- 320 тис. км
- Запоріжжя
- Бензин, 2 л.
- Ручна / Механіка
Продам Омега б на полном ходу сів і поїхав.
Продам Омега б на полном ходу сів і поїхав.
Продам Опель омега б Сів і поїхав Деталі за номером телефона!!!
Автомобіль в нормальному стані, торг реальному покупцю, продається зза непотреби за два роки проїхали 3 тис км
продам Опель омега б хорошум стані газ 4 вписаний доки в порядку ,є незначні рижики пижики на свої года нормальна.кого за цікавить вайбер
на доплату коштів немає.Авто в гарному стані. Двигун зроблений - масла не їсть, поставлений газ, перетянута стеля, замінене лобове скло, грм з всіма роликами, помпа, масло, нові фари: ближній ксенон, дальній лед, радіатор, не іржава. По ходовій нічого робити не треба, сів і поїхав. За детальнішою інформацією звертайтеся по телефону, буду радий допомогти.
Авто добре в технічному плані. Масла не їсть, не гріється, нічого не стукає. Свіже зчеплення (є ще запасний маховик), колодки міняли нещодавно (перед і зад), пічка нова. По ходовій все добре, нічого не гримить, амортизатори свіжі, важелі в нормі. В салоні є кілька нюансів: не працює екран бортового комп?ютера, потрібно замінити моторчик для регулювання позиції пасажирського сидіння (йде в комплекті з машиною). По зовнішньому вигляду ситуація наступна: тріщина на лобовому склі, також є нюанси по ЛКП (деякі місця підфарбовували в домашніх умовах - потрібно виправити). В цілому якщо не так важлива косметика, то авто вам буде служити вірою і правдою. Доволі потужний двигун, всередині багато місця, можна туди вантажити що хочеш. Бензину їсть звісно, але як поставити газ - буде легше. Автівка останні 15 років була в одного власника, зберігалася в гаражі, вчасно ремонтувалася (є сервісна книжка). Кого зацікавило - пишіть/телефонуйте. Торг присутній. У Києві можна подивитися поблизу станції метро Либідська.
усі тяги розбірні передні і задні
Машина в хорошем техническом состоянии,срочных вложений не требует,с документами порядок.
Потрібні кузовні роботи: арки, пороги, пробіг 400тис км, я власник, продаю як є
Потребує невеликого технічного ремонту (заміна патрубків, заварити невелике пошкодження у вихлопній), через гаражне зберігання є помітні моменти по кузову. Коробка автомат та мотор працюють добре. Є запасне ціле лобове скло, задні двері, та титанове колесо.
Всі питаня по телефону
Двигун і тнвд перебрано , ходова зроблена Є нюанси по кузову Нова зимова резина Сів та поїхав
омега B повністю на ходу, заводиться з пів оберту, їде відмінно. Коробка автомат в ідеалі, не пінається, спорт режим працює. Встановлено газ і вписано в ТП, реальна витрата близько 13-14 літрів газу на сотню. Мотор, автомат, підвіска - нічого робити не потрібно. На вибір комплект нової гуми на оригінальних дисках Opel або нова зима на залізних дисках. або обидва комплекти (+200$). Всі дефекти по кузову на фото. Я власник, тільки переоформлення!
авто в гідному стані для своїх років потрібно прикласти руки але все працює газ 2 покоління працює телефонуйте домовимось про зустріч
Авто в хорошому стані. Є незначні дефекти по кузову, не гнила, на багажнику пооблазив лак. Потрібно глянути до ходової, але критичного немає. Коробка в хорошому стані, двигун в хорошому стані, масла не бере, у 2022 замінено головку циліндрів (в зборі), ремні, роліки, фільтри, помпу, ГРМ. Їде дуже добре. По салону, потрібно перетягнути потолок - провис. По електриці все працює. Авто на свої роки в досить хорошому стані. В 2021р встановлено нове ГБО 4 покоління, їде добре. Решту питаннь, кого цікавить по телефону. Пишіть в повідомленні, не завжди маю можливість розмовля. ТОРГ. Обмін БЕЗ моєї доплати
Ходова в нормі, ремінь ролики помпа міняли 500 км. назад. Усі питання за телефоном.
Всі питання по телефону
Авто в збереженому стані. Ідеально підходить як для міста, так і для подорожей. Двигун надійний Ecotec. Просторий велюровий салон у гарному стані. Великий багажник. Тонування вікон. Кузов доглянутий, але є декілька нюансів. Двигун обслужений. Мастило замінялося кожні 7-8 тис. км. Нові задні суппорта, колодки замінені. Хороша зимова гума. В подарунок літні 16 литі. Реальному покупцю торг. Всі деталі по телефону.
Не находу, стук в двигуні. Коробка в аварійному ( в ручну можна перемикати )
