- 350 тис. км
- Черкаси
- Газ пропан-бутан / Бензин, 2 л.
- Ручна / Механіка
Продам автомобіль. Вся деталі по телефону. Можливий торг
Продам автомобіль. Вся деталі по телефону. Можливий торг
Продам Вектру 2003 року 2.0 дизель 16клапанів,технічно вся обслужена,нові передні і задні пружини(каяба),передні нові тормозні диски(TRW),ззаді замінені усі сайлентблоки повністю(сідем,лемфьордер),антифриз новий,гальмівна рідина замінена,масло у кпп замінено,у гідропідсилювачі замінено,клімат працює,круїз контроль працює,встановлений металевий захист двигуна,нові передні ступичні підшипники Росхід город 7.5 траса 6.5 Я власник по техпаспорту,володію автомобілем 4 роки Обмін на авто дешевше з вашою доплатою
достоїне авто економне просте в обслуговуванні готове до любих подорожеї газ бензин
Продам своє авто, не перекуп. 12 місяць 2011 року, модельний рік 2012. Машина завжди обслуговувалась вчасно і грошей не жалів, зроблено все що потрібно, сідай і катайся. Замінено ГРМ 10 тис км назад, щеплення, гідрокомпенсатори, термостат та багато іншого...двигун сухий, масла не доливаю ні грама від заміни до заміни. Масла, фільтра замінені, кондиціонер заправлений на сьогодні нічого робити не потрібно, клієнту все покажу і розкажу, веду записи) Стан ходової , двигуна на відмінно, лакофарбове в хорошому стані на свої роки. За машину не стидно, хотілось би віддати в хороші руки , щоб доглядали за нею як і Я. Причина продажу проста, покупка більшої машини, а не скинути проблемне авто. Скажу ще раз, авто своє, покажу по місту в любий час. Губи їй не намивав і нічого не приховую , катаюсь кожен день. Середній розхід літом з кондиціонером по місту до 6 літрів, траса менше 5.
авто в гарному стані,вкладень не потребує,новий власник буде задоволений
Продаю свіжо пригнаний автомобіль. Авто знаходиться у гарному технічному стані та з хорошою комплектацією, а саме: задні парктроніки, навігація, кольоровий дисплей, блютуз, датчик світла, датчик дощу, електро дзеркала(складаються), круїз контроль, тонування і ін. На авто встановлений новий акумулятор, замінено щеплення, мастило. Економічний та надійний двигун 1,6 MPi. Авто розмитнене, сертифікат у наявності. Обмін на Ніссан Ліф з 2018 року.
кондеціонер датчик світла дощу сігналізація шериф двохстороння доводчики стьокол
автомобіль в хорошому стані, ходова двигун КПП працює без нарікань. хороший сімейний автомобіль!
В машині є тепло насос ліва сторона крашена капот трошки деформований на бампері тріщина 2 см
Продам автомобіль в гарному стані, всі питання по телефону ********** Микола.
Продам Opel Astra H 2008 року з надійним та економним двигуном 1.7 дизель. Автомобіль потужний і в той же час має середню витрату палива 5-6 л/100 км. Авто завжди вчасно та якісно обслуговувалось, технічно справне і кожного дня використовується. Екологія на місці, вся електроніка працює. В комплектації багато приємних опцій: бортовий комп?ютер, підігрів сидінь, кондиціонер, парктронік, автосвітло, автодощ, заводський ксенон… Продаж з переоформленням, додаткова інформація за телефоном.
Будь ласка, за усіма питання телефонуйте за телефоном
Машина на повному бойовому ходу, всі розхідники поміняні, мастило мінялось 900 км тому, технічно сів і поїхав, страховка до кінця року, по кузову є нюанси але на швидкість не впливає.
Продається Opel Corsa 2009 - компактний, надійний та економний автомобіль у дуже гарному стані. Авто повністю обслужене, вкладень не потребує — сів і поїхав. Коробка механіка працює плавно, без ривків. Двигун працює рівно, без сторонніх шумів. Комплектація приємно здивує. * кондиціонер * електропакет * хороша акустика * металеві диски Машина на гарній зимовій резині.Кузов доглянутий, виглядає дуже привабливо. Автомобіль без прихованих нюансів -
Добре та надійне авто, вмістке на кожний день. Приганялась та робилась під себе. Мотор, коробка без зауважень, мотор масла не бере По ходовій все зроблено Авто - сів, поїхав
Продам Opel Astra H універсал ,перший власник в Україні,авто пригнане з Австрії,сів і поїхав
Автомобіль під ремонт або заміну двигуна,лопнув колінвал,до цього був в доброму стані,на впевненому ходу. З документами порядок,переоформлення.
Авто в гарному стані, в гарній комплектації, з одним підкрасом на пів водійської дверки (внизу), все інше в заводському. На даний момент в авто нічого не потрібно робити, все обслужене, на ходу кожного дня. Встановлено андроід магнітолу з кар плей, та андроїд авто, гарне звучання та з виходом під сабвуфер, шумо-вібро ізоляція, в авто тихенько. Має: датчик світла, дощу, адаптивна лед оптика з підсвічуванням обочини при повороті керма, підігрів передніх сидінь. Двохзонний клімат обслужений та готовий до сезону. Встановлене якісне, обслужене ГБО та вписане в тех.пасп. Присутні сліди експлуатації по бамперах, деталі на фото. Торг присутній, телефонуйте, розповім більш детально.
