- 380 тис. км
- Луцьк
- Газ пропан-бутан / Бензин, 2 л.
- Ручна / Механіка
Опель омега б 2.0 гарний . Гарний технічний стан.
Авто в одній родині 8 років, хто візьме не пошкодує. Доглянутий салон. За більш детальною інформацію телефонуйте.
Продаються Opel Omega 1996 року, в 2008 була заміна кузова на новий. По машині працює все.Торг біля капоту!
Автомобіль у одних руках вже 18 років — не перекуп, вся історія відома. Оригінальний пробіг, нічого не скручувалося. Два ключі в наявності, зберігання — в гаражі. Технічний стан — відмінний: мотор працює рівно, коробка перемикається чітко, підвіска тиха. Візуально — як на фото: кузов доглянутий, салон чистий і охайний. Авто повністю на ходу, сів і поїхав — вкладень не потребує. Є комплект зимової гуми на титанових дисках — можна обговорити окремо. Чудовий варіант для тих, хто шукає просторе, надійне авто з перевіреною історією. Огляд — у зручний для вас час. Прохання до перекупів — не турбувати. Звертайтесь, відповім на всі запитання.
2.0 16V, технічно справна, деталі за телефоном !!!
Продам машину не в поганому стані по машині критичного нічого нема не гнила красить не потрібно салон в гарному стані детальніше за номером тел **********
Продається Opel Omega, газ/бензин. Двигун у хорошому стані, кондиціонер не працює, необхідно запаяти трубку. Газ вписаний у техпаспорт. Нещодавно поставили новий акумулятор і генератор, а також новий радіатор для кондиціонера. Замінено радіатор для пічки в слоні. Телефонуйте на viber або whatsapp, обговоримо деталі.
машина на ходу в робочому стані сів поїхав, дзвонити за номером
бур зроблений кап ремонт двигуна машину постійно їздить всі питання за телефоном запитуйте
Зроблена ходова 3 тис тому замінено грм та масло, новий акб нова зимня гума нові лінзи. Газ вписаний 4 покоління всі питання по телефону
Додатковий номер телефону. Ходова підвіска в хорошому стані. Нові передні і задні стойки. Нові пружини , нові стойки стабілізатора, опорні підшипники нові. Новий цеп ГРМ.
Продам Опель омега б 2.0 v16 на повному ходу. Я власник. Тільки переоформлення. Деталі по телефону.
Авто в технічному стані справне, присутня музика. Заводиться їде. Коробка не вибиває міст не виє кардан не гупає. Мотор не димить і був відкапіталений, по електриці все працює.Є лише незначні недоліки по кузуву але є на то торг. Кому цікаво дзвоніть, пишіть скину більше відео і фото На обмін пропонуйте до 2.500$. Також цікаво ваше авто з вашою доплатою
Продам Опель омега або обмін на бус або пікап , джип дизель з моєю доплатою
Авто більше 7 років в наших руках. Ніколи не підводило . 60 т км назад зроблений мотор ( обірвало грм) Всі запчастини KOLBENSCHMIDT. ШВсі розміри в стандарті Перебрана вся задня ходова. По переду нові ричаги , нові рульові тяги . Знизу авто не гниле , зовсім . Є ньюанс по заднім дверцятам. Кондіціонер працює гарно , новий компресор та нові датчики тиску фреону. Їде добре для єкотек . Диски рідні , але без кришок . Мастило мінялось кожні 7 т пробігу. Мастило gm Авто обслужене , та добре працює. Буде гарно служити Вам. Позаду грана резина , спереду гарна літня мішелін.
Авто в доброму стані робить нічо не нада ходова хароша машина тонована і залита по днищу і покращена є люк не тиче газ вписаний можливий обмін
