- 325 тис. км
- Тетіїв
- Бензин
- Ручна / Механіка
Продам власне авто придбане у 2009р.Автомобіль в робочому стані все працює сів і поїхав Два комплекти гуми (літня на легкосплавних дисках.) Детальна інфомація по телефону.
Продам власне авто придбане у 2009р.Автомобіль в робочому стані все працює сів і поїхав Два комплекти гуми (літня на легкосплавних дисках.) Детальна інфомація по телефону.
Авто в дуже гарному стані замінена ходова був зроблений мотор масла не бере їде добре була заміна масла в коробці коробка не пинаєтся всі інші питання за номером **********
Авто технічно справне, економне, є питання по задніх арках. 4 ел. скло підйомники, підігрів передніх сидінь, шкіряний салон. Будь-який вид переоформлення. Торг. Можливий обмін на авто з акпп
Автомобіль в дуже гарному стані.
Всім мої вітання, пропоную Вам стати новим власником даного автомобіля. Для якісної експлуатації було зроблено такі роботи, як: - заміна щеплення в зборі разом з маховиком по оригіналу; - встановлена нова турбіна; - масло з фільтрами замінено; - встановлено новий газовий редуктор, нові газові форсунки, всі газові магістралі перевірені, гбо налаштоване; - замінений теплообмінник на оригінал, перевірена вся система охолодження, залитий новий антифриз; -літня гума передня нова, задня 7 мм; - є зимовий комплект гуми; - тормозні колодки передні нові; - масло в КПП замінено; - задні пружини нові; - окремо купляв докатку. Автомобіль має хорошу комплектацію, а саме: датчик дощу, світла, круїз-контроль, клімат-контроль, підігрів керма, датчик тиску в шинах, датчик сліпих зон. Встановлені ві-led модулі, світло гарне з чіткою світло-тіньовою межею. Є фаркоп. КПП 6 ст, розхід газу 10 л в змішаному режимі. Задні сидіння регулюються окремо та складається в рівну підлогу. Зробилося багато роботи, щоб Ви не мали проблем під час володіння даним автомобілем. Також можливий обмін, пропонуйте
Машина в гарному стані, жваво їздить, дуже зручно паркуватися і розвертатись, компактна. Оформлена була на мого хлопця, переоформили на мене, але я друга власниця, перді мною теж дівчина була. Була заміна пасажирської двері, крила і бамперів, на ожеледиці занесло в забор, є фото. Перемикати з кондиціонеру на пічку потрібно вручну, зламаний перемикач, це біль цієї моделі. На 210 тис. був замінений ланцюг ГРМ ТО пройдено 500 км. назад, ходова обслугована. На кузові є подряпини, сколи, дефекти, все зафіксувала на фото, підфаобовувати не стала, щоб не було проблем при продажі.
Продам автомобіль у робочому стані , мотор роблений, працює без нарікань. Вартість за домовленістю
Автомобіль пройшов обов’язковий комплексний огляд та перевірку на авторизованій сервісній станції Toyota, тому при купівлі автомобіля Ви можете бути цілковито впевненими в його технічній справності. Обираючи даний автомобіль з пробігом Ви гарантовано отримуєте наступні переваги: легальність та чесність угоди; високий рівень якості передпродажної підготовки; технічне обслуговування автомобіля відповідно до високих стандартів якості. Автомобіль пройшов технічне обслуговування та готовий до експлуатації!
Продається власне авто в робочому стані. Автомобіль після капітального ремонту двигуна (всі документи надаються у фото).
Технічно повністю у справному стані. Кондиціонер обслужений. Зберігся салон.
Дизельний Opel Insignia, В гарному стані, вкладень не потребує! Доопрацьовано лед оптика (600євро) Автомобільний салон Wow Cars Dealer - Прийом авто на комісію на вигідних для Вас умовах - Кредит та лізинг на авто - Швидкий викуп вашого авто - Trade-In (Обмін на ваше авто) - Допомога у підборі та доставці авто з США та Європи (Послуга авто під ключ)
Довга база,двигун 2.5 заводиться в любу погоду,20т тому замінені ремні грм, перебраний стартер та генератор,нові задні супорта.
Авто в цілому в нормальному стані, є дефекти по фарбуванню та незначні технічні несправності. Фарбувалась фарбою раптор, колір світло сірий. Є газ. За останній час в авто багато вкладено. Розумний торг.
Автомобіль технічно в ідеальному стані, є весь список робіт, який виконувався по авто за останні 6 років. Передня частина та всі двері поклеїні в бронеплівку (вартість 1000 $), стоїть гарне світло ams з лінзою вартістю 250$, по салону майже ідеальна як для своїх років, є дотяжка багажника. Двигун масло не бере взагалі, працює рівно, на дорозі веде себе впевнено та дуже комфортно, дуже приємна витрата палива, по трасі зі швидкістю до 130 витрата 5,2-5,5 літра, по місту з кондиціонером 7-7,4. З машино віддам два комплекта дисків, зима 17" резини вистачить можливо ще на сезон, літо 16" резина теж на сезон. В машині їздив в основному з дитиною, ніколи не давав машині люлей. Машину в сім?ї дуже люблять, продаємо лише через те, що потрібні гроші. З продажем не поспішаю.
Авто в хорошому стані. Торг.
Авто в технічно доброму стані! Заводиться та їде ! Єсть дрібні сколи, сліди експлуатації ! Тріщина на лобовому ! З на порозі дирка, днище ціле ! З документами повний порядок! Їде гарно! Ходова не стукає! Зчеплення та Кпп працює добре!
Opel Insignia 2.0 Diesel • Механіка • 1 власник • Гарний і доглянутий стан автомобіля. Чудовий і практичний колір. Продам власне авто Opel Insignia 2010 року. ? Двигун 2.0 дизель — економний та дуже надійний ? Механічна коробка передач ? Пробіг 285 тис. км (рідний) ? Один власник в Україні з 2022 року ? Авто в одних руках, доглянуте ? Технічний стан: - на 278 тис. км проведено обслуговування: ? заміна ременя ГРМ ? заміна масла (двигун + коробка) ? заміна антифризу - двигун працює рівно - коробка без нарікань - ходова у відмінному стані ?? Комфорт: - двозонний клімат-контроль - кондиціонер - круїз-контроль - електросклопідйомники - мультируль ? Додатково: - EVA коврики (салон + багажник) - 2 комплекти резини на литих дисках, фото (R 18 літо / R 17 зима) - чистий та охайний салон Витрата пального: - місто: 7.5 – 8 л - траса: 5–6 л - змішаний цикл: ~7 л ? Авто знаходиться в м. Фастів ? Торг біля авто
