- 316 тис. км
- Київ
- Газ пропан-бутан / Бензин, 2 л.
- Не вказано
Продам Opel Omega B 2000 2.0 газ/ бензин. По кузову є вікові питання, дно в нормальному стані( оброблене). По техніці є невеликі моменти. Продаж з переоформленням
Продам Opel Omega B 2000 2.0 газ/ бензин. По кузову є вікові питання, дно в нормальному стані( оброблене). По техніці є невеликі моменти. Продаж з переоформленням
Продам власний автомобіль! володію ним більше 4-х років. Пробіг 450 000км, 1000 Км назад зроблена капіталка двигуна (ще навіть не проїхав обкатку) нові свічки, новий генератор, стартер після повної реставрації, замінені дроти запалювання, датчик розходу повітря, на початку літа встановлені нові пружини всі 4 та нові амортизатори! загалом в машину вкинуто багато часу та коштів. продаю через потребу більшого авто! роздивлюсь варіанти обміну на бус або пиріжок.
Опель Омега А. Мотор 2.0л, бензин/газ, центральний замок, сигналізація, комплект резини на титанових дисках. Рік випуску 1994 року. Пробіг, приблизно 270, 000. Торг біля капота.
Авто в доброму стані
Продаються Opel Omega 1996 року, в 2008 була заміна кузова на новий. По машині працює все.Торг біля капоту!
Продам авто, за не дорого..... З документами порядок переоформлюється на ходу телефонуйте! Продаж не спішний за даром не продається. Потрібні сварочні роботи не критично! До авто віддам майже всю ходову нову лежить в багажнику. По мотору не димить, масло свіже GM, грм,помпа, термостат, дмрв, свічки, провода, лямбди, теплообмінник з нержавійки вічний опелісти мене зрозуміють))) все замінено на нове, і ще стоять алюміневі кришки клапанів! На відміну вони від пластикових на багато краще, і стоять дурних грошей, торг мінімальний біля капота.
Машина на ходу,пишите отвечу на все вопросы С документами все в порядке Продажа только с снятием с учета
Продам машину не в поганому стані по машині критичного нічого нема не гнила красить не потрібно салон в гарному стані детальніше за номером тел **********
Без торгу тільки самовивіз, пороги зроблені, двигун 1.8 робився, робить нормально не гнила, треба прикласти руки, настроювання щеплення, прокачати тормоза самовивіз Київ район Виноградаря.
Автомобіль практично на ходу, потрібне втручання автоелектрика — не працює бензонасос. Усі подальші питання — по телефону.
Авто в непоганому стані. Встановлені кайловери, самоблок, доволі добре йде боком)
Авто в робочому стані, акамулятор слабий довго не тримає заряд . Можливий обмін на менше авто не жигулі. Подивитись можна у Фатівський район. Село Скригалівка.
Омега б під відновлення, 2.0 бенз. Газ. Машина була повністю на ходу. Заводиться, кондиціонер працював, все було справно. 1100у.е можливий торг, є нова морда. Немає часу займатися. Клімат, гур, склопідйомники з доводчиками, сигналізація, центральний замок, аудіо, мульти руль, тонування, газ вписаний. Якщо не відповідає. тел.
Автомобіль повністю на ходу. Мотор в доброму стані. Є нюанси по кузову, видно на фото. Всі розходники змінювалися своєчасно. Всі інші питання по телефону. Повне переоформлення.
продам Опель омега а сів і поїхав ,продаж з переоформленням
Доброго дня. Авто знаходиться в Боярці заводиться їде газ вписаний потребує ремонту на запчастин або під відновлення 500 дол. + хороший торг
Додатковий номер телефону. Ходова підвіска в хорошому стані. Нові передні і задні стойки. Нові пружини , нові стойки стабілізатора, опорні підшипники нові. Новий цеп ГРМ.
Продам опелька на бойовому ходу, все що можу сказати вкратце непогана машина яка за свою вартість довезе куди завгодно і зручна, для першої або на повсякдень супер, проблеми не значні присутні але не впливає на їзду, телефонуйте пишіть, авто в київській області але може бути і в Києві.
