- 320 тис. км
- Калуш
- Дизель, 1.69 л.
- Ручна / Механіка
Продам автомобіль дружини. Пробіг рідний. Повністю обслужена.В ДТП не була,незначна протертість на задньому крилі,поліруванням можна забрати. Деталі по телефону
Продам автомобіль дружини. Пробіг рідний. Повністю обслужена.В ДТП не була,незначна протертість на задньому крилі,поліруванням можна забрати. Деталі по телефону
двигун працює гарно,не димить,масла не бере, коробка переключає м'яко,по ходовій нарікань немає ,по кузову є нюанси але не критичні, салон в гарному стані.
Свіжопригнана з Німеччини! Повністю розмитнена,готова до реєстрації. Ідеальний технічний та косметичний стан! Не бита,не фарбована,кузов весь в рідній фарбі.вікна теж всі рідні включно з лобовим! Новий АКБ(на гарантії),замінено тормозні диски і колодки(BREMBO)! Пробіг оригінальний-підтверджений! Двигун XEP-14 самий простий і надійний,чугунний блок,без фазорегуляторів,їде добре і водночас економний. Більш детальна інформація по телефону!
Купляв для себе в Польщі у місцевої жінки в 2020 році. Вони приганяли його з Бельгії. За ці роки володіння я наїздив біля 20тис. км. !!! Авто не на ходу після останньої поїздки. В процесі руху почалась вібрація в двигуні. Зупинився, після цього не заводилась. Вибила помилка Service Trak. Світиться чек двигуна. Піддомкрачене колесо на включеній передачі прокручує мотор. Тому він не заклинив, але що сталось, не знаю. Буду дописувати сюди результати наступних тестів. Комплектація середня. Шкіряний салон в нормальному стані (є подряпини на водійському сидінні, видно на фото) Біксенон із якісно загерметизованими фарами для збереження блоку розжигу від вологи, яких мені довелось поміняти. Детектор світла і дощу. Навігатор, для тих, кому не подобається користуватись телефоном. Робочий кондиціонер. 2 комплекта нових коліс куплені разом в жовтні 2025: Зимові - на сталевих дисках 400км пробіг. Літні - на титанах 2500км пробіг. ТО кожні 8-10тис. Масло GM. Жодного разу не доливав між ними, ніколи нічого не текло. Кольцо маслонасоса мінялось одразу після покупки на оригінальне. Комплект ГРМ мінявся якісними комлпектуючими. Масло в коробку також міняв, хоч по паспорту воно має їздити все життя автомобіля. Турбіна суха, без масла в непотрібних місцях. Завжди їздив обережно. По трасі більше 140 не їздив. Тормозні супорта обслуговувались кожної сезонної зміни коліс. Гальмівна замінена. Свічі накалу мінялись на нові. Вся електроніка за винятком підігріву сидінь працює. Екологія не вирізана. Тепер по недоліках. Є подряпини. Був невеликий контакт в районі правої задньої дверки (видно на фото) і старі сліди на правій стороні бампера ззаду (купляв з ними). Також якісь невеличкі подряпини від гілок чи камінчиків. Ніяких ударів зі згином елементів не було, тільки вм'ятина на арці. Два ключі та фірмова книжка. Є записи сервісу з Європи. Сам також веду всі записи по деталях і сервісах в програмі. Звертайтесь з питаннями.
Обмін на позашляховик: Prado Mitsubishi Pajero Nissan Terrano .
авто в хорошому стані........................
Опель Вектра В, 1.6 газ/бензин, 1997 року. пробіг рідний 410 тис, обслужена( замінено - ГРМ, помпа, масло, свічки,ремінь генератора, рульовий наконечник, зроблено розвал- сходження,задні сайлентблоки) як на свої роки в досить хорошому стані.! зимова резина!
Пропоную вашій увазі хороше надійне авто.Двигун 2.0 CDTI, той самий- надійний,потужний та економний. Коробка автомат гідротрансформатор проста та надійна працює чітко без нарікань, по ходовій теж все в повному порядку,автомобіль їде жваво та впевнено. Багата комплектація:круіз контроль та обмеження швидкості, підігрів зеркал,сидінь та керма.заводське кріплення на два велосипеди Navi 600, акустика infinity,присутній заводський сабвуфер, двохзонний клімат,все працює. Вся в рідній фарбі без жодного підкрасу, каталізатор не вирізався, двигун працює як годинник. Готовий до перевірки на будь якому СТО. Два ключа,два комплекта резини. Встановлено новий акумулятор,замінено комплект ГРМ, ремінь генератора,всі ролики,замінено мастило та всі фільтра. Машинка варта вашої уваги. Прекрасний варіант для сім'ї. Телефонуйте домовимось
Продам Opel Astra H 2008 р. ? Двигун: 1.6 бензин ? Коробка передач: роботизована (Easytronic) ? Пробіг: 214 тис. км ? Колір: сірий Свіжопригнаний автомобіль у гарному технічному та візуальному стані. Двигун працює рівно, коробка передач перемикає плавно без ривків. Ходова частина без сторонніх стуків, салон чистий та доглянутий. Комплектація: ? Кондиціонер ? Електросклопідйомники ? Електродзеркала ? ABS, ESP ? Центральний замок ? Подушки безпеки ? Мультимедіа Автомобіль економний, комфортний та повністю готовий до експлуатації. Вкладень не потребує. Документи в порядку, будь-яке переоформлення. ? Ціна: договірна ? Телефон: __________ Торг біля автомобіля. Можливий обмін.
