- 260 тис. км
- Київ
- Бензин, 2.5 л.
- Ручна / Механіка
усі тяги розбірні передні і задні
усі тяги розбірні передні і задні
Потрібні кузовні роботи: арки, пороги, пробіг 400тис км, я власник, продаю як є
омега B повністю на ходу, заводиться з пів оберту, їде відмінно. Коробка автомат в ідеалі, не пінається, спорт режим працює. Встановлено газ і вписано в ТП, реальна витрата близько 13-14 літрів газу на сотню. Мотор, автомат, підвіска - нічого робити не потрібно. На вибір комплект нової гуми на оригінальних дисках Opel або нова зима на залізних дисках. або обидва комплекти (+200$). Всі дефекти по кузову на фото. Я власник, тільки переоформлення!
Всі питання по телефону
На ходу
Продам авто в доброму стані.Машина вся пофарбована тільки криша не фарбована,машина вся оброблена.По мотору були роботи,немає нарікань,коробка в доброму стані.По ходовій були роботи,також немає нарікань.В машині є газ (4го покоління).Для кожного дня чудове авто.
Після покупки авто було багато зроблено, є записи і фото всіх робіт, основні: Оглянута і в круг було поварена, і оброблена. Модуль запалення Ми лектор Акпп Решітка радіатора дорога стоїть 16 диски нові/цілі всі. Акустика Карти дверні Грм, прокладки гбц, мастило Акпп. Всі мастила і прокладки були замінені Стійки передні, задні, підвіска вся замінена і ціла. Клімат тепло/холод працює. Фари нові перед і зад в плівці, коректора працюють Гбо обслужене Диски перед нові Є подряпини крило/двері, можна усунути при наявності часу
Продам чудове авто. На ходу По електриці все працює Коробка не вибиває Ходова в хорошому стані Стоїть нормальна музика Не гнила, пішла тільки корозія. Місцями вигорів лак А так решту деталей телефонуйте запитуйте За цим номером **********
Продам зручне сімейне авто.Двигун після капремонту, масла не бере. Ремінь ГРМ з роликами майже новий, після заміни пройшов 5 тис. км. Задній міст, коробка, щеплення в гарному стані - не гудуть. Салон виглядає нормально. Має люк, легкосплавні диски і швидкоз'ємний фаркоп. Один власник в Україні
Продам авто у гарному стані. Зроблений ремонт двигуна, нова газова система (гарантія 5 років), зроблена електрика. Завдяки тонування авто влітку салон машини не нагрівається. В зимку - є підігрів сидінь та дзеркал. Також добре працює обігрів салону. З документами також все добре. Продаю за сімейних обставин. По всім питанням дзвоніть за вказаним номером.
Автомобіль повністю в робочому стані. На останньому ТО замінені ремінь ГРМ, підвісний підшипник кардану, сальники в редукторі. Два комплекти резини на легкосплавних дисках
На повному ходу, технічно справна, сів та поїхав. автівка обслуговувалась своєчасно. передні електроскло піддіймачі. електро сидіння, підігрів дзеркал, музика. по кузову є незначні нюанси. Є ще один комплект резини на дисках.
стікло підйомники подогрев сіденій газ 4 поколенія абеєс
Продам Opel Omega B 2003 р., потребує ремонту помпи, заклинила, детальніше по телефону. Торг. З документами все добре, авто знаходиться на фірмі.
Авто на ходу. Є косметичні нюанси відповідно до віку авто. Загальний вигляд гарний. Є дерев?яна центральна панель для тих хто любить. Ходовка, масло в акпп замінені приблизно 1000км назад. На дзвінки не відповідаю бо часто за кермом. Вайбер або тут пишіть
Машина в нормальному стані. Заводиться їде. Косметично потребує уваги. По мотору все нормально. Коробка жива. Єдине, треба замінити лямбду (через неї горить чек) Ще задні двері відчиняються тільки з салону. Не критично. Реальному покупцю Є переоформлення ЦІКАВИТЬ ОБМІН НА МОТОЦИКЛ.
Мотор ідеал працюе газ бензин страховка есть акумулятора не мае. Ризина зима нова. Торг на каву
Авто на ходу, зроблена гбц замінений грм, хороше світло, не працює на бензині із-за поломаного дмрв, 16 тітани на зимній резині ПИСАТИ В ПОВІДОМЛЕННЯ!!! Дзвінки не приймаю❗️
Opel Omega B 2.0 газ/бензин, капремонт двигуна, ходова зроблена ⸻ 🔹 Опис: Продам комфортний та надійний автомобіль бізнес-класу. У користуванні з 2021 року, авто доглянуте та регулярно обслуговувалось. — Двигун 2.0 (газ/бензин) — ГБО 4 покоління, повністю обслуговане та професійно налаштоване — Розхід по місту: 12–13 л газу — Механічна коробка передач ✔ У 2024 році зроблений повний капремонт двигуна ✔️При купівлі автомобіля в 2021 році повністю опрацьований кузов антикором . ✔ Ходова частина повністю зроблена ✔️Стартер ,Генератор , Кондиціонер повністю обслуговували в тому році влітку ✔ Встановлені поліуретанові сайлентблоки ✔ Нова зимова резина (2026 рік) Комфорт: — Передні електросклопідйомники — Підігрів передніх сидінь — Сигналізація з автозапуском — Неонова підсвітка дверей та ніг Автомобіль дуже просторий і м’який в ходу — справжній бізнес-клас за доступні гроші. Підійде як для сім’ї, так і для щоденної їзди. Стан: сів і поїхав, вкладень не потребує. Є незначні сліди експлуатації відповідно до віку. Як і усіх Omega B цих років є нюанси по заднім аркам та них задніх дверей Дніще повністю ціле . Задні стійки аматрезатора , ланжерони оброблені . Немає ніяких дир . Розглядаю обмін з моєю доплатою Документи в порядку
По ходовій питань немає, мотор зроблений, півосі поміняно,замінені усі сайленблоки ричагів, бензонасос новий, ще багато чого поміняно, нова зимня резина, є комплект літньої на дисках
