- 360 тис. км
- Дрогобич
- Газ пропан-бутан / Бензин
- Ручна / Механіка
заводиться на пряму через стартер. компресія 10.1-10. газ 2 покоління. коробка норм! редуктор не виє, норм. ходову робив два роки тому.
заводиться на пряму через стартер. компресія 10.1-10. газ 2 покоління. коробка норм! редуктор не виє, норм. ходову робив два роки тому.
Авто на ходу потребує ремонту документи в нормі любий вид переоформлення. Вайбер.
Продам Опель Омега А 1987 року Газ/бенз Газ вписаний в техпаспорт всі питяня за телефоном 09******23 Петро
Не заводиться, що з нею не знаю. стоїть два роки без акамулятору
по готові и мотору питань немає я власник. по кузову є питаня торг біля копоту.терміново продаю
всі питання по телефону інжекторний мотор 2 куба ГБО 4 покоління газ не вписаний будь-який вид переоформлення задній привід
на доплату коштів немає.Авто в гарному стані. Двигун зроблений - масла не їсть, поставлений газ, перетянута стеля, замінене лобове скло, грм з всіма роликами, помпа, масло, нові фари: ближній ксенон, дальній лед, радіатор, не іржава. По ходовій нічого робити не треба, сів і поїхав. За детальнішою інформацією звертайтеся по телефону, буду радий допомогти.
Opel Omega 1998 р. Пробіг 300 тис. км, бензин 2.0, механіка. Задній привід, чорний колір. Авто у хорошому стані, не потребує вкладень — сів і поїхав. 2600 дол ТОРГ
Терміновий продаж. З документами все Гаразд. Є моменти по кузову, але не трагічно. Всі питання по телефону. Мінімальний торг. Заводиться, їде. Комплект зимової резини в подарунок.
У власності 11 років. Авто повністю відкапіталене готове до експлуатації нічого робити не потрібно Гбо 2 покоління в комплекті за бажання можу встановити гбо 4. Стоїть міст з автоблокіровкою LS По ходовій передні ричаги нові Стойки нові пружини нові Зад всі сайлентблоки піврами нові амортизатори нові Зашумлено все що можна зашумити Балон гбо зовнішній в багажнику все по стандарту Є проведено силовий кабель плюс в багажник робив під інвертор 220 можна використати для музики
терміново продам авто.є газ, бензин,ходова частина повністю відремонтована.Є зимова гума на дисках,гума літня в тому році купував 4 колеса.машина жодного разу не варилася.є нюанс пропало зчеплення і акумулятор прийшов в непридатність.скоріш за все що зчеплення потрібно міняти.
Газ бензин працює
Авто в хорошому стані після капремонту. Багато чого зроблено, всі деталі по телефону +**********
Продам Опель Омега 2.2 газ/бензин 2001р. По механічній частині машина в гарному стані, але після зими в деяких містах поліз лак, ціна питання 12 тис. грн., немає часу займатися.
Двигун 2.2 бензин/газ (внесено до техпаспорту), двигун, ходова, рульове, зчеплення без проблем - все вчасно замінено і технічно справне - сів і поїхав. Двигун був замінений у 2022 році. В додаток даю багато запчастин, диски сталеві 6 шт,, резину. Недоліки - по правій стороні є ржа понизу дверей та правого переднього крила. Докладніше по телефону.
Авто доволі в хорошому стані, кожного дня на ходу ,в рідному окрасі,з шкіряним салоном ,хорошою музикою і величезним багажником . є нюанси по заднім аркам. ТОРГ ОБМІН
На ходу, сів поїхав. Тяговита, та як кажуть дурна)