власник.переоформлення авто в чудовому стані. м.Івано Франківськ. мінімальний торг.
авто в хорошому стані,не мальоване не шпакльоване,по кузову без вмятин,є невеликі сколи ,мотор все в порядку ,масла не бере,поміняно привідний ремінь,ремінь генератора,демфер маховик вижимний щеплення,зроблена ходова, їде добре,два ключа, салон гарний не зачуханий , все працює
Продам Opel Astra 2010 року випуску. Перший власник в Україні, пригнана з Італії наприкінці минулого року. Обслужена, нічого робити не потрібно. Хороша комплектація. Більше інформації в телефонному режимі. Можливий обмін на автомат коробці, рівно цінний або з моєю доплатою.
Opel Astra 2019 Багата комплектація -клімат контроль -підігрів керма -система start stop -задня камера -утримання в полосі -матричні фари LUX -безключовий доступ - електро багажник - масаж водійського сидіння - вентиляція сидінь - підігрів всіх сидінь( перед та зад) - передні та задні парктроніки - сенсорна мультимедія CarPlay -2 ключа Замінено повний комплект ГРМ та щеплення, всі запчастини по оригіналу відео докази присутні ТОРГ ПРИСУТНІЙ
Продам опелька астра j 4 генерації. Рік випуску кінець 2010 Він код 11 рік Колір мокрий асвальт, (гарний). Двигун 1.3 дизель на 95 коней . Коробка механіка. По авто є сліди використання, дрібні, незначні подряпини, нічого критичного, можна відполірувати , авто не нове . Була куплена мною в 25 року через авторіа в рідному місті з пробігом 250, зараз 253, це все що наїхала за рік. Було зроблено за даний час немало ; замінено нове щеплення взборі по оригіналу до мене попереднім власником перед покупкою, мною, повна реставрація турбіни, замінено весь комплект грм(ланцюг, зірки і всі компоненти+ помпа+cальники), всі фільтра , масла , антифриз, гальмівні колодки, новий розходомір і актуатор турбіни(по оригіналу), ремонт генератора , обслужений кондеціонер , зроблено нові і підшито два ключі так як був один, перешито новий темно-сірий дах під колір авто опелівською тканиною, так як рідний просів є така болячка в даних авто, виглядає дуже красиво і по багатому . Облужена ходова, замінено все що потребувало заміни по оригіналу (стійки, пружини, опорники, втулки )і ще різне по дрібницях. Є всі фото по роботах + віддам старі запчастини, за бажанням. Їде як нове авто. Двигун працює гарно. Куплена хороша зимова резина 23 року з залишком протектора біля 70%. Продаю бо отримав інваліднісь і потрібно авто на автоматі, механікою управляти стає дедалі важче. Відповім на всі питання які знаю при огляді авто або по телефону. Я власник, так що любе переоформлення без проблем. Стахівка наявна! Колеса рідні r17, резина стоїть 225/55 зима. Локація місто Коломия. Торг на добру каву або переоформлення. Всім миру, здоров'я і добра!
Продам машинку в гарному стані,не бита,варити фарбувати нічого не потрібно,зроблено капремонт двигуна. Після капремонту проїхав 30 тис. ,чистий салон установлено сидіння від астри Н, кондиціонер працює відмінно (проведена заміна радіатора, компресора і чистка системи), автомат працює добре, фари в броньплівці, установлено хорошу музику, багато чого зроблено, ходова в робочому стані! Більш детальна інформація по телефону! ДОПОМОГИ В ПРОДАЖІ НЕ ПОТЕБУЮ!
Автомобіль в дуже гарному стані…Кузов без жодного під фарбування..Технічно все відмінно.Газ/бензин дуже економний…Кондиціонер заправлений…Вся інформація за телефоном…
Opel Zafira C(третє покоління) в максимальній комплектації Cosmo
Продам Opel Astra H з надійним та економним двигуном 1.7 дизель та 6-ступеневою механічною коробкою передач. Автомобіль у дуже гарному технічному та візуальному стані, доглянутий та повністю готовий до експлуатації. Ходова частина без жодного стуку, автомобіль їде м’яко та впевнено. Двигун працює рівно, коробка передач перемикається чітко. Кузов та салон у хорошому стані, все доглянуте та охайне. Комплектація: • Кольорова мультимедійна система • Навігація • Камера заднього огляду • Кондиціонер • Електросклопідйомники • Електродзеркала • Бортовий комп’ютер • Центральний замок • ABS, ESP • круїз контроль Автомобіль економний, комфортний та надійний, чудово підходить як для міста, так і для дальніх поїздок. Вкладень не потребує. Торг біля автомобіля. Деталі за телефоном.
Продам власний автомобіль комфортний,мягенький,доглянутий і повністю обслужений ніяких вкладень не потребує.Проведений повний якісний капремонт двигуна на 355-тьох тисячах пробігу все працює чітко без ніяких нарікань.Ходова частина так само повністю обслужена.Стоїть якісна газова установка з розходом 8 літрів на 100.Авто дійсно варте уваги реальному покупцю торг біля капоту.
