виведено камеру заднього огляду. Дооснащено сучасною мультимедією з підтримкою Apple CarPlay та Android Auto. Авто в ідеальному технічному стані. Всі АКТИ ВИКОНАНИХ РОБІТ прикріплено на крайніх фото. ГБО обслужено на Час Газу (15.05.26). Нове щеплення VALEO з вижимним підшипником SACHS та задній сальник колінвалу (03.12.25). Замінено теплообмінник (01.09.25). Замінено генератор, натяжний ролик та привідний ремінь (17.04.25). Замінено комплект ГРМ. Обслужена ходова частина. Нові гальмівні диски та колодки. Замінено троси ручника. Кондиціонер заправлено, пічка працює. Комплектація включає: - кондиціюнер - ел.склопідйомники - дотяжки вікон - ел.регулювання дзеркал - бортовий комп’ютер - підігрів дзеркал та заднього скла - сенсорный LED-дисплей - камера заднього огляду - протитуманні фари - повнорозмірне запасне колесо - повний набір інструментів - два ключі Авто на оригінальних дисках та преміальній літній гумі Michelin Primacy 3 205/55R16. В подарунок йде комплект зимової гуми Good Year Ultra Grip Ice2 205/55R16. Допи: -встановлено сигналізацію -встановлено ГБО (вписано в техпаспорт) -встановлено мультимедійну систему з LED-дисплеєм -виведено камеру заднього огляду -проведено тонування задніх вікон -металевий захист двигуна -історія обслуговування Можливий торг біля авто. Деталі по телефону.
Пропоную вашій увазі чудове авто. Всі вузли і агрегати обслуговувані вчасно і не потребують капіталовкладень. Нова лед оптика, нова вся система кондиціонування, свіжий акумулятор . В комплекті зимова резина. Газ в техпаспорт не вписаний. Посередникам не турбувати!!!
Авто в гарному стані, вчасно обслуговувалося, місцями є невеликі подряпини, перший власник в Україні, двигун працює добре, була зроблена заміна щеплення 4 тис. км назад, салон авто 8/10. ЗВЕРТАТИСЯ ЗА НОМЕРОМ **********.
Машина в робочому, гарному стані. Пробіг рідний, є підкраси кузова. Гаражне зберігання. Всі питання по телефону .
Продам надійне авто, дуже зручне та комфортне. Все працює добре, без нарікань.
Авто купувалося в 23 році я 2-Власник в авто коштів не жалів мотор після кап ремонту Новий Акум. Заміна щеплення, 2-х цепів, ходова нова повністю замінені всі сайлентблоки на поліуретанові , Передні Стійки , Задні Амортизатори, Стійки Стабілізаторів Передні та Задні. В авто присутній саб буфер Фари Афл трішки під потівають але є нові відаю вже буде новий власник встановлювати ) Якщо є якісь ще питання по телефону телефонуйте з 8:00-22.00 Площадок, Перекупів Прохання не турбувати ) Всім Вдалих Покупок та Продажів )
Автомобіль в гарному стані (на ходу)нічого не гремить все замінее в термін.Двигун масло не бере. Заливаю хороше 5w30 За період експлуатації нарікань немаю. Економна, запчастини довго ходять. Є ГБО 4 покоління (вписаний) Я власник. Продаж по переоформленню.
