- 420 тис. км
- Монастирище
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.8 л.
- Не вказано
Автомобіль в доброму технічному стані, повністю відповідає вказаній вартості. Пробіг не скручений, днище та пороги не гнилі, навіть не мають ржавщини. Мотор працює добре масла не бере, коробка автомат також працює без будь-яких нарікань. Автомобіль не битий та по документах все гаразд, експлуатувався бережно, причепа не бачив та навіть не має причепного . Стоїть досить не погана акустика, всі вікна рідні, а також рідна фарба. Також наявний двохзонний клімат контроль, гідро підсилювач керма, електро привід передніх сидінь та дзеркал, підігрів заднього вікна та дзеркал, електро скло-підйомники, бортовий комп?ютер, подушки безпеки, центральний замок, просторий салон та багажник. Салон не прокуряний та не порваний. Стоїть ксенонова оптика із регулюванням фар, передні та задні протитуманні фари, підсвітка салону (кожної із дверей та всього салону), всі кнопки працюють. ГРМ, ремінь на генератор, мастило в АКПП, антифриз та інше замінено, ведеться бортовий журнал.
Опель Омега А,авто в доглянутому стані двигун працює добре кпп також,зроблена шумоізоляція,підігрів дзеркал,ГУР,ЦЗ,люк,новий аккумулятор,комплект літньої гуми,нічого не скрипить та не виє,з документами повний порядок.
Газ бензин працює
Ціна договірна, пропонуйте домовимся. Сів поїхав. Місто Умань Номер телефона 06******50
Вітаю! Продам надійне та доглянуте авто у хорошому технічному стані. Машина сімейна, експлуатувалась бережно, всі роботи виконувались вчасно(Гаражне зберігання). Технічний стан: Двигун у гарному стані(Капітальний ремонт двигуна робився ~3 роки тому (без критичних поломок)). Пробіг рідний. Авто кожен десь на ходу, сів і поїхав. Загалом використовувалась для поїздки на роботу і інколи у місто по справах. По ходовій частині вчасно та по потребі виконувались всі необхідні роботи. Регулярна заміна масла та всіх розхідників. Кузов загалом у доброму стані. Є місце від удару камінця (видно на фото) В одному місці трохи «попухирило» фарбу. Пороги цілі, є незначні «рижики» з внутрішньої сторони при відкритті дверей. Потрібно з цим попрацювати. ГБО 4 покоління(вписаний в тех паспорт). 2 комплекти ризики, літо і зима . Деталі по телефону, торг біля авто. Знаходиться в с. Моринці
Продається авто в хорошому стані, автомат, сімейний автомобіль - користувалися бережно, із шкіряним салоном (коричневого кольору). В комплектації: передні та задні парктроніки, клімат-контроль, мультимедіа, електрорегулювання та автоскладання дзеркал, підігрів сидінь, електрорегулювання сидінь із пам'яттю, круїз-контроль, датчик дощу та ін. Стоїть нова резина, в салоні - коврики EVA, два ключі. Авто обслужене: замінено ремінь ГРМ , ремінь генератора з роликами, помпу, також поміняно опорні підшипники передніх стойок, тормозні колодки Можливий торг в розумних межах, по факту біля авто.
Автомобіль щойно з Німеччини. Поставлена на облік, ніяких витрат не потрібно. Стан відмінний.
Один власник авто в доброму стані.
Не ржава,не гнила,є потертості,сколи на бамперах,вони пластикові. Мотор та коробка не ремонтувалися,так як все добре. Ходова зроблена вся повністюайбер
по авто все добре, треба зайнятись трохи кузовом, двері задні віддам в комплекті,ходова в ідеальному стані, по питанням телефонуйте розповім можливий невеликий торг
Підігрів дзеркал сидіння склопідйомники все працює
Авто в відмінному стані,робити нічого не потрібно.Деталі по телефону.
Авто як на фото домовленість по телефону
Срочно + торг.Продаю авто Opel Vektra C 2005р. випуску стан задовільний, салон не затяганий, не прокурений. По електриці все нормально працюе, по двигуну також все у нормі. стоіть газ 4го покоління вписаний у тех паспорт расход газу по трасі 8,5 місто 11 Я власник по документах
Авто після повного ТО. Замінені пороги та поварені ланжерони. Для ЗСУ гарна знижка. Всі питання по телефону.
