- 208 тис. км
- Калуш
- Дизель, 1.7 л.
- Ручна / Механіка
Продам власне авто OPEL ASTRA J SPORTS TOURER 1.4 turbo 2011р. Я другий власник в Україні. Машина в хорошому збереженому стані, вчасно обслужена, заміна мастила кожних 8 тис.км З комплектації: -Спорт сидіння -Електрогідроруль -Хороший обслужений кондиціонер -Автодвірники (автодощ) -Автоматичні фари (розпізнавання траса-місто) -Музика (7 колонок) -Мульти руль ( регулювання музики і круїз) -Круїзконтроль -Сидіння з підтримкою колін, передній підлокітник -Парктронік задній -Є обидва комплекти шин За два роки машина ні разу не підводила, проїхав 40 тис.км. Добре тримається траси і приємний розхід орієнтовно середній 5.5 л Вкладень не потребує, робив її для себе, багато что було зроблено для профілактики, на мастилі та запчастинах не економилось . Список того, що було зроблено за 2 роки володіння авто: термостат, датчик температури мотора, ліва стійка стабілізатора, реставрував був турбіну, новий датчик турбіни, та прокладки, нові свічки по оригіналу, акумулятор куплений минулої зими, сильні морози, заводилась з пів оберта, нова прокладка корпусу масляного фільтра з радіатором, прокладка випускного колектора, нові передні амортизатори, пильник з відбійником амортизатора, патрубок охолоджуючої рідини, весь комлпект оригінальних катушок, нові топливні форсунки ( по топливній осінню все зроблено). Все робилось на одному сто. Заміна мастила кожні 8 тис.км, за 2 роки ( 40тис км. 5 замін) Машина з ідеальною ходовою( не потребує жодних вкладень, мягенько їде), їздила добрими дорогами ( не селами ) Мотор працює без нарікань, тихенько Коробка гарно плавно рівно переключає все Є зима і літо шини
Рідний пробіг авто більше стоїть ніж їзде екологія на місці … прохання до перекурів передрочерів не телефонувати . Кому треба нормальної машини дзвоніть після 18 00 .
Авто від власника, газ бензин, два ключі, центральний замок, кондиціонер, салон не затертий, в авто не курили, гарна магнітола, камера заднього бачення, гарне світло. Багато чого зроблено по машині. Замінений ремінь ГРМ, зроблена ходова, замінено тормозні колодки, передні стойки, шарові опори, реставрована балка, замінені передні ричаги, та наконечники рульової тяги, заправлений кондиціонер. Замінені всі фільтри, поміняно масло. Все робилося як для себе. Ціль продажі маю ще одне авто, заправляти з сьогоднішніми цінами два накладно. Присутній торг реальному покупцю знижка.Телефонувати в любий день крім суботи.
Автомобіль в хорошому стані. Можливий обмін з моєю доплатою. Вкладень не потребує. Двигун, коробка, ходова частина без зауважень. Салон чистий. Об'єм двигуна 1.3 Детальніше по телефону.
Авто в нормальному стані, на ходу, приїжайте дивіться.
Продам власне авто. Перший власник в Україні. Варити, малювати не потрібно є незначні сліди експлуатації. Масла, фільтра поміняні, вкладень не потребує сів поїхав. Торг біля авто присутній. На обмін дорожча ціна буде.
Продам автомобіль Opel Corsa 1.7 у хорошому стані, чистий збережений салон , авто дуже економне,і динамічне, більш детальніше інформація за тел. Можливий обмін
детальніше по телефону
Продам Опель Комбо. Автомобіль в гарному стані! Обслужена Зауважень немає Більш детальна інформація по телефону
авто на повному ходу за деталями по телефоні +**********
продам авто в хорошому стані
Продам Опель Вектра А, 1993 року, Газ 4 покоління, в машину вложено багато часу та сил, ніяких вкладень не потребує, перебрана вся ходова, є кондиціонер стоїть гарна музика
Продається Opel Zafira В 1.7 дизель! Машина в хорошому стані, є незначні подряпини. Регулярно проходила тех-обслуговування. Була повна заміна ременя ГРМ. Замінені всі ролики. Перший власник в Україні. Пригнана з Бельгії у 2022 році. Перша реєстрація у Бельгії у 2010 році. Ціна: 6300$, договірна. Є хороші EVA килимки. Перекупам не турбувати! Хочете дізнатися деталі? Телефонуйте за номером телефону з 12:00 до 21:00
Продам автомобіль дружини. Пробіг рідний. Повністю обслужена.В ДТП не була,незначна протертість на задньому крилі,поліруванням можна забрати. Деталі по телефону
двигун працює гарно,не димить,масла не бере, коробка переключає м'яко,по ходовій нарікань немає ,по кузову є нюанси але не критичні, салон в гарному стані.
