- 300 тис. км
- Кропивницький (Кіровоград)
- Газ пропан-бутан / Бензин, 2.6 л.
- Автомат
Продам автомобіль. Кузов не гнилий ,наразі не на ходу,але підлягає ремонту
Продам автомобіль. Кузов не гнилий ,наразі не на ходу,але підлягає ремонту
Гарно обслугований опельок 87го року, мотор 2.0i перероблений під карбюратор (стоїть новий солекс) + газ новий італіянський, (газ не вписаний) ходова норм, робити нічого не треба сів та поїхав. По кузову є невеличкі нюанси на їзду ніяк не впливає і легко усувається. На шкіряному салончику, повний електро пакет, підігрів передніх сидінь,електро дзеркала, ГУР, МР3, фаркоп. Нова гума зима/літо. Повне переоформлення.
На ходу кожен день.
Автомобіль потребує зварювальних робіт (пороги, арки). Або продаж на запчастини.
Авто в доброму стані робить нічо не нада ходова хароша машина тонована і залита по днищу і покращена є люк не тиче газ вписаний можливий обмін
Продам легендарного автомобіля, Опель омега а, сигналізація, тонування, На ходу. Всі питання по телефону
Продам авто в доброму стані,деталі в приват,авто їздить кожен день,або розгляну обмін на менше авто теж в нормальному стані. Любий вид переоформлення.
Всі деталі за телефоном.
Без акамулятора. Торг можливий
Питання по телефону
продам опель омега б в хорошому стані двигун послє капіталкі прошов 13000 км резіна р 16 нова стоїть газ 4 поколіня гнилі нема авто
Продам надійне авто ,сів поїхав варити не потрібно є не критичні нюанси по ЛП на свої роки дуже добре зберігся ,їде бодро в ПОДАРУНОК віддам диски ,стоїть газ (вписаний) детально звертайтесь по телефону...
Авто в гарно стані , вписане 4 покоління газу , машина на повном бойовом ходу, сів поїхав , комплект зимової гуми в подарунок!!!деталі за телефоном Павел.
Продам авто технічно в хорошому стані,недоліки видно на фото, болячка задні арки, ходова частина в хорошому стані, акумулятор добрий,ризина хороша,люк працює,не тече,4 склопідйомники, торг присутній.
дістався від батька! продаю в тому виді в якому є!
Авто з 1998 року в одній сім'ї, останніх 5 років стоїть. Своїм ходом приїхала на місце стоянки. зараз не заводиться, по причині - потрібно дивитися до паливної системи, газ не пробував заправляти, на ефірі заводиться. Є сліди корозії. Також присутня сигналізація одностороння, робоча. Торг в розумних межах.
Авто у доброму стані більше інформації за телефоном з доками все добре
