- 392 тис. км
- Нетішин
- Не вказано
- Не вказано
Продається авто, на ходу що дня, стан як на фото, двигун заводиться добре як на гарячу так і на холодну. Салон шкіра, сидіння електрорегулювання з пам'яттю. Є фаркоп.
Продається авто, на ходу що дня, стан як на фото, двигун заводиться добре як на гарячу так і на холодну. Салон шкіра, сидіння електрорегулювання з пам'яттю. Є фаркоп.
Opel Omega B, 1995р., 3.0л v6, 211к.с., механіка. Бензин, газ ніколи не стояв. Авто вихідного дня. Сигналізація двостороння (з доводчиками стекол), склопід'йомники по кругу, електронне регулювання зеркал, гідропосилювач керма. В салоні не курили. Є нюанси по кузову (на фото є), на швидкість не впливають). Мотор 2500км назад перебирався, всі комплектуючі, прокладки брались для себе, нормальні. По машині зроблено багато, подробиці за телефоном. Торг/ Обмін
Продам авто Опель Омега В дизель потребує ремонту двигуна всі питання по телефону Константин.
Продам надійний німецький автомобіль 1995 р. на ходу 2.0 16 v. Склопідйомники перед, зад, люк, кондиціонер. Газ бензин газ у техпаспорті нове лобове, новий акб. Хороший автомобіль берег як міг але роки беруть своє. Авто потребуе ремонту. Запитання по 06******10 господар.
Продам живий автомобіль в хорошому доглянутому стані ! Мотор 2.5 дизель Коробка механіка Ходова не стукає Всі питання по телефону
Під капотом все сухе,потоків не має,все сухе,вчасно змінювались всі деталі.В авто встановленого центральний замок,з доводчиком скла,має передні склопідйомники. За детальною інформацією телефонуйте за номером
В сім'ї 5 років,обслуговувалась вчасно,двигун капіталився 60 тисяч тому,сцеплення добре,ходова вся перебрана,дуже гарно і м'яко їде,поварена,оброблена і помальована вся крім дверей,стоїть газове обладнання,новий газовий редуктор (вписане в тех паспорт),2 ключі,любий вид переоформлення,на свій вік авто в гарному стані,торг на каву,детальніше по телефону,якщо неберу трубку пишіть в вайбер.
Продам машину, стан гарний, всі розхідники а також супорта були поміняні, авто повністю на ходу. МКП Бензин та газ. Двигун 2.5, задній привід, дуже спритна. Великий багажник, люк. Подробніше за телефоном
Авто не битий не крашений АКПП газ бензин власник.
Продам Opel Omega B, 1995 р.в., 2-літровий бензиновий двигун, 136 к.с., 16 кл. Підвіска дуже м'яка, салон великий і комфортний. Хід нещодавно перебрано, зроблено розвал-сходження. Мотор у дуже хорошому стані. Не димить. Масла не бере. Працює добре. По кузову є маленькі моменти. Салон у дуже хорошому стані. Не курили! Є подушки безпеки, є гідропідсилювач, є склопідйомники на всі двері, є бортовий комп'ютер, є парктронік, є підігрів передніх сидінь, є камера заднього виду, є АБС, є регулювання водійського сидіння. Є двозонний клімат-контроль, є кондиціонер (не заправлений). На литих дисках, є ГБО 4-го покоління, повнорозмірна запаска, аптечка, домкрат, канат для буксирування. Пічка гріє дуже добре, в салоні взимку буде спека. Фари ксенон, є денні ходові вогні. Продаж лише повна перереєстрація на нового власника. Приїжджайте, дивіться – не пошкодуєте!
Продам авто на впевненому ходу. Газ/бензин. Два комплекти коліс зима/літо.
Продам авто, за не дорого..... З документами порядок переоформлюється на ходу телефонуйте! Продаж не спішний за даром не продається. Потрібні сварочні роботи не критично! До авто віддам майже всю ходову нову лежить в багажнику. По мотору не димить, масло свіже GM, грм,помпа, термостат, дмрв, свічки, провода, лямбди, теплообмінник з нержавійки вічний опелісти мене зрозуміють))) все замінено на нове, і ще стоять алюміневі кришки клапанів! На відміну вони від пластикових на багато краще, і стоять дурних грошей, торг мінімальний біля капота.
За деталями звертайтесь за номером або краще в чат
Не гнила.масла,антифриз замінені.Зимова гума.Добра комплектація кондиціонер,ABS,AIR BAC,підігрів дзеркал,ел.рег.дзеркал,люк,4 скло підйомника,ел.рег.сидінь.ксенон. Пічка працює добре.Повністю підготовлена до зими.
Потребує ремонту по ходовій і двигуні НЕ НА ХОДУ
Авто в хорошому стані , можливий торг звертайтеся
Авто в непоганому стані. Встановлені кайловери, самоблок, доволі добре йде боком)
Питання по телефону
