- 176 тис. км
- Стрий
- Бензин, 2.5 л.
- Ручна / Механіка
Дзвоніть все розкажу
Продам авто технічно в хорошому стані,недоліки видно на фото, болячка задні арки, ходова частина в хорошому стані, акумулятор добрий,ризина хороша,люк працює,не тече,4 склопідйомники, торг присутній.
Opel Omega 2.0 рік 1996.Бензин.
Продам аласне авто, розгляну пропозиції обміну! Всі питання задавайте по телефону.
Автомобіль в доброму технічному стані, повністю відповідає вказаній вартості. Пробіг не скручений, днище та пороги не гнилі, навіть не мають ржавщини. Мотор працює добре масла не бере, коробка автомат також працює без будь-яких нарікань. Автомобіль не битий та по документах все гаразд, експлуатувався бережно, причепа не бачив та навіть не має причепного . Стоїть досить не погана акустика, всі вікна рідні, а також рідна фарба. Також наявний двохзонний клімат контроль, гідро підсилювач керма, електро привід передніх сидінь та дзеркал, підігрів заднього вікна та дзеркал, електро скло-підйомники, бортовий комп?ютер, подушки безпеки, центральний замок, просторий салон та багажник. Салон не прокуряний та не порваний. Стоїть ксенонова оптика із регулюванням фар, передні та задні протитуманні фари, підсвітка салону (кожної із дверей та всього салону), всі кнопки працюють. ГРМ, ремінь на генератор, мастило в АКПП, антифриз та інше замінено, ведеться бортовий журнал.
Терміновий продаж. З документами все Гаразд. Є моменти по кузову, але не трагічно. Всі питання по телефону. Мінімальний торг. Заводиться, їде. Комплект зимової резини в подарунок.
Авто в хорошому стані після капремонту. Багато чого зроблено, всі деталі по телефону +**********
Кожного дня тачка у русі. Авто не гниле без рижиків. По технічному стану все добре. З документами все добре.
На свої гроші краще машини немає, тільки потрібно вибрати хороший кузов, таких звичайно мало залишилося, але можна знайти, добрі інші такі собі, їде дуже бадьоро, всім раджу цю машину, але якщо купувати доведеться вкластися нормально Мінуса: Кліренс низенький, кузов, витрата, електроніка, начебто все Плюси: Гарний дизайн для 90-х років, навіть зараз виглядає, гарний салон, величезний багажник, ціни на ремонт не дуже дорогі, гарна гарна, одним словом машина бомба.
по авто все добре, треба зайнятись трохи кузовом, двері задні віддам в комплекті,ходова в ідеальному стані, по питанням телефонуйте розповім можливий невеликий торг
Продається Opel Omega B, Машина на ходу, нові шини, нова панель, новий глушник, кондиціонер зараз не працює (потрібно заправить). Бортового комп'ютера не має.
Авто в доброму стані є нюанси по лкпт
Авто на ходу! В технічно адекватному стані Торг біля капоту . Обмін на мото
Продам омегу в хорошому стані з двигуном м57,всі недоліки по кузову на фото.Переоформлення. додатково є в продажі 4 колеса, літні шини, в гарному стані ціна 16000 тис грн
Продам авто у гарному стані. Зроблений ремонт двигуна, нова газова система (гарантія 5 років), зроблена електрика. Завдяки тонування авто влітку салон машини не нагрівається. В зимку - є підігрів сидінь та дзеркал. Також добре працює обігрів салону. З документами також все добре. Продаю за сімейних обставин. По всім питанням дзвоніть за вказаним номером.
Продам Опель омега б 1996 року,2.0 газ/бензин,технічно в хорошому стані,є нюанси по кузову,пробіг 367000,ціна 2000$-торг,за більш детальною інформацією в лс
двигун працює відмінно переоформлення потрібно зайнятися зовнішнім виглядом за бажанням
